Nowa muzyka już w to lato / Platynowe "Glory" / Próby do "Piece Of Me"
Wpisany przez Hinami   

To lato będzie gorące! Jedna z nowojorskich stacji radiowych - Fresh 102.7 - potwierdziła, że już w te wakacje dostaniemy nową muzykę od Lady Gagi, Louisa Tomlinsona, Demi Lovato i... naszej ulubionej Britney Spears. Nie wiadomo jednak czy chodzi o nowy album, nad którym gwiazda pracuje od 2016, czy tylko o zapowiedziany singiel I Feel So Free With You z Pitbullem i Marciem Anthonym. Nową muzyką może być też będacy tematem ciągłych plotek i domysłów Apple Pie czy duet z Mariah Carey. Mamy nadzieję, że powrót Brit będzie napradę wielki i gwiazda ponownie podbije listy przebojów. Jesteście tak samo podekscytowani?

Tymczasem poprzedni album Britney, wydane dwa lata temu i bardzo chwalone Glory, pokryło się platyną w Rosji. Krążek sprzedał się tam w ilości przekraczającej 20 tysięcy egzemplarzy. Czyżby miało to związek z trwającymi tam Mistrzostwami Świata? ;)

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że właśnie zaczęły się próby do trasy Britney: Piece Of Me. Pochwalili się tym tancerze Brit. Nie wiadomo jednak czy sama gwiazda jest w nie zaangażowana. Przypominamy, że trasa rozpoczyna się już za dwa tygodnie, 12 lipca.

alt

Komentarze (7)add comment

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif jest wiele blondynek ale tylko 1 britney

no jest 1/2 marilyn ale to nie to smilies/cool.gif
14:35 - 28.06.2018

Natsy :

0
Tego lata* ludzie... Aż oczy bolą.
18:25 - 28.06.2018

Tom :

Tom
A na waszym fb oczywiscie juz komentarze, że no pełen profesionalizm, 2 tygodnie do trasy a ona nawet nie trenuje z tancerzami - przecież to oczywiste, że ona może trenować gdzieś indziej, bez nich, a pozniej wystarczy 2-3 dni na próby w całym składzie, żeby się zgrać itd. Może swobodniej jej się ćwiczy samej niż z całą ekipą... Siedzi i nic nie robi - źle, zaczyna trasę: jeszcze gorzej. Nie wiem czy ogarniacie, ale Britney to już nie to pokolenie, które każde pierdnięcie wrzuca na insta i snapa. Dla mnie to jest własnie fajne, że dwa tygodnie do trasy, a nie ma żadnych przecieków co do trasy, setlisty, efektów itd. Mam nadzieję, że do pierwszego koncertu jak najwięcej pozostanie niewiadomą
21:36 - 28.06.2018

abc :

0
No proszę. To chyba pierwszy certyfikat dla glory? Lepsza rosja niż nic xd
23:17 - 28.06.2018

Pysix :

0
Oby dodali Change Your Mind i Liar
I zmienili początek i koniec
Tyle mi wystarczy
23:23 - 28.06.2018

lacenadleather :

0
Byle tylko nie śpiewała tym swoim smerfnym głosikiem, to będzie ok..
09:14 - 29.06.2018

laceandleather :

0
@Tom, nie ma przecieków, bo nic nowego nie będzie, a Britney będzie się tak zgrywać z resztą do połowy trasy, o ile wgl jej się to uda...A na Insta to wrzuca akurat przeważnie bzdety na poziomie gimbazy..
07:48 - 2.07.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy