Britney: "Nigdy nie wiadomo komu ufać"
Wpisany przez Hinami   

altBritney Spears często udostępnia na swoim Instagramie ładne obrazki albo cytaty. Tym razen gwiazda nie tylko podzieliła się postem z nami cytatem "Zwracaj uwagę na ludzi, którzy nie klaszczą, gdy wygrywasz”, ale również dodała własny opis. Sprawdźcie co napisała:

"Życie w LA to taka przygoda! Czasami może być ona samotna. Nigdy nie wiadomo komu ufać, a niektórzy ludzie potrafią być fałszywi. Mam bardzo mały krąg przyjaciół i po prostu robię to, co sprawia mi radość! Łamie mi się serce, gdy widzę czasami komentarze pod moimi postami... postanawiam więc już ich nigdy nie czytać... niech „mądrzy" hejterzy robią to, co robią najlepiej... hejtują!"

Co myślicie o tej wypowiedzi? Ostatnio Britney udostępniła zdjęcie butów ze skóry węża marki Louboutin, które kosztowały zawrotne... 6 tys. dolarów! Gwiazda dodała, że nigdy ich założyła (Chociaż my mamy dowody, że jednak miała je na sobie ;)). Nie wszystkim jednak spodobał się post gwiazdy i pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy od m.in. obrońców praw zwierząt.

Komentarze (5)add comment

koballo :

koballo
Wydaje mi się, że to nie ona pisała. Zresztą i tak mam wrażenie, że wciąż nie ma dostępu do swoich kont.
15:09 - 22.08.2019

Karolcia90 :

Karolcia90
Myślicie ,ze juz nigdy nie wróci do śpiewania ??
17:32 - 22.08.2019

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Szczerze, myślę że ona na scenę muzyczną nie wróci
21:14 - 22.08.2019

b :

0
Post z butami był po prostu idiotyczny. Jeśli ona go dodała (w co wątpię)jestem w stanie przymknąć oko bo - bądźmy szczerzy - kobieta jest chora i od dawna odseparowana od normalnego świata.

Jeśli jednak zrobili to "jej ludzie" to tylko potwierdzili, że są idiotami i oczywistością było, że fanom to się nie spodoba. Zwłaszcza w czasach, w których tyle się mówi o ekologii, ochronie praw zwierząt, okrucieństwie wobec zwierząt itd..

Kompletny idiotyzm.
16:46 - 23.08.2019

Muffinka :

Muffinka
Czy ja wiem... cały instagram wydaje się jakby był rzeczywiście pisany 'inteligentnie' przez Brit smilies/tongue.gif
07:17 - 28.08.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy