Plotki
#freebritney - zamieszanie wokół zniknięcia Britney Spears
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Według informacji podawanych przez pojedyncze, anonimowe źródło, rzekomo związanym ze środowiskiem współpracującym z Britney Spears, nasza gwiazda przebywa w ośrodku zdrowia psychicznego nie od 3 tygodni, a od ponad 3 miesięcy! Piosenkarka miała rzekomo zostać umieszczona tam wbrew swojej woli wskutek decyzji jej ojca Jamiego Spearsa.Powodem tak drastycznych środków miała być przypuszczalna niesubordynacja Britney wobec jej ojca oraz sztabu. Nieco odmienne zachowanie artystki zostało zauważone podczas prób do rezydentury Domination, co doprowadziło do odkrycia, iż Brit zaczęła omijać, a ostatecznie przestała zażywać przepisane jej leki. Po przymusowej wizycie u lekarza, artystka miała otrzymać propozycję zmiany leków, jednak zainteresowana miała sprzeciwiać się przyjmowaniu jakichkolwiek leków.

Dodatkowo, na początku stycznia Britney widziana była prowadząc samochód, co rzekomo jest czynnością zakazaną przez jej ojca. Całość wydarzeń miała rozwścieczyć Jamiego, który zdecydował o "zakończeniu teatrzyku" oraz zamknięciu swojej córki w szpitalu psychiatrycznym. W marcu tego roku jej kurator Andrew Wallet poprosił sąd o zwolnienie z funkcji ze skutkiem natychmiastowym, co miało mieć rzekomo związek z jego sprzeciwem wobec podjętych działań. Dodatkowo oliwy do ognia ma dolewać fakt, iż Larry Rudolph, menadżer Brit od ponad 20 lat, na jednym ze spotkań miał podnieść temat wzrostu sprzedaży biletów na wznowione w przyszłości show w Vegas, związanym z możliwym wzrostem zainteresowania osobą Spears po zakończeniu jej kuracji w ośrodku.

Jako redakcja BritneySpears.pl proponujemy zdystansować się od tych doniesień (przynajmniej tymczasowo), przede wszystkim ze względu na fakt, iż wszystkie te informacje pochodzą z jednego, anonimowego i niepewnego źródła. Żadne inne źródła nie potwierdzają tych doniesień o rzekomym "uwięzieniu" piosenkarki. Przekazane przez nas informacje pochodzą z godzinnego podcastu Britney's Gram zatytułowanego "Free Britney" [do odsłuchania tutaj].

alt

 
Britney Spears rozważa koniec kariery
Wpisany przez Hinami   

Według informacji przekazywanych przez brytyjskie media, Britney Spears rozważa koniec kariery! Do takich przemyśleń podczas pobytu w ośrodku zdrowia psychicznego ma rzekomo skłaniać piosenkarkę jej obecna sytuacja życiowa związana m.in. z ciężką chorobą ojca oraz jego niepewną rolą we sprawowaniu wciąż trwającej kurateli. Britney jest pod opieką ojca od 2008 roku, kiedy on został je prawnym kuratorem, ratując tym jej życie i karierę.

Tajemnicze źródło przekazało magazynowi Heat, że "Choć Britney najwyraźniej stara się pogodzić z pomysłem, że jej ojciec pewnego dnia już nie będzie w pobliżu, Britney rozważa to, co jest naprawdę ważne w życiu. Jej bliscy przyjaciele naprawdę wierzą, że mogłaby na dobre zrezygnować z showbiznesu, ponieważ bez jej ojca, który by ją do tego popychał - lub wywierał wpływ na to, co robi - będzie mogła ponownie przejąć kontrolę nad swoim życiem."

Radar Online przekazuje za to, że "Jedyne, czym ma zająć się Britney to uzyskanie pomocy, a ona zameldowała się w ośrodku, aby szukać leczenia. Zrobi wszystko, aby wyzdrowieć, a jeśli to oznacza odejście od występów, to tak musi być. Ludzie wokół niej są bardzo pomocni i nie dbają o to, ile pieniędzy na to pójdzie. Ma już więcej gotówki, niż może wydać, a teraz jest zdesperowana, aby znaleźć coś, czego nie można kupić - szczęście."

Żadne oficjalne źródło od samej Britney tego nie potwierdza. My mamy cichą nadzieję, że do takiej decyzji ostatecznie nie dojdzie, a Brit postanowi po prostu odbyć nieco dłuższą przerwę od show-biznesu, aby później powrócić silniejszą.

alt

 
Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym!?
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears trzy miesiące temu - 4 stycznia 2019 roku - ogłosiła przerwę i tymczasowe zawieszenie planowanej na luty rezydentury Domination [czytaj więcej tutaj]. Britney, dla której rodzina zawsza była najważniejsza, usprawiedliwiła zawieszenie kariery złym stanem zdrowia jej ojca Jamiego. Przypominamy, że w zeszłym roku Jamiemu niespodziewanie pękło jelito. Gwiazda od tego czasu widziana była tylko raz w drive-thru, a jej social media świeciły pustkami. W tym czasie przedostało się od nas kilka informacji o nadchodzącym albumie, a fani liczyli na szybki powrót Brit do świata muzyki. Ostatnio również z Instagrama Brit zniknęły wszystkie posty poświęcone przełożonej rezydenturze, które gwiazda publikowała w grudniu i listopadzie zeszłego roku. Na szczęście dowiedzieliśmy się, że z tatą piosenkarki jest już coraz lepiej i powoli wraca do zdrowia.

Britney po miesiącach ciszy udostępniła cytat "Zakochaj się w dbaniu o siebie, swój umysł, ciało, ducha", a pod zdjęciem napisała, że "Każdy z nas potrzebuje trochę czasu dla samego siebie." Radość fanów z "powrotu" Britney nie trwała jednak zbyt długo, poniewać zaraz po tym serwis TMZ podał szokującą informację: Britney zgłosiła się sama do ośrodka zdrowia psychicznego tydzień temu i będzie przebywać tam przez 30 dni. TMZ napisało również, że ojciec Britney przeszedł niedawno dwie operacje, ale druga spowodowała nieprzyjemne komplikacje. Przypomnijmy, że Britney od 2008 jest pod kuratelą właśnie ze względu na zdrowie psychiczne. W latach 2007-2008 Britney przeszła załamanie nerwowe pełne takich pamiętnych "akcji" jak ogolenie głowy, atak parasolką oraz przewiezienie karetką na oczach całego świata do szpitala. Miejmy nadzieję, że z artystką oraz jej ojcem teraz będzie tylko lepiej.

Aktualny partner Britney Sam Asghari skomentował wyżej wspomniany post Britney słowami: "To nie jest słabość, to znak absolutnej siły, ludzie powinni być przez to wyłącznie inspirowani , przynajmniej ja jestem."  Do sytuacji, nie osobiście, ale przez swojego adwokata Marka Vincenta Kaplana, odniósł się również były mąż Britney i ojciec jej dzieci Kevin Federline pochwalając Britney za "uznanie, że musi cofnąć się o krok i podjąć rozsądną decyzję, aby odpowiedzialnie poradzić sobie sobie z sytuacją." Siostra Brit, Jamie Lynn Spears, udostępniła zdjęcie ze swojego pierwszego dnia w szkole, dodając, że Britney wracałą z nią wtedy autobusem, ponieważ jest najlepsza.

alt

 
Tajemnica rozwiązana: Z kim Britney zdradziła Justina
Wpisany przez Hinami   

Och, jaka to była śliczna para! - zapewne wszyscy tak myślimy, patrząc na wspólne zdjęcia czy nagrania Britney Spears i Justina Timberlake'a sprzed kilkunastu lat. Gwiazdy popu były ze sobą od 1999 do 2002, a wręcz idylliczny związek zakończył się nagłym rozstaniem. Plotki głoszą, że z winy Britney. Justin po rozstaniu napisał piosenkę Cry Me A River, a do teledysku zaprosił łudzącą podobną do Brit aktorkę. Nasza gwiazda stworzyła przeprosinową balladę Everytime, a w klipie znaleźć się miały sceny, gdzie z rozpaczy odbiera sobie życie. Ani Britney, ani Justin nie wyśpiewali jednak konkretnie, co, bądź kto, doprowadził do rozstania. Do dziś krążą plotki, że Britney miała zdradzić JT z pewnym choreografem. Czy po 17 latach dowiedzieliśmy się wreszcie z kim?

CZYTAJ DALEJ...

alt

Więcej…
 
Nowa piosenka Britney Spears z Rich The Kid! [Aktualizacja]
Wpisany przez Hinami   

Aktualizacja: MUZYK OPUBLIKOWAŁ TRACKLISTĘ NOWEGO ALBUMU I NIE MA NA NIM PIOSENKI Z BRITNEY! "ON IT" OKAZAŁO SIĘ BYĆ TYLKO PLOTKĄ.

On It - tak właśnie nazywa się nowa piosenka Britney Spears z raperem Rich The Kid!... przynajmniej według tweeterowego konta @InsiderOnMusic, według, których taki utwór został nagrany i już wkrótce ujrzy światło dzienne. Informacje można by było włożyć między bajki, gdyby nie to, że sam raper podał dalej tego tweeta. Co to oznacza? Jedni powiedzą, że nic i muzyk tylko szuka atencji, a inni już są podekscytowani. My na razie poczekamy na oficjalne informacje, ale przede wszystkim na premierę, bo pamiętajny o potwierdzonym I Feel So Free With You, po którym ślad zaginął... Apple Pie i duetu z Mariah Carey też się nie doczekaliśmy.

Chcielibyście usłyszeć wspólny utwór Brit i Rich The Kid? A może czekacie na utwór z kimś innym albo wreszcie singiel solowy, bo ostatnim takim było Perfume z 2013. Pamiętajmy jednak, że Britney jest matką i ćwiczy do nowej rezydentury Domination, więc zgodnie z zapowiedziami Larry'ego Rudolpha do studia wróci dopiero w lutym. On It niekoniecznie musi trafić na płytę Britney, ponieważ muzyk zapowiedział już nowy album w 2019, więc jeśli utwór istnieje, to na krążek naszej gwiazdy raczej nie trafi.

alt

 
Britney Spears w RuPaul's Drag Race?!
Wpisany przez Hinami   

Czyżby nasza ulubiona piosenkarka i nasz ulubiony program mieli w końcu połączyć siły? Wszystko wskazuje na to, że tak i Britney Spears pojawi się w RuPaul's Drag Race! Drag Race to program, dostępny na polskim Netflixie, mający na celu wyłonić najlepszą drag queen. Do tej pory pojawiło się 10 sezonów show, a wśród jurorów zasiadły już Lady Gaga, Christina Aguilera i jeszcze więcej piosenkarek, modelek, aktorek i gejowskich ikon. W programie brał udział m.in. znany z przebierania się i występowania jako Britney - Derrick Barry, a podczas "playbacku na śmierć i życie," nie raz użyto piosenek naszej gwiazdy. Postać Britney pojawiła się również w Snatch Game i nie możemy zaprzeczyć, że artystka uwielbiana jest przez środowisko LGBTQ! Dlatego jesteśmy naprawdę podekscytowani plotkami, mówiącymi o tym, że Britney Spears pojawi się w pierwszym odcinku 11 sezonu show.

Skąd te przypuszczenia? Najnowszy sezon zostanie wyemitowany już 22 lutego, a w internecie pojawiły się informacje, że pierwszy odcinek nazywa się Work Bitches, a z opisu wiadomo, że w odcinku będzie można podziwiać uczestniczki w strojach inspirowanych Britney! Oprócz naszej gwiazdy w jury gościnnie zasiądzie brazylijska drag queen Pabllo Vittar. Niestety nikt tych informacji nie potwierdził, jednak juror Ross Mathews podsycił plotki, ponieważ w ostatnim Q&A z podejrzanym uśmiechem powiedział, że nie wie, kiedy będą mieć Britney w programie. My liczymy na to z całego serca, lecz nawet bez Britney, będziemy kochać RuPaul's Drag Race!

alt

 
Britney Spears w duecie z Mariah Carey?
Wpisany przez Hinami   

Czyżby Britney Spears szykowała się do wielkiego powrotu do branży muzycznej? W końcu wczoraj świat dowiedział się o wspólnym utworze Brit, Pitbulla i Marca Anthonego, a autor Love Me Down zdradził fragment tekstu Apple Pie. Dziś pojawiły się plotki jakoby nasza gwiazda miała nagrać piosenkę z Mariah Carey. Według informatora kawałek ma być seksowną piosenką utrzymaną w stylu r'n'b z "niebiańskimi" efektami wokalnymi. Ile w tym prawdy? Prawdopodobnie przekonamy się w najbliższym czasie.

alt

 
Specjalne tęczowe wydanie perfum "Fantasy"?
Wpisany przez amyseeker   

Czy z okazji "miesiąca dumy" społeczności LGBTQ Britney Spears wydaje edycję specjalną swoich perfum z serii Fantasy? Jeżeli fotografia tęczowego pudełka, która pojawiła się w sieci, nie okaże się być fotomontażem, to wszystko na to wskazuje! Zapach Pride Edition podobno ma się nie różnić od oryginału, a zgodnie z informacją na opakowaniu, 1 dolar z każdej sprzedanej buteleczki powędruje do fundacji GLAAD, której celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową w mediach.

Jeżeli nowy produkt rzeczywiście już wkrótce pojawi się na półkach sklepów, to niewykluczone, że fotografie z planu zdjęciowego, które nie tak dawno opublikowała piosenkarka, powstały podczas nagrywania reklamy zapachu. Świadczyłoby to więc o tym, że singiel Apple Pie, o którym jeszcze kilka dni temu było tak głośno, to jedynie wymysł fanów. Co więcej, w Internecie krążą pogłoski, że tęczowe wydanie perfum miałoby pojawić się tylko w Wielkiej Brytanii. Czy możliwe jest więc to, że sztab gwiazdy produkowałby spot jedynie dla tego kraju?

 
Singiel "Apple Pie" - nowe plotki, informacje i... demo
Wpisany przez Hinami   

Od czasu pierwszych plotek o prawdopodobnie nadchodzącym singlu Britney Spears - Apple Pie - minęło parę dni, w trakcie których pojawiło się wiele nowych informacji odnośnie piosenki. Jedna z nich nawet mówi o tym, że utwór nie istnieje, a wszystko to tylko wymysły fanów... Kolejna, bardziej bliska prawdy, sugeruje, że utwór nazywa się jednak Apple Tree, a nawet możemy już go posłuchać. A konkretniej to dema nagranego przez wokalistkę Bebe Rexha. Jednak zauważyliśmy, że gdyby było to rzeczywiste demo, już dawno zniknęłoby z YouTube. Niektóre źródła podają informacje, że nowy utwór, którego premiera prawdopodobnie nastąpi 21 czerwca, nie będzie promował dziesiątego albumu Britney. Będzie to pojedynczy singiel wypuszczony przy okazji trasy Piece Of Me, który wniesie trochę świeżości do show. Inni zaś mówią o tym, że era B10 nadchodzi wielkimi krokami i nowy album wyjdzie jeszcze w tym roku... Co myślicie o rzekomym demo? Spodziewacie się wakacyjnego hitu od Brit?

Aktualizacja: Bebe Rexha oficjalnie potwierdziła, że jej demo nie zostało nagrane dla Britney. Pozostaje więc nam cierpliwie czekać :)

alt

 
Musical "Hit Me Baby One More Time" / Get Naked i Change You Mind w setliście trasy? ​
Wpisany przez Hinami   

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o wizycie Britney w Nowym Jorku, podczas której uczestniczyła ona w pierwszym czytaniu musicalu, który powstaje na podstawie jej piosenek. Źródła związane z Broadway'em podają, że już w zeszłym roku Brit i jej team pozytywnie wypowiedzieli się na temat całego przedsięwzięcia, a po wspólnym odczytaniu scenariusza, piosenkarka zareagowała bardzo dobrze! Wiadomo również, że ostateczny tytuł produkcji nie jest jeszcze znany, a roboczy brzmi Hit Me Baby One More Time. Rola Britney również nie została jeszcze obsadzona, a premiera zaplanowana jest na początek 2019 roku. Macie jakieś propozycje, kto mogłby zagrać naszą gwiazdę?

Pewne źródła podają szczegóły zmian w trasie Piece Of Me, o których niedawno wspominała Britney. Ponoć gwiazda ma dodać do setlisty utwór Get Naked (I Got A Plan), który zastąpi I Love Rock 'n' Roll i Change Your Mind (No Seas Cortes) w miejscu breaku z mixem piosenek Missy Elliot. Nie radzimy jednak brać tych informacji zbyt poważnie, lecz czekać cierpliwie do trasy, która rozpocznie się już 12 lipca ;)

alt

 
Britney Spears królową Vegas... na zawsze?
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

27 grudnia 2013 roku, Britney Spears rozpoczęła swoją pierwszą w karierzę rezydenturę zatytułowaną Britney: Piece Of Me. Chociaż początkowo konerty miały trwać przez dwa lata, nasza gwiazda postanowiła zagościć w Mieście Grzechu prawie 1500 dni, podczas których wystąpiła wraz z swoim show aż 249 razy (o rezydenturze przeczytaj więcej TUTAJ oraz TUTAJ). Okazuje się jednak, iż już wkrótce fani z całego świata ponownie będą podróżować do Vegas, aby zobaczyć swoją idolkę.

Według najnowszych plotek, 2 grudnia tego roku, czyli dokładnie w 37 urodziny naszej gwiazdy, ma odbyć się wielka impreza zapowiadająca nową rezydenturę Brit. Koncerty miałyby rozpocząć się w przyszłym roku w MGM Resorts/Park Theater i wraz z dziesiątym albumem studyjnym, rzekomo planowanym na luty 2019 roku, uczciłyby 20-lecie kariery piosenkarki. Myślicie, że te doniesienia okażą się prawdą?

 
Czy kuratela nad Britney Spears ma się ku końcowi?
Wpisany przez Roten   

Czyżby trwająca od lutego 2008 kuratela roztoczona nad Britney Spears miała wkrótce dobiec końca? Na portalu Us Weekly można znaleźć artykuł mówiacy o tym, że Jamie Spears, ojciec piosenkarki, poczynił pewne kroki w celu uchylenia ubezwłasnowolnienia jego córki. Podobno już prowadzi rozmowy z lekarzami Brit, aby upewnić się, że jest to na pewno dobra decyzja. Britney przebywa pod specjalnym nadzorem po tym, jak w 2007 roku, wykazując niestabilny stan psychiczny, została przewieziona do szpitala psychiatrycznego. To właśnie ojciec naszej gwiazdy jest jednym z jej kuratorów, który (według nieoficjalnych informacji) nadzoruje praktycznie każdą sferę jej życia. Już niedługo jego córka wyruszy w świat, aby odbyć trasę koncertową, więc może jest to dobra okazja, aby zapewnić jej więcej "wolności"?

pix

 
Czy czeka nas współpraca z Burnsem oraz Panic! At The Disco?
Wpisany przez amyseeker   

Jak już wspominaliśmy za pośrednictwem naszego Fanpage'a, producent muzyczny BURNS, odpowiadający za brzmienie piosenki Make Me... wywołał w ostatnich dniach lawinę komentarzy i pogłosek wśród fanów Britney Spears. Na Twitterze muzyka pojawił się wpis od obserwatora o treści: "Jedyne, czego potrzebuję w życiu, to potwierdzenie od BURNSa, że pracuje nad nowym albumem Britney. "Make Me" było doskonałe". Internauta wprawdzie nie doczekał się odpowiedzi, jednak jego wiadomość została przez producenta "polubiona", na co zareagowali inni, twierdząc, iż możliwa jest ponowna współpraca Burnsa z naszą gwiazdą.

Co ciekawe, to nie jedyna pogłoska dotycząca piosenkarki, której źródłem jest popularny serwis społecznościowy. "Plotka głosi, że Panic! At The Disco i Britney Spears mogą mieć wspólną piosenkę, która nie pojawi się na#PrayForTheWicked [nowym albumie zespołu - red.], lecz zostanie wydana osobno. Czy ktoś może to potwierdzić?" - napisał jeden z internautów, oznaczając w swojej wiadomości Brit i amerykański zespół rockowy Panic! At The Disco. Wpis ten również został wyróżniony "polubieniem" ze strony grupy! Fani zwracają uwagę na to, że członkowie zespołu "zlajkowali" dotychczas jedynie 99 wpisów... Czy to oznacza, że faktycznie mogło dojść do współpracy, o której do tej pory nic nie słyszeliśmy? Być może dowiemy się tego już wkrótce!

 
Britney Spears zawalczy o swoje życie prywatne!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Rok 2007 i początek 2008 nie był najlepszym okresem w karierze i życiu osobistym Britney Spears. Nieodpowiedzialne zachowanie i problemy z używkami doprowadziły do upadku gwiazdy, która kiedyś była idolką wszystkich nastolatek. Skutkiem tragicznych zdarzeń mających miejsce w styczniu 2008 roku była przymusowa hospitalizacja na oddziale psychiatrycznym piosenkarki oraz rozpoczęcie sądowej kurateli. Wygląda na to, że Brit już wkrótce odzyska kontrolę nad swoim życiem! 

Jak podaje magazyn US Weekly, Britney Spears zamierza walczyć o odzyskanie kontroli nad swoim życiem prywatnym. Jako dowód swojego powrotu do zdrowia, piosenkarka miałaby przedstawić ogromne postępy, jakie poczyniła w ciągu ostatnich lat, które zaowocowały stabilnym życiem prywatnym i zawodowym. Brit nie miałaby nic przeciwko, gdyby ojciec nadal sprawował pieczę nad jej finansami, jednak jako 36-letnia kobieta chciałaby zyskać prawo do decydowania o swoich sprawach prywatnych.

Artystka miałaby zacząć sądową walkę po zakończeniu swojej letniej trasy koncertowej, obejmującej 28 koncertów w USA i Europie. Uważacie, że Britney jest zdolna do ponownego objęcia kontroli nad swoim życiem?

 
Britney Spears i Fifth Harmony we wspólnym utworze?
Wpisany przez Hinami   

Parę dni temu pojawiły się plotki mówiące o tym, jakoby Britney Spears miała nagrać wspólny utwór z zespołem Fifth Harmony! Piosenka zatytułowana Apple Pie, której autorką ma być właśnie Brit, ponoć wkrótce zostanie wydana jako singiel. Pogłoski te rozpowszechniła ta sama osoba, która wcześniej ujawiniła, że księżniczka popu wyruszy w trasę koncertową. Czyżby zatem wspólny utwór naszej gwiazdy i popularnego girlsbandu również okazał się być prawdą?

alt

 
Czy Britney pojawi się w reklamie Pepsi na Super Bowl?
Wpisany przez amyseeker   

Najświeższe plotki krążące w sieci głoszą, że Britney Spears po wielu latach ponownie pojawi się w jednej z reklam Pepsi, która wyemitowana zostanie podczas tegorocznego Super Bowl - najważniejszego wydarzenia sportowego w USA! Obok marki Elizabeth Arden (twórcy perfum sygnowanych nazwiskiem gwiazdy), to właśnie producent popularnego napoju został sponsorem nadchodzącej trasy koncertowej piosenkarki.

Koncern rozpoczął niedawno nową kampanię o nazwie "Pepsi Generations", podczas której na tapet zostaną wzięte m. in. najważniejsze wydarzenia z przeszłości firmy - Pepsi chce w ten sposób uczcić swój wkład w pop kulturę. Warto przypomnieć, że reklamy z udziałem Britney Spears należały do tych najpopularniejszych w historii firmy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Pepsi jest sponsorem Super Bowl Halftime Show, podczas którego występują największe gwiazdy, a według serwisu Bustle, fragmenty słynnej reklamy "Joy Of Pepsi", w której w 2001 roku wystąpiła nasza gwiazda, mają się pojawić w wyżej wspomnianym spocie.  

Fani Britney Spears podejrzewają, że ponowna współpraca z Pepsi związana jest z "sekretnym projektem", na temat którego wielokrotnie już spekulowano. Na opublikowanym ponad dwa miesiące zdjęciu niektórzy nawet dopatrzyli się logo firmy na paznokciach piosenkarki... Dotychczas jednak żadne wiarygodne źródło nie potwierdziło krążących w Internecie pogłosek. Czy okażą się one jedynie wymysłami fanów piosenkarki? Prawdopodobnie dowiemy się tego już wkrótce!

 
Premiera nowego albumu Britney już wkrótce? / Kolejny występ w Europie?
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Christian Zamora, jeden z pracowników serwisu Buzzfeed, zaskoczył wczoraj wszystkich fanów Britney Spears, gdy za pomocą Twittera dostarczył informacji o domniemanej premierze dziesiątego albumu piosenkarki. Podczas wczorajszej uroczystości Złotych Globów, dziennikarz miał okazję rozmawiać z Justinem Tranterem - autorem aż sześciu piosenek pochodzących z albumu Glory. W krótkiej konwersacji tekściarz miał zasugerować, iż niedługo mamy usłyszeć nową muzykę naszej gwiazdy. Czekacie na nowy album Britney?

W internecie pojawiły się również pogłoski o kolejnym miejscu, jakie miałaby odwiedzić Brit w ramach rzekomo planowanej europejskiej trasy koncertowej. Nasza gwiazda miałaby przyjechać do stolicy Węgier - Budapesztu - i wystąpić na trwającym tam od 8 do 15 sierpnia Sziget Festival. Jak widać, sztab artystki ponownie przyjął strategię budowania napięcia i planuje ogłaszanie nadchodzących koncertów pojedynczo. Jak myślicie, czy Britney zawita również do naszego kraju?

 
Ogłoszenie trasy już w ten weekend? Szansa na koncert w Krakowie?
Wpisany przez amyseeker   

W sylwestrowy wieczór Britney Spears po raz ostatni stanie na scenie teatru Axix w Las Vegas, by zaprezentować zebranym fanom swój finałowy show trwającej od czterech lat rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me. W tym samym czasie, podczas imprezy Dick Clark's New Year's Rockin' Eve 2018, telewizja ABC pokaże nagrany wcześniej występ naszej gwiazdy. Wczorajszego wieczoru w sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, jakoby właśnie po tym występie, piosenkarka miała oficjalnie ogłosić, iż wyrusza w światową trasę koncertową! Mając na uwadze fakt, że Britney zapowiedziała w zeszłym tygodniu udział w festiwalu muzycznym Smukfest 2018, odbywającym się latem w Danii, oraz to, iż od pewnego czasu pracuje nad niejakim "sekretnym projektem", pogłoski te nie wydają być się nieprawdopodobne. Warto również zaznaczyć, że pomijając występ na festiwalu Apple Music w 2016 roku, Europa nie widziała show Britney od ponad 6 (!) lat. 

Tymczasem telewizja ABC za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowała oficjalną zapowiedź sylwestrowej imprezy, podczas której zebrana publiczność oraz telewidzowie będą mogli zobaczyć również występ Britney Spears. Reklama dostępna jest po kliknięciu w poniższą grafikę.

Aktualizacja: Interesujące plotki obiegły również polski Internet. Dotarły do nas informacje (z dotychczas niesprawdzonego źródła), że sztab piosenkarki prowadzi rozmowy na temat przyjazdu do naszego kraju, a dokładnie do Krakowa! Jak myślicie, czy jest szansa, by doszło do pierwszego w historii koncertu Britney Spears w Polsce?

 
Czy już wkrótce Britney Spears stanie na ślubnym kobiercu?
Wpisany przez Hinami   

Jak donoszą zagraniczne media, w tym strona Life & Style, Britney Spears wkrótce weźmie ślub ze swoim 23-letnim chłopakiem Samem Asgharim! Według "informatora" ceremonia miałaby odbyć się wiosną 2018 roku na ukochanych Hawajach gwiazdy. Piosenkarka chciałaby wesela na plaży, by po ściągnięciu białej sukni, włożyć bikini i wskoczyć do wody. Radzimy jednak, by nie brać tych doniesień na poważnie, ponieważ nikt z otoczenia gwiazdy ich nie potwierdził... A czy Wy chcielibyście, by Britney poślubiła Sama? Jak można zauważyć, spotykająca się od roku para jest ze sobą szczęśliwa, co widać przede wszystkim na udostępnianych przez naszą gwiazdę zdjęciach i nagraniach.

alt

 
Niewydane utwory Britney wykradzione z wytwórni!
Wpisany przez Hinami   

Czy już wkrótce dane nam będzie usłyszeć niewydane utwory powstałe podczas sesji nagraniowych do albumu Glory? Jak donosi serwis TMZ, pewien oszust, podając się za Larry'ego Rudolpha - managera Britney Spears - przekonał wytwórnię muzyczną RCA do przesłania mu, na fałszywy i nieistniejący już adres e-mail, aż 49 plików muzycznych, z których 12 miało znaleźć się na ostatnim albumie piosenkarki. Co ciekawe, podejrzanym okazał się być student prawa własności intelektualnej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, który jednak nie przyznaje się do winy. Prowadzone dochodzenie wskazywałoby więc na to, że poza murami wytwórni faktycznie znajduje się wiele niesłyszanych dotąd piosenek Britney. Można się spodziewać, że prędzej czy później przedostaną się one do sieci...

 
Przerażona Britney Spears nie chce wracać do Las Vegas!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

W niedzielnę wieczorem świat został wstrząśnięty przerażającymi doniesieniami z Las Vegas, gdy fani muzyki zgromadzeni na the Route 91 Harvest Festival, znaleźli się pod ostrzałem szaleńca znajdującego się w jedym z pobliskich hoteli. Straszliwy atak, w wyniku którego zginęło 59 osób a ponad 500 zostało rannych, szczególnie dotknął świat muzycznego show-biznesu. Zewsząd płyną kondolencje dla rodzin ofiar, wyrazy smutku, a nawet nawoływania do zmiany prawa dotyczącego posiadania broni.

Jak donosi seriws RadarOnline, Britney Spears poczuła się szczególnie poruszona wydarzeniami, które zaszły w miejscu, które od prawie czterech lat stanowi jej drugi dom. Piosenkarka rzekomo ma być przerażona do tego stopnia, że nie chce wracać do Miasta Grzechu, gdzie już w przyszłym tygodniu ma rozpocząć kolejną serię występów w ramach swojej rezydentury Britney: Piece Of Me. "W chwili obecnej [Britney] chciałaby móc zrezygnować z reszty obowiązującego ją kontraktu, gdyż wcale nie czuje się bezpiecznie, aby tam wrócić i występować przed dużym tłumem" donosi informator portalu. "Prawdę mówiąc, ona naprawdę świrowała przez to, co zaszło. Dotychczas była lekko paranoiczną osobą, lecz ubiegłe wydarzenia zaniepokoiły ją i jej rodzinę o jej bezpieczeństwo". 

Ponoć nie tylko nasza gwiazda jest przerażona tym, co stało się w Vegas - towarzyszący jej podczas show liczni tancerze również nie chcą wracać do pracy. "Część z nich jest gotowych zrezygnować w tym momencie. Nikt, kto współpracuje z Britney przy tym show, nie czuje się w chwili obecnej bezpiecznie" informuje serwis. Nasza gwiazda wraz ze swoim sztabem oraz właścicielami przybytku Planet Hollywood w Las Vegas, w którym odbywają się występy, prowadzą obecnie rozmowy i próbują znaleźć wyjście z tej patowej sytuacji. Sama piosenkarka ma ponoć walczyć o co najmniej przełożenie najbliższych występów. "Jeśli show nie uda się przełożyć, [Britney] ma wymagać co najmniej czterokrotnego powiększenia swojej ochrony". 

W chwili obecnej nie ma żadnych informacji potwierdzających lub obalających doniesienia serwisu. Najbliższy koncert dwudziestejpierwszej serii show zaplanowany jest na 11 października. Uważacie, że Britney Spears powinna wrócić do Miasta Grzechu i dokończyć swoją rezydenturę?

 


Strona 1 z 5