Justin Tranter producentem wykonawczym B10!
Wpisany przez Hinami   

Dobre wieści dla wszystkich fanów Glory - producentem wykonawczym dziesiątego albumu Britney Spears został Justin Tranter - autor pięciu piosenek z ostatniej płyty Britney! Muzyk na łamach Variety podzielił się z nami tą informacją - Jestem podekscytowany, że mogę wziąć udział w tym projekcie. Tranter odmówił podania daty premiery i komentowania tego, czy album wyjdzie w 2019... Musimy więc poczekać, ale dla piosenek takich jak Do You Wanna Come Over? czy Change Your Mind (No Seas Cortés), myślimy, że będzie warto.

Larry Rudolph, menager artystki, również dorzucił parę słów na temat albumu - Prace są wstrzymane, dopóki Jamie'emu się nie polepszy. Ale kiedy jego zdrowie się poprawi, Britney wróci do nagrywania albumu z Justinem. W tej chwili ma trochę wolnego, by radzić sobie z rodzinnymi problemami.

alt

Komentarze (8)add comment

koballo :

koballo
W końcu jakieś wieści o muzyce, can't wait.
17:42 - 10.01.2019

magdalena257 :

0
Ooo...ja wprost się nie mogę doczekać nowego albumu! Mam nadzieję że będzie bardziej podobny do Glory niż do Britney Jean, albo że to będzie coś zupełnie innego, nowoczesnego, może hip-hop'owego pasującego do rezydentury Domination, ciekawe... Zawsze ekscytujące jest dla mnie czekanie na nowy album. smilies/wink.gif W tym roku nie tylko Britney ma wydać nowy album ale podobno też Madonna, Rihanna, Lana Del Rey czy Adele, mimo że każda idzie w innym kierunku muzycznym to miejmy nadzieję że Britney na tle innych wyróżni się i bardzo mile nas wszystkich zaskoczy.
10:52 - 11.01.2019

Muffinka :

Muffinka
myslalam,ze sie uciesze,ale chyba jednak nie... obawiam sie,ze tym razem skonczy sie na jednym singlu do ktorego znowu nakreca teledysk, ktory jej sie nie spodoba i postawią na badziewie w pospiechu. Chcialabym,zeby Britney byla producentem jak przy Blackout :d ale to jest niemożliwe, bo ma robić cukierkowe kawałki, ktore przepadną w listach i rozglosniach radiowych bo jest tego od zawalenia
12:01 - 11.01.2019

Frytka :

0
Twoim zdaniem muffinko glory to cukierkowe kawałki? Jak dla mnie badzieqie skończyło się na Britney Jean, a glory już było świetne
12:27 - 11.01.2019

Rearview :

0
Faktycznie, Glory w większości było i jest bardzo dobrym albumem. Gdyby nie Britney Jean, Glory byłoby fajną kontynuacją dobrej passy albumów począwszy od genialnego Blackout, przez Circus, Femme Fatale... Zobaczymy, czy kolejny album będzie kontynuacją dobrego poziomu od Blackout (z pominięciem Britney Jean), czy znów będzie to tragedia na miarę Britney Jean.
17:35 - 11.01.2019

Muffinka :

Muffinka
Frytka - wiesz co.. album oczywiście lepszy od FF i BJ, ja mam swoje perelki, na przyklad "Hard to Forget ya" jest jedna z nich. Ale sluchajac takiego private show czy what you want (mam tutaj na mysli glos Britney) to mi sie robi zle smilies/tongue.gif to są za słodkie kawalki. Make me bylo super, ale Britney chyba kazdy kawalek zryje srednia promocja. Z MM dopiero po miesiacu wystapila. Ja bym ogolnie chciala zeby Britney zrezygnowala z tanca i wziela sie za tworzenie muzyki najlepiej jak potrafi, z pianinem, nagrala dobre kawalki i wystepowala jak kobieta z klasa, a nie w lateksowych wdziankach... a nawet majtach i stanikach. Impossible.
18:01 - 11.01.2019

abc :

0
mam nadzieję, że warto będzie czekać, chociaż dla samej muzyki bo na teledyski czy promocję nie ma co liczyć
23:38 - 11.01.2019

pimpineliusz :

0
20lat z britney smilies/cheesy.gif srebrna
15:00 - 13.01.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy