Rozprawa sądowa Britney Spears z 18 września 2019 roku
Wpisany przez Hinami   

altWczoraj, 18 września 2019 roku, odbyło się kolejne przesłuchanie w sprawie kurateli Britney Spears. Do Los Angeles przybyła jej matka Lynne Spears, którą fani uważają za najlepszą kandydatkę na kuratora Brit. Był również ojciec Jamie Spears, który niedawno tymczasowo zrzekł się swojego stanowiska, a nowym kuratorem ustanowił Jodi Montgomery. Oficjalnym powodem jest jego stan zdrowia, jednak fani spekulują, że stało się tak przez pozewKevina Federline'a o znęcanie się nad jego synem Seanem. Jednak prokuratura okręgowa odrzuciła w tym tygodniu sprawę przeciwko Spearsowi z powodu "niewystarczającego dowodu, że Spears popełnił przestępstw". Jamie nadal opiekuje się finansami Britney, a Montgomery zajmuje się kwestiami medycznymi i prywatnymi. Jamie ma wrócić na stanowisko kuratora 31 stycznia 2020 roku.

Jak podaje Us Weekly Britney chciałaby "natychmiastowego" usunięcia Jamiego ze stanowiska kuratora. Natomiast Lynne Spears nie jest jednak zainteresowana tą rolą i uważa, że najlepiej, by to stanowisko zajmowała osoba trzecia. Wedlug portalu "Jamie Spears nie ma problemu z brakiem opieki nad Britney jako osobą, ale będzie walczyć z każdym chcącym usunąć go jako opiekuna jej pieniędzy."

Fani pod sądem w LA protestowali przeciw trwającym od 11 lat ubezwłasnowolnieniu piosenkarki. Niestety, Britney osobiście nie pojawiła się na rozprawie. Zespół ojca gwiazdy poprosił o zamknięcie sali sądowej, na co sędzia Brenda Penny zgodziła się, dlatego też wszyscy reporterzy zostali wyproszeni. Dzisiejsza rozprawa miała na celu omówienie stanu psychicznego gwiazdy. Niestety parę tygodni temu zmarł lekarz Timothy Benson zajmujący się oceną Brit przez ostatnie miesiące. Na jego miejsce zostali powołani odpowiedni biegli. Dzisiejsza rozprawa była tylko małym krokiem w kierunku zakończenia kurateli.

Według podcastu Britney's Gram, który wcześniej w tym roku zapoczątkował akcję #FreeBritney, Lynne wyglada na szczęśliwą wychodząc z sądu. Kolejna rozprawa odbędzie się 22 stycznia 2020 roku.

Komentarze (5)add comment

Ggramm :

0
Britney była na rozprawie
10:07 - 19.09.2019

koballo :

koballo
Podobno Britney się pojawiła, ale w momencie, kiedy media i "widzowie" opuścili rozprawę.
12:50 - 19.09.2019

Muffinka :

Muffinka
Szkoda,ze Brit sie nie pojawiła zeby chociaz pokazac,ze jej zalezy i jak sie zachowuje w takich sytuacjach. Chociaz moze i dobrze, bo jak jest zajechana emocjonalnie to kuratela bedzie trwac do 2045 roku smilies/tongue.gif
12:51 - 19.09.2019

Jaaa :

0
Skąd macie info ze się pojawiła?
14:28 - 19.09.2019

Meri :

0
Mam nadzieje, że była na rozprawie. Niech się nie boi. To dla niej ciężkie. Trzymam kciuki
17:18 - 19.09.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy