Britney Spears: "Mam najlepszych fanów na świecie"
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

altBritney Spears znajduje się aktualnie w nieciekawym okresie swojego życia - problemy rodzinne, rozprawy w sądzie, szum w mediach. Mimo, że gwiazda nie wydała nowej muzyki od ponad trzech lat - jej ostatni krążek Glory miał premierę 26 sierpnia 2016 roku - to nie zapomniała ona o swoich fanach. Britney za pośrednictwem mediów społeczenościowych podzieliła się wiadomością ze swoimi wielbicielami:

“Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o mnie wszyscy. Przechodzę przez tę zmianę w moim życiu, aby skupić się na tym, co naprawdę chcę... Pracowałam bez przerwy w [show] biznesie, cóż, od 8 roku życia. Czasem dobrze jest zatrzymać się i przemyśleć!!! Tęsknie za Wami wszystkimi... Naprawdę mam najlepszych fanów na świecie!!!”

Wcześniej Brit wyznała, że "jako strzelec kocha wolność, kocha niezależność i nie lubi być ograniczona". My cierpliwie czekamy na Brit i mamy nadzieję, że wróci do nas pełna energii i zapału do pracy, kochając to, co robi. Kochamy Cię Brit! 

Komentarze (8)add comment

Muffinka :

Muffinka
Ona chyba żartuje z tym „bez przerwy”... ostatnie lata to wakacje. Po 2004 wakacje kilkuletnie, w międzyczasie również przerwy. Robi z siebie niewiadomo jakiego pracownika. Niech się zajmie tym co ją uszczęśliwia, ale niech nie pisze bzdur, ze pracuje. Chciała karierę i sławę... teraz cele ske zmieniły i git. Niech będzie szczęśliwa i walczy o wolność.
19:34 - 29.09.2019

laceandleather :

0
Buaha od 15 lat się to ona udaje, że pracuje, ehhh...
00:53 - 30.09.2019

magdalena257 :

0
Oczywiście że pracuje. Bez przerwy. Sesje same się nie zrobią, wywiady też nie. Dołóżcie do tego jeszcze tworzenie piosenek o których nic nie wiemy, tworzenie choreografii, spotkania biznesowe, przymiarki strojów, bankiety (to też wlicza się w pracę, przecież promujesz siebie pokazując się gdzieś), zajęcia taneczne, zajęcia na siłowni, wszystko aby utrzymywać kondycję by potem tabloidy nie pisały że jesteś spasiona. Występy w telewizji, krótkie nagrywki. ćwiczenia głosu, dykcji, cały warsztat wokalny. Nie zapomnijcie proszę o ostatnich trasach koncertowych i występach. Chyba nie muszę piosać ile to wymaga pracy i zaangażowania.

Uważam że pisanie cytuję "Buaha od 15 lat się to ona udaje, że pracuje, ehh..." oraz "Ona chyba żartuje z tym „bez przerwy”... ostatnie lata to wakacje." są bardzo płytkie. Zastanówcie się nad tym tak na poważnie. Uważam że Brit wykonuje całą masę przeróżnych rzeczy o których nawet nie mamy pojęcia, i tak pracuje przez cały ten czas. Zwracam uwagę na to abyście popatrzyli trochę na tą sytuację szerzej, poszerzyli swoje umysłowe horyzonty trochę dalej a nie oceniali poprzez pryzmat doniesień (i w tym więcej procentowych plotek).
18:10 - 30.09.2019

Uniqween :

0
magdalena257 +1000
21:26 - 30.09.2019

jan zagorowski :

0
I niech odpocznie!!! Bo jak wróci to nie będzie zwykłego albumu!!! To będzie Blackout razy 10000000000000!!!!
16:12 - 1.10.2019

CamilBlack :

0
Zasłużyła na odpoczynek smilies/smiley.gif czekam na nową muzykę ale mimio wszystko uważam że ten odpoczynek jej się należy jakmało komu smilies/smiley.gif
22:12 - 2.10.2019

Muffinka :

Muffinka
Ależ oczywiście... nie widzimy wszystkiego, ale kiedy miała ostatni wywiad, kiedy miała ostatnia sesje? Czy nie miała przerw miedzy albumami? Niech nie wyolbrzymia tego ze pracuje bez przerwy bo nie jest to człowiek chodzący do pracy codziennie od rana do wieczora. Płytkie to jest robienie z siebie męczennika. Niech sobie robi przerwę ale niech nie gada a głupot.
22:44 - 3.10.2019

Muffinka :

Muffinka
„krótkie nagrywki. ćwiczenia głosu, dykcji, cały warsztat wokalny. ” padłam... czy wy zdajecie sobie sprawę ze wokal to playback? Masakra. Ona chyba głosem swoim się nie przejmuje od dawien dawna. Kiedyś to Ok ale teraz? Nie uwierzę... ewentualnie przed nagrywaniem albumu. Trasa koncertowa - było to okrojone piece of me które miała już wyuczone. To nie jest tak ze ona jest aktywna cały czas, nie. Popatrzcie na tych w braznzy co rzeczywiście nonstop pracują. Brit dawała cała siebie przed kariera (żeby ją zdobyć) do roku 2004 (czyli wtedy kiedy sie kapnela ze dla wytwórni ma pracować a nie robić rzeczy po swojemu).
22:49 - 3.10.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy