"Blackout" wśród 100 Najlepszych Albumów XXI wieku według The Guardian
Wpisany przez amyseeker   

altBrytyjski dziennik The Guardian, z pomocą 45 krytyków muzycznych, stworzył zestawienie 100 Najlepszych Albumów Muzycznych Tego Wieku. Na liście tej znalazło się również miejsce dla Britney Spears - wydany w 2007 roku Blackout zajął 39. miejsce! Sprawdzcie, co dziennikarze napisali o płycie:

"Powstały w najbardziej niespokojnym okresie życia Britney, Blackout pokonał przeciwności losu i stał się diamentem wyciśniętym ze śmieci. Obskurna produkcja tętniąca elektro, a do tego pokręcone melodie rymowanek Britney. Dwa wielkie single są genialne: Piece of Me odrzuca wszystkie plotki tabloidów, a Gimme More to jej najlepsza piosenka, erotyczny psychodram, w którym mruczące słowa brzmią jak kobieta tonąca pod swoją ambicją. Posłuchaj albumu tutaj."

Album ten, uważamy przez wielu za najlepszy w karierze artystki, jest jedynym krążkiem pop jakiejkolwiek amerykańskiej piosenkarki, który został uplasowany tak wysoko. Britney pozostawiła w tyle takie koleżanki z branży jak Rihanna ("Anti", #99), Taylor Swift ("1989", #89) i Lady Gaga ("The Fame", #80).

Komentarze (2)add comment

Łukasz89 :

Łukasz89
Nie wyobrażam sobie tego albumu w innym okresie jej życia.
14:18 - 15.09.2019

abc :

0
Do powstania tak wspaniałego albumu trzeba było takich okoliczności.... ciekawe czy z tego co się teraz u Britney dzieje powstanie jakiś dobry materiał... o ile kiedykolwiek jeszcze coś nagra...
11:11 - 17.09.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy