Jamie Spears chce rozszerzenia kurateli o kolejnych 12 stanów!
Wpisany przez Hinami   

altJeśli myśleliście, że Britney Spears ma szansę już wkrótce odzyskać kontrolę nad sobą i swoimi finansami, mamy smutne wieści. Ojciec i kurator piosenkarki Jamie Spears wcale nie śpieszy się, by skończyć z kuratelą. Spears złożył dokumenty sądowe z prośbą o legalne rozszerzenie kurateli na kolejne stany. Mają to być Alabama, Arizona, Dystrykt Kolumbii, Georgia, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Tennessee i Wirginia. Są to miejsca, w których Brit ma rodzinę i przyjaciół. Aktualnie kuratela obowiązuje tylko w Kalifornii. Przypominamy, że w maju ojciec artystki chciał dodać także Florydę, Luizjanę i Hawaje. W dwóch pierwszych Brit ma swoje nieruchomości, a Hawaje to jedno z jej ulubionych miejsc na wakacje. Ciekawe jest, że wśród wymienionych stanów nie ma Nevady, gdzie znajduje się Las Vegas. Czyżby znaczyło to, że żadna nowa rezydentura nie jest planowana?

W maju Britney sama zeznawała w sądzie. Według doniesień TMZ, które wydają się wysoce prawdopodobne, gwiazda przyznała, że była trzymana w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli oraz, że podawane miała leki, których nie chciała. To TMZ w kwietniu tego roku jako pierwsze podało wiadomość, że Britney przebywa w szpitalu psychiatrycznym, która potem się potwierdziła. Kolejne przesłuchanie w sprawie kurateli odbędzie się 18 września w sądzie w Los Angeles. Według wcześniejszych informacji miało ono mieć miejsce 15 sierpnia, jednak zostało ono przełożone.

Komentarze (7)add comment

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Jeśli ojciec będzie chciał ją odciąć od najbliższych znajomych i przyjaciół, nie skończy się to dobrze.A nie ma nic gorszego niż odseparowanie od najbliższych. Szkoda mi jej naprawdę. Niestety stałą się małą dziewczynką w ciele dorosłej kobiety, której "wolność" została zabrana.
19:13 - 23.08.2019

Anita :

0
Biedna. Ojciec robi z niej wariatke dla kasy
19:26 - 23.08.2019

koballo :

koballo
Jeżeli w tym roku jej sąd nie "uwolni", to jak dzieciaki staną się dorosłe to zaczną walkę o nią. A jeżeli to się nie uda to niech w przyszłości ucieknie ze Stanów, bo poza nimi będzie mógł jej ojciec ją tylko cmoknąć. Cholernie smutne jest, co Jamie wyprawia.
12:05 - 24.08.2019

Meri :

0
Ten to jest psychol. A sprawiedliwości nie ma
18:17 - 26.08.2019

Muffinka :

Muffinka
Nie wiem co o tym sądzić. Mówicie, że robi wariatke - ok... ale czy przez ten czas Lynne czy Jamie Lynn i inna rodzina nie widzieli też u Britney poprawy? Czemu po dekadzie nagle jest protest. Przecież Brit była cały czas w kontakcie z najbliższą rodziną, bywała w związkach... i nikt nie czuł, że coś jest nie tak? Że na przyklad stary jest walnięty? Nie mówiąc o lekarzach i prawnikach...
13:34 - 27.08.2019

Grześ :

0
Przecież ona zaczęła być już "normalna", bywała na galach, pogramy tv inne wyjścia. Zaczęła wyglądać na prawdę dobrze no i zachowanie również ok. Pewnie przestała brać wtedy te jakieś leki a teraz znów musi i odwala. Masakra to jest. Ta cała kuratela musi się w końcu skonczyc. Zrobili z niej wariatke, zniszczyli człowieka i jedna z największych gwiazd. Smutne...
08:33 - 31.08.2019

Grześ :

0
Pewnie gdyby nie to mielibyśmy już nowy album, 20 lecie na pewno było jakoś obchodzone, duet z Pittbulem na pewno by wypalił a tu nic. Wydaje mi się się że ona nie wróci do muzyki jeśli nie uwolni się w końcu od tego czubka.
08:35 - 31.08.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy