Britney Spears nie ma nic przeciwko kurateli
Wpisany przez Hinami   

altBritney Spears przekazała za pośrednictwem swojego teamu, że czuje się całkowicie w porządku będąc pod kuratelą, informuje The Blast. W poniedziałek odbyło się spotkanie w sądzie w sprawie nowego kuratora Britney. Samej gwiazdy jednak na nim nie było. Wcześniej w tym miesiącu ojciec Brit tymczasowo zrzekł się tego stanowiska. Oficjalnie z powodów medycznych, nieoficjalnie według spekulacji fanów, z powodu trzyletniego zakazu zbliżania się do dzieci Britney. Spears jako swojego zastępcę wyznaczył Jodi Montgomery, którą opisał jako "menadżera opiekującego się piosenkarką przez ostatni rok." Niestety według tego, co dowiedzieli się fani, Montgomery miała już w sprawy w sądzie z powodu... nadużyć na stanowiska kuratora. Na poniedziałkowej rozprawie ustalono, że Montgomery oficjalnie zostaje kuratorem Brit do 31 stycznia 2020 roku i będzie miała m.in wgląd w jej sprawy medyczne oraz wpływ na to, kogo gwiazda może widzieć a kogo nie. Jamie Spears nadal sprawuje pieczę nad finansami piosenkarki.

Według nowych dokumentów uzyskanych przez The Blast, Samuel Ingham - wyznaczony przez sąd adwokat Britney - powiedział, że rozmawiał ze swoją klientką o jej obecnej sytuacji prawnej. Jak przekazuje, gwiazda nie ma zastrzeżeń do kurateli, braku wpływu na swoje życie i finanse. Twierdzi on, że powodem, dla którego Britney nie wzięła udziału w poniedziałkowej rozprawie, było to, że "nie sprzeciwia się proponowanemu tymczasowemu kuratorowi ani nie preferuje nikogo innego." My jednak wolelibyśmy poczekać, aż Britney powie te słowa osobiście... Kolejne przesłuchanie w sądzie już 18 września bieżącego roku.

Komentarze (5)add comment

Łukasz89 :

Łukasz89
Trochę te wszystkie informacje zaczynają się już ze sobą kłócić
11:47 - 14.09.2019

koballo :

koballo
Sądzę, że to propaganda mająca na celu ukazanie jej jako wariatki w opinii publicznej.
19:29 - 14.09.2019

abc :

0
Serio.... serio.... od 10 lat ponad nie może o sobie decydować.... i nie ma nic przeciwko temu? Ja czekam na moment aż to się skończy i ona udzieli obszernego wywiadu i w końcu poznamy prawdę....
22:41 - 14.09.2019

swiatowid :

0
smilies/grin.gif ma humory i tyle

a ze chca ja oskubac

to juz inna sprawa

ma sis i beda razem grac

te jej dzieci sa najwazniejsze
22:59 - 14.09.2019

Meri :

0
Jeśli mam długi tekst. Nie moge dodac komentarza... Brit nawet jak mowi, to te słowa nie są jej
10:26 - 16.09.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy