Britney Spears opuszcza szpital! / Podsumowanie informacji
Wpisany przez Hinami   

Co to był za miesiąc! Czwartego kwietnia świat obiegły informacje, że Britney Spears od tygodnia przebywa w szpitalu psychiatrycznym, gdzie sama zgłosiła się, nie mogąc poradzić sobie z ciężkim stanem jej ojca. Fani jednak nie widzieli gwiazdy dłużej niż ten wspomniany tydzień, bo aż od 6 stycznia, czyli od ogłoszenia przez artystkę przerwy w karierze. 16 kwietnia doszły do nas plotki, że podczas pobytu na oddziale gwiazda zaczęła rozważać definitywny koniec kariery! W ten sam dzień w popularnym podcaście Britney's Gram (zapraszamy do posłuchania tutaj) pojawiła się informacja z tajemniczego źródła: Britney przebywa w szpitalu wbrew swojej woli od trzech miesięcy, ponieważ przestała brać leki, co rozwścieczyło jej ojca, a zarazem opiekuna prawnego. Po tych szokujących doniesieniach fani zaczęli akcję #FreeBritney, do której dołączyło się wiele gwiazd. Temat skomentował były "menedżer" Britney Sam Lufti. Na rodzinę Spears spłynęła fala krytyki, przez rzekomy brak zainteresowania sytuacją, do czego odniosła się siostra Brit Jamie Lynn.

Po Świętach Wielkanocnych w Los Angeles odbył się protest przeciwko trwającego 11 lat "więzienia" w postaci kurateli oraz zmuszania Britney do przebywania w szpitalu. W końcu 22 kwietnia gwiazda pierwszy raz pokazała się publicznie od czasu zniknięcia na oddziale psychiatrycznym. Brit i Sam Asghari zostali przyłapani wychodząc z hotelu. Wkrótce na jej Instagram został dodany filmik, w którym tłumaczy, że wszystko jest w porządku i chciałaby mieć teraz chwilę dla siebie. Artystka widziana była potem jeszcze raz w Santa Monica. Wczoraj, 26 kwietnia, Britney Spears oficjalnie wyszła ze szpitala psychiatrycznego, a według informacji przekazywanych przez amerykańskie media, artystka została odebrana z placówki przez swojego chłopaka i udała się do swojego domu w Thousand Oaks.

W dzień wyjścia ze szpitala Britney była widziana w drodze do solarium w Thousand Oaks. Najnowsze zdjęcia gwiazdy znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek. Co myślicie o całej sytuacji? Które z ostatnio przekazanych informacji wydają Wam się najbliższe prawdy?

alt

Komentarze (6)add comment

Muffinka :

Muffinka
Tutaj wyglada 100 razy lepiej niż na tych okropnych zdjęciach z Samem - tam naprawdę wyglądała jak obłąkana szukająca pomocy.
00:33 - 28.04.2019

ayo :

0
Nie wierzę w te wszystkie doniesienia o więzieniu Brit. Myślę, że nagonka na rodzinę Spears i całe to zamieszanie tylko potęguje stres Britney. Przez ostatnie 11 lat wyglądała na szczęśliwą. Jest ewidentnie na coś chora i jeśli bierze leki, to najwidoczniej są jej one potrzebne, nawet jeśli fanom nie podoba się takie czy inne jej zachowanie. Przez 11 lat żyła jako matka i piosenkarka. W mojej rodzinie jest przypadek, gdzie osoba chora przestała brać leki, skutki okazały się tragiczne dla jej dzieci i jej samej. Chodzi o to, że ludzie chorzy psychicznie bez leków funkcjonują jak człowiek zdrowy po narkotykach, robią sobie krzywdę i nie są tego świadomi. Dopiero biorąc leki, uczestnicząc w terapii wracają do świadomości. Na tych zdjęciach Brit wygląda dobrze, a wsparci fanów powinno odbywać się czasem z milczeniu i cierpliwości. Myślę, że właśnie to jest jej potrzebne. Sława doprowadziła ją do upadku, dajmy jej trochę spokoju. Wspierajmy Brit, a nie plotki i mącicieli.
11:34 - 28.04.2019

Łukasz-->nz :

pietajasia
ayo, zgadzam się. Miałaś/eś na myśli że przez te 11 lat widać, że wyglądała na nieszczęśliwą i nadal na taką wygląda. Wydaje mi się, że to wina właśnie choroby psychicznej. Z resztą Britney ma nawet problemy z dbaniem o siebie, nie potrafi się uczesać, czasem wygląda na brudną. Niby ma chłopaka, dużo młodszego, a i tak ma gdzieś jak wygląda. Cierpi pewnie też na głęboką depresję, bo tylko ktoś w takim stanie nie przywiązuje wagi do tego, jak się prezentuje. Nawet, gdy się sama pomaluje, to wygląda nieświeżo. Jak ktoś taki może sam decydować o sobie? Dla mnie to już zupełnie inna osoba i zaczynam rozumieć, kiedy ludzie piszą, że ktoś podstawił nam klona, a zabrał nam prawdziwą Britney. Gdyby jakimś cudem zależało Britney na wolności, na pewno zmieniłaby nieco swoje nastawienie. Najwidoczniej jest z nią tak źle, że nie jest w stanie tego zrobić. Stanąć na nogi.
16:23 - 28.04.2019

Ruth90 :

0
Brakuje mi "starej" Britney. Tej która się uśmiechała i cieszyła codziennością. Widać że choroba - jakakolwiek by nie była - zawładneła jej życiem i nie pozwala swobodnie funkcjonować jako odpowiedzialnej i dorosłej osobie. Nie wiemy co działo się przez ostatnie 11 lat. Rodzina Spears nie chcę się tym dzielić, do czego mają prawo. Mam jedynie nadzieję iż przez ten czas miała zapewnioną odpowiednią opiekę oraz wsparcie ze strony specjalistów. Leki to jedno, terapia do drugie. Najlepiej działają obie te opcje. Lęki można wyciszyć lekami. Terapia pomaga inaczej postrzegać rzeczywistość, uczyć się jak odbierać daną sytuację i radzić sobie z nią. Jak interpretować własne i cudze zachowania. To istotne, ponieważ stresujące momenty spotykają każdego. Z kolei osoba z zaburzeniami tym dotkliwiej je odczuwa i reaguje emocjonalniej aniżeli zdrowe osoby. Zwłaszcza w wtedy, gdy nie ma nikogo lub może ona odejść. Oby rodzina Britney myślała przyszłościowo nie skupiając się jedynie na Tu i Teraz. Inaczej za kilkanaście lat zamiast samej sobie radzić, za Brit będzie odpowiadać młodsza siostra. Choroba psychiczna to długi o ciężki temat. Ważni są również bliscy i zaufani ludzie. Z tego co widzimy można łatwo wywnioskować że Britney najbardziej zależy na dzieciach.
22:01 - 28.04.2019

toznowuja :

0
Britney znajduje się pod kuratelą niepokojąco długo, ale nie chce mi się wierzyć, żeby znalazła się w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli. Britney jest pod opieką ojca, ale ma swój charakter (a nawet charakterek) i myślę, że nie nagrałaby ostatniego video wbrew swojej woli.
09:44 - 29.04.2019

G. :

0
Ludzie co wy wygadujecie? Nie che się jej dbać o siebie? Jakby zależało jej na wolności to zmieniłaby nastawienie? Spróbujcie chociaż przez chwile wyobrazić sobie, że całe jej załamanie nerwowe w 2007/2008 i wtedy kuratela, która miała być chwilowa i służyć jej ochronie tak naprawdę stała się idealną okazją do 100% kontroli Britney i jej finansów. Każdy kto ma odrobinę wyobraźni jest w stanie ogarnąć do czego mogliby ludzie być zdolni jeśli chodzi o TAAAAAAKIEEEE pieniądze...
19:41 - 1.05.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy