Psychiatra zajmujący się leczeniem Britney Spears nie żyje!
Wpisany przez amyseeker   

altJak donoszą amerykańskie media, w tym TMZ, 24 sierpnia br., zmarł nagle dr Timothy Benson - psychiatra opiekujący się zdrowiem Britney Spears. Przyczyna nie jest znana, lecz pewne źródła podają, że powodem śmierci 48-latka był tętniak. Lekarz odpowiedzialny był za zdrowie psychiczne naszej gwiazdy i już wkrótce przekazać miał sądowi dokładny raport na ten temat. Jak pamiętacie, podczas majowej rozprawy sędzia Brenda Penny zgodziła się na powołanie ekspertów, którzy obiektywnie będą oceniać nie tylko zdrowie psychiczne Britney, ale również kwestie prawne czy ewentualne nadużycia ze strony kuratorów.   Wcześniej świat obiegły wieści, że gwiazda siłą przetrzymywana jest w szpitalu psychiatrycznym. Odpowiedzialny za nią w tym czasie ojciec Jamie Spears twierdził, że chodzi tylko o przygotowanie nowej mieszanki leków.

 Doktor Benson był dyplomowanym psychiatrą pracującym z drużynami NBA i NFL , inspirując sportowców do osiągania sukcesów. Co ciekawe niektórzy kwestionowali działania doktora Bensona. Ludzie ze środowiska Brit uważali, że potrzebuje ona kogoś pracującego nad poważnymi problemami ze zdrowiem psychicznym na pełen etat.

Niezależni biegli badają teraz przypadek Britney, by już 18 września przedstawić powstający od 3 miesięcy raport z odpowiedzią na pytanie, czy kuracja Britney Spears przebiegała zgodnie z planem i... czy w ogóle była konieczna.

Komentarze (4)add comment

zielono mi :

0
tylko, żeby ci eksperci rzeczywiście byli niezależni...chyba im wszystkim pali się pod tyłkami, coś się zdaje
19:33 - 11.09.2019

Trinity :

Trinity
Czyli zajmował się nią psychiatra, specjalizujący się w pracy ze sportowcami, których miał motywować do intensywnej pracy. I pewnie niezły w tym co robi, ale wydaje mi się, że ona potrzebuje innego rodzaju lekarza.
07:50 - 12.09.2019

dr house :

0
smilies/wink.gif dajcie spokoj te plotki

to zrobily z niej wariatke

a to poczeba popaczac inaczej
15:06 - 12.09.2019

Grzes :

0
Coś mi tu śmierdzi. Dziwne że gdy miało coś ważnego wyjść na jaw to cyk i pozbywa y się gościa...
14:36 - 13.09.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy