Jamie Spears rezygnuje z funkcji kuratora Britney!
Wpisany przez Hinami   

altOjciec i jednoczesny kurator Britney Spears na pewien czas przestaje nadzorować i kontrolować swoją sławną córkę. Jak podaje TMZ Jamie Spears, który od ponad dekady ma prawną opiekę na Britney, złożył wniosek do sądu o tymczasową rezygnację z funkcji kuratora do 20 stycznia 2020 roku. Jeszcze niedawno Spears chciał rozszerzyć kuratelę o kolejne kilkanaście stanów. Jako powód swojej najnowszej decyzji podaje... problemy zdrowotne. Przypominamy, że od ponad roku ojciec Brit ma problemy z jelitami i przeszedł kilka operacji. W oficjalnym oświadczeniu to właśnie jego stan zdrowia gwiazda podała jako powód odwołania rezydentury Domination.

Spears jako swojego zastępcę wyznaczył Jodi Montgomery, którą określa jako menadżera opiekującego się piosenkarką przez ostatni rok i osobę odpowiednią do przejęcia jego obowiązków, a w tym m.in. zdolności do komunikowania się z ekspertami medycznymi w sprawie Britney oraz do pełnego dostępu do jej dokumentacji medycznej i psychiatrycznej. Montgomery już zgodziła się działać jako tymczasowy kurator. Britney ponoć nie ma nic przeciwko. Spears poprosił sąd o przełożenie rozprawy zaplanowanej na 18 września na najbliższy poniedziałek - 9 września. Mówi też, że Britney "jest w stanie, ale nie chce" uczestniczyć w przesłuchaniu. Na sali sądowej na pewno znajdzie się matka Brit Lynn Spears. Jej prawnik Gladstone Jones powiedział o tym serwisowi TMZ. Wcześniej Lynne prosiła sędziego o większy wgląd w kuratelę Britney, a szczególnie w kwestie medyczne. Matka gwiazdy chętnie angażowała się w akcje #freebritney na mediach społecznościowych. Zaznaczała ona jednak, że nie chce jej kontrolować, a jedynie chce być troskliwą matką. Wielu fanów mimo to liczy, iż będzie ona ubiegać się o ustanowienie kuratorem Brit. A Wy co myślicie? Czy Waszym zdaniem zmiana kuratora z ojca na matkę wyszłaby Britney na dobre?

Miejmy nadzieję, że najbliższa rozprawa przyniesie zmiany na korzyść Britney. Jak informowaliśmy w ostatnich dniach w rodzinie piosenkarki nie dzieje się najlepiej - ojciec gwiazdy został oskarżony o znęcanie się nad jej synem Seanem i aktualnie ma zakaz zbliżania się do swoich wnuków na 3 lata. Przez zaistniałą sytuację to Kevin Federline ma teraz pełną opiekę nad chłopcami.

Komentarze (7)add comment

Agata! :

0
O man! Ktoś się jeszcze dziwi, że dziewczyna choruje? Wy bylibyście zdrowi w tym całym cyrku?
20:45 - 6.09.2019

koballo :

koballo
Trzymam kciuki, żeby odzyskała wolność.
22:07 - 6.09.2019

Meri :

0
Czytam to i jest mi niedobrze, a co dopiero, to przeżywać. Kevin ma pełne prawa, bo Brit naraziła dzieci??? Serio? Jaka jest jej wina? Ona pomogła im! Skąd miala wiedzieć co dziadziusiowi do głowy wpadnie. Czy jak wyjdę gdzieś z dzieckiem, ktoś podejdzie i szczeli mu w łeb, też mi prawa zabiorą, bo naraziłam dziecko?zKur*a dajcie tej kobiecie spokój. Co się tam odwala. Kobietą opiekuje się jakiś stary, POCHOROWANY przecież dziwny typ. Ten może ma układ z tą całą masonerią, czy jak im tam. Nie może, a na bank. Dlatego też pozostała rodzina nie ma jak pomóc, bo za duże zasięgi i na nich też się mszczą. Brit służy im do manipulacji i wprowadzenia nas w ten nowy system.
22:17 - 6.09.2019

Sarahh :

0
Szkoda mi dzieci. Żyją w mało sprzyjającym środowisku. Miejmy nadzieję, że u Kevina czują się dobrze i bezpiecznie. Ich stosunek do Britney musi być skomplikowany; ich relacje. Bez względu czy jest chora czy też manimpulowana ze strony rodziny/zespołu. Jak widać cała ta sytuacja już się na nich odbija. Mają mętlik w głowie. Zapewne od dziadka słyszą jedno, od ojca co innego itd.
10:49 - 7.09.2019

Muffinka nz :

0
Brit pochodzi z patologicznej rodziny, przeciez wiadomo nie od dzisiaj. Zaskoczyl mnie fakt,ze on chce oddac „wladze” a Brit zaskakuje tym ze nie chce sie stawiac na rozprawach. Jak ona chce wywalczyc wolnosc, jak wykazac ze jej zalezy? Mam nadzieje ze da rade. Chociaz wiem tez ze nie jest zdrowa do konca. Nie mamy do tego dostepu, ale kuratela z jakiegos powodu byla ustanowiona, pamietajcie,ze mogloby sie to skonczyc dla niej tragicznie w 2008 roku,
14:36 - 7.09.2019

laceandleather :

0
W Stanach wystarczy krzyknąć na dziecko i już możesz być oskarżony o znęcanie, pewnie trochę przesadzają z tym...
15:21 - 7.09.2019

znafca :

0
laceandleather rozgrzany prawnik zrobi wszystko dla kasy smilies/cheesy.gif

u nas tez przeciez ich jest kilka razy za duzo i pajacujo
13:09 - 11.09.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy