"Dominacja" Britney Spears - taneczne próby / "Overprotected w setliście?
Wpisany przez Hinami   

Nowa rezydentura Domination rozpocznie się już za dwa miesiące! Czas ucieka, ale Britney Spears go nie marnuje i ciężko trenuje, by jej nowe show było najlepszym w Las Vegas. Na swoim Instagramie gwiazda zaprezentowała efekty swojej dotychczasowej pracy i udostępniła videa z prób. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, że w setliście rezydentury znajdą się takie utwory jak Do You Wanna Come Over?, I'm A Slave 4 U, Break The Ice i nigdy wcześniej nie prezentowane na żywo Coupure Electrique! Niektóre z nich zostaną zaprezentowane w nowych remixach, mamy nadzieję, że Britney zdecyduje się nagrać również nowe wokale, a może zaskoczy nas śpiewając na żywo. Jakie jeszcze piosenki chcielibyście usłyszeć podczas rezydentury Domination?

Fani Britney, w tym my, wciąż trzymamy kciuki, że do setlisty dołączy Overprotected, nie ważne czy oryginał czy Darkchild Remix. Piosenka nie był prezentowana na żywo od 2004 roku i trasy Onyx Hotel Tour. Niektórzy spekulują, że to przez tekst mogący kojarzyć się z naniesioną na Britney kuratelą, jednak pamiętajmy, że dla naszej gwiazdy, jak wszystkie jej stare hity, "to tylko piosenka." Nadzieja na dodanie Overprotected do setlisty ożyła po tym jak duet odpowiedzialny za choreografię show odpowiedział na tweet fana dotyczący utworu. Ich odpowiedź nie powiedziała jednoznacznego "tak", ale nie mówi też "nie"!

alt

Komentarze (9)add comment

koballo :

koballo
Overprotected mnie jakoś nie jara, nie zależy mi na tym, żeby z tym występowała. Aczkolwiek mogłaby to zrobić z tego względu, że może czas na to, by odrzuciła Boys, czy Do Somethin i zaprezentowała na scenie inne utwory. Nie ukrywam, że chciałbym Hold It Against Me.
Natomiast wybór Coupure Electrique mnie ogromnie zaskoczył. No i przydałaby się jakaś całkiem nowa muzyka.
Co do filmików z prób - nic porywającego, a biorąc pod uwagę, że na scenie i tak występy inaczej wyglądają, to obawiam się, jak to może zostać zrypane. Remiks Slave jest świetny, czekam na całość.
20:45 - 22.12.2018

Konrad :

Persephone
Coupure Electrique
21:21 - 22.12.2018

abc :

0
fajnie jakby w ciągu całego koncertu zaśpiewała dla fanów jedną piosenkę na żywo, najlepiej z jakąś gitarką w tle. Oby to tylko była jej piosenka, a nie kolejny cover
21:58 - 22.12.2018

Karolina :

gerda
Ale te tańce na próbach słabe smilies/cry.gif łazi tak jak łaziła, a tancerze w tle robią całą resztę.
08:58 - 23.12.2018

Łukasz-->nz :

pietajasia
Racja, bardzo słabe te tańce. Widzę że nawet na próbach sobie odpuściła.
09:55 - 23.12.2018

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif jak juz pisalem 100x

bryta lepiej stoji czy siedzi

niz wy tanczycie czy skaczecie smilies/grin.gif
14:18 - 23.12.2018

laceandleather :

0
W tych dresach lepiej wygląda niż w samej bieliźnie, na scenie i tak znowu będzie miała kołek w tyłku, mogłaby występować w spodniach, crop topie i wygodnym obuwiu, brakuje fajnych strojów, rzygam już tymi jej wdziankami z sex shopu wszędzie ..
16:04 - 23.12.2018

koballo :

koballo
pimpeliniusz - zmień dilera
10:31 - 24.12.2018

Muffinka :

Muffinka
Gamonie z ameryki twierdzą, ze jest cool and awesome i, ze w koncu tanczy. Ale trzeba miec klapki, przeciez to jest to samo - znane rekwizyty, machanie kudlami i rekami, ewentualnie jakies podskoki. Tańczą to jej tancerze, ona wyglada miedzy nimi smiesznie.

19:50 - 24.12.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy