Zmiany w show oraz praca nad nowym albumem
Wpisany przez Roten   

Britney Spears za pośrednictwem portalu People podzieliła się ostatnio nowymi informacjami na temat nadchodzącej trasy koncertowej. "Dawno nie byłam w Europie. W nowym show znajdzie się kilka nowych piosenek. Jest dużo zmian. Mam jeszcze półtora miesiąca [do rozpoczęcia trasy], więc jest trochę pracy, ale jestem tym naprawdę podekscytowana" - zdradziła piosenkarka. Portal również poinformował, że Brit szykuje w studiu nagraniowym kolejny album, jednak sama gwiazda nie podała jeszcze żadnych szczegółów, określając pracę nad nowym projektem jako "wielką tajemnicę".

Cała rozmowa nie dotyczyła tylko życia zawodowego Spears. Piosenkarka opowiedziała również, że martwi się o swoich synów Seana Prestona oraz Jaydena Jamesa jak każda matka oraz że chłopcy wyruszą tego lata ze swoją mamą w trasę koncertową. Pozostając przy sprawach zwykłych ludzi, nasza gwiazda również zahaczyła o temat dotyczący jedzenia. "To dość zawiłe, bo czasami mój apetyt tak rośnie, że wsunęłabym kanapkę klubową albo frytki. Później staję się oziębła i w ogóle nie chcę nic jeść. To naprawdę dziwne, jak zmienną osobą jestem. Gdy jestem głodna, lepiej do mnie nic nie mówić. Jestem wtedy jak diabeł. Czuję się markotna. Jestem prawdziwą su*ą. Gdy mam ochotę na hamburgera, chcę go mieć od razu. Kocham jedzenie"- zdradziła Britney.

pic

Komentarze (5)add comment

pysix :

0
Tak
Tak
Tak
17:12 - 22.05.2018

Rearview :

0
Fajnie by było, gdyby scena była z prawdziwego zdarzenia. Nie oszukujmy się, bez oprawy z Vegas, lub chociaż na poziomie z poprzednich tras Britney sama nie obroni show, ani tańce, ani ekhm śpiewem...
21:50 - 22.05.2018

Muffinka :

Muffinka
Przed vegas mówiła ze będzie 100% live xd także pożyjemy zobaczymy co nam zgotuje Bryta w trasie
07:17 - 23.05.2018

Maks :

0
Wielka tajemnica, tak? Hehe, z czasem pojawią informacje, że to najbardziej osobisty album, później hasztag w stylu #AllEyesOnMe, helikopter na pustyni i ogłoszenie rezydentury w Vegas do końca świata
17:33 - 23.05.2018

abc :

0
Może właśnie "Change your mind" doda do setlisty? Fajnie by było jakby zaśpiewała coś jeszcze z Glory. Co do nowego albumu... skoro sknociła sprawę z Glory/promocją/teledyskiem, to teraz nastawiam się jedynie na dobra muzykę i nic więcej.
21:31 - 23.05.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy