Britney Spears dziękuje fanom za 20 lat wsparcia!
Wpisany przez amyseeker   
Z okazji 20 rocznicy wydania utworu ...Baby One More Time, czyli debiutanckiego singla Britney Spears, na kanale YouTube piosenkarki pojawiło się krótkie video nawiązujące do tego wydarzenia. Sama gwiazda, przy okazji publikacji filmu, napisała kilka słów do swoich fanów. "Ciężko wyrazić to, co dzisiejszy dzień dla mnie znaczy... 20 lat temu świat usłyszał moją muzykę po raz pierwszy! Tyle się wydarzyło od tamtego czasu... Ale to, co naprawdę chciałabym wyznać, to wdzięczność dla moich wspaniałych fanów, którzy są ze mną od pierwszego dnia. Wasze wsparcie przez te lata znaczy dla mnie absolutnie wszystko! Kocham was wszystkich!" - czytamy na Fanpage'u Brit. 
 
Warto zwrócić uwagę na to, że fani nie są zgodni, co do dokładnej daty debiutu Britney. Większość źródeł, jak i sama piosenkarka, uznają 23 października 1998 roku za ten dzień - wtedy zaprezentowano utwór w USA. My natomiast o wielkiej premierze sprzed dwóch dekad pisaliśmy już w artykule Dwie dekady z Britney Spears - 20-lecie ...BABY ONE MORE TIME, do którego przeczytania raz jeszcze serdecznie zapraszamy!
 
Komentarze (6)add comment

Rico :

0
Kiedy dodacie artykuł o koncercie w Texasie?
08:00 - 25.10.2018

Tom :

Tom
a mogłaby usiąść na kanapie i zaśpiewać BOMT jakkolwiek, acapella, nawet z tym idiotycznym filtrem ze snapchata, wrzucić na instagram i jej fanbase wybaczyłby jej 5 lat dramatu zwanego POM - a tym czasem nawet na amerykańskich forach poświęconych Britney głównie pojawiają się głosy krytyki, nawet psychofani wreszcie przejrzeli na oczy... PS., parę dni temu wyciekł mały fragment nowej piosenki Bryty z Pitbullem - zwykle zagorzali fani mieli już mokro od paru sekund słabej jakości piosenki, a teraz nawet to już nikogo nie obchodzi smilies/wink.gif
17:59 - 25.10.2018

bbbbc :

0
dobrze , ze nie daliście newsa z ostatniego koncertu Piece of me, straszna ,żenada, te stroje , a co do jej sylwetki to już kompletnie brak słów smilies/wink.gif przez ponad dwa lata starała się o nieziemskie ciało i jej się udało smilies/wink.gif wyglądała jak w 2001, no ale co z tego jak teraz wygląda jak podczas kręcenia pretty girls smilies/wink.gif
08:47 - 26.10.2018

Rearview :

0
20. rocznica, a oni wrzucają filmik na YT... Śmiech na sali.
09:02 - 26.10.2018

Kicekk :

0
To się wysilila
09:48 - 26.10.2018

lol :

0
Jeszcze wieksza żenada niż ogłoszenie nowej rezydencji ,powinni coś wydać płytę,składanie albo jakiś film dokumentalny .
04:13 - 30.10.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy