Fragment "I Feel So Free With You" / Sukces "Womanizer"
Wpisany przez Hinami   

altPamiętacie I Feel So Free With You? W czerwcu zeszłego roku Pitbull ogłosił wspólną piosenkę z udziałem Britney Spears i Marca Anthonego. Minęła jednak trasa Piece Of Me, którą raper supportował, minęły wakacje, minął w sumie cały jeden rok, a po piosence ślad zaginął. To już druga po Hey Ma współpraca Brit i Pitbulla, która nie doczekała się oficjalnego wydania. W zeszłym roku do sieci wyciekł domniemamy fragment piosenki (posłuchaj tutaj), a dziś w internecie pojawił się kolejny, inaczej brzmiący rzekomy kawałek utworu. Posłuchacie go tutaj. Myślicie, że który z wycieków jest bardziej prawdopodobny? Mamy nadzieję, że kiedyś cała piosenka ujrzy światło dzienne i zdecydujemy, czy rezygnacja z niej była dobrym pomysłem.

Sukces Womanizer! Po prawie 11 latach od premiery pierwszy singiel z albumu Circus pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii. Utwór sprzedał się w ilości 600 tys. egzemplarzy. Teledysk towarzyszący piosence ostatnio przegonił I Wanna Go i teraz zajmuje 4. miejsce wśród klipów Brit z największą ilością odtworzeń. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś ciekawego o Womanizer zapraszamy do naszego artykułu tutaj.

Komentarze (3)add comment

abc :

0
Nie rozumiem czemu nie wydali tej kolaboracji... być może piosenka by zdziałała coś na listach i dała jej choć namiastkę hitu
23:07 - 20.08.2019

Alice :

0
Super jest! Szkoda tylko ze nieoficjalnie..
19:23 - 21.08.2019

pati :

0
Dziś na kanale Britney pojawiła sie piosenka w całości,czekam na taledyskpati
12:31 - 29.10.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy