Britney Spears wraca do studia już w lutym!
Wpisany przez Hinami   

altTrudno w to uwierzyć, ale od premiery ostatniego albumu Britney Spears - Glory - minęły już dwa i pół roku! Fani gwiazdy z wypiekami na twarzy czytają każdą nową informacje o muzycznym powrocie Księżniczki Popu, jednak mimo to, od 2016 nie słyszeliśmy od Britney nic oprócz niezrelizowanego utworu Hey Ma. Plotki o Apple Pie okazały się nieprawdą, a oprócz wzmianki Pitbulla o planowanym wydaniu w tym roku I Feel So Free With You i o tej piosence słuch zaginął... Na szczęśnie mamy dobre wieści - w nowym wywiadzie menager Britney, Larry Rudolph, potwierdził, że gwiazda wróci do studia już w lutym, to znaczy po rozpoczęciu nowej rezydentury Domination! W wywiadzie z Billboard Rudolph powiedział:

"Planowaliśmy zrobić 96 show podczas 2-letniej rezydentury w Planet Hollywood, ostatecznie wystawiliśmy 250 koncertów podczas 4-letniego show. Rezydentura odniosła niesamowity sukces, ale Britney chciała zmienić scenerię. Spears jasno wyraziła się, że po zakończeniu Piece Of Me, pomimo opcji wyruszenia w trasę i występowania w innym mieście, życzyła sobie zostać w Vegas. Dlatego już od 2016 interesowaliśmy się rezydenturą w Park Theater. Jest nowy, jest większy,a sam hotel był remontowany, więc koncertowania w nowo wyremontowanym resorcie i w nowym teatrze o większej pojemności sprawił, że oferta była bardzo atrakcyjna. Jest to następny krok w ewolucji Britney w Vegas - chciała pokazać swoje nowe i zupełnie inne show w nowym miejscu. Spears będzie kontynuować pracę nad nową muzyką po rozpoczęciu rezydentury."

Mimo tego, że cieszymy się, że nowy album może zostać ukończony już na wiosnę bądź lato przyszłego roku, trochę smutno patrzeć na to, że Britney nie wykorzysta szansy promocji nowej muzyki podczas rezydentury. Na pierwszych koncertach byłoby jej łatwiej wypromować płytę, niż w środku trwania show, co widzielismy już podczas ery Glory. Nowa rezydentura mogłaby opierać się na nowej płycie oraz wielkich hitach, a tak to do show prawdopodobnie dodane zostaną 2-3 piosenki i na tym się skończy.

Komentarze (7)add comment

abc :

0
Jak więc widać, to nie tak, że sztab britney ją zmusza do rezydentury. Jej po prostu wygodniej dawać koncerty w 1 miejscu, mieć stałą kasę itd...
19:13 - 28.12.2018

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Pytanie... Czy ktoś spodziewał się czegoś innego? Britney powróci z nowymi remixami starych singli, nowe choreografie... Niestety...
19:30 - 28.12.2018

koballo :

koballo
Oczywiście, że rezydentura lepsza niż PORZĄDNA światowa trasa (a nie te popłuczyny Piece of Me). No trudno, powodzenia.
21:00 - 28.12.2018

Rearview :

0
Dostaniemy kolejną rezydenturę, która na początku zachwyci rozmachem sceny, świateł itd. Nawet przez chwilę przyćmi słaby, wręcz żałosny taniec Britney. Po kilku show znów nastąpi wielkie znudzenie i jaranie się nowym stanikiem. Śmieszne to.
Powinna ruszyć w porządną trasę światową, rozmachem podobną do "Circus". Kurczę, 20 lat na scenie i zero porządnego obchodzenia takiej rocznicy? Tylko zdzieranie z fanów kasy, nic w zamian.
23:03 - 29.12.2018

Pysix :

0
Jezuuuu!!! Ale marudzicie. Zamiast się cieszyć, ze wgl coś zmienia to narzekacie. Tak naprawdę mogła by mieć to już kompletnie gdzieś i przez 10 lat występować z jednym show (jak Celine albo Cher)
23:36 - 29.12.2018

Muffinka :

Muffinka
abc - nikt nie mówił, że sztab ją zmusza. Przecież logiczne, że Larry to by ją wciskał wszędzie gdzie się da jak to było w tych lepszych czasach... to wtedy kariera Britney była najbardziej sterowana. Teraz widać, że to na jej zasadach, bo się kompletnie obija. Po prostu chce jedno to samo miejsce, bo nie musi podróżować, ma dzieci i chłopaka przy sobie. Fani nie są dla niej ważni, widać to nawet podczas koncertów... zero luzu i kontaktu z publicznością - tyle te same wyuczone gadki szmatki, nie dotykać mnie, patrzcie jak sobie pomacham i goodbye. Doi i hajs, oni sie jarają wiec jej to pasuje. She's gone...
13:29 - 30.12.2018

Rearview :

0
Pysix - no porównać Britney do Celine i Cher... Gratuluje smilies/smiley.gif Cher w wieku 72 lat biję Britney charyzmą, energią i kontaktem z publiką na głowę.
17:51 - 30.12.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy