Britney Spears spędza wolny czas z synami!
Wpisany przez Hinami   

Po krótkiej wizycie w Nowym Jorku, Britney Spears wróciła już do domu i postanowiła „wynagrodzić" swoim synom czas, którego nie mogła z nimi wcześniej spędzić. Przy okazji nagrała urocze filmiki, które udostępniła na swoim profilu na Instagramie. Możecie zobaczyć je po kliknięciu TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

„Nic nie sprawia, że czuję się szczęśliwsza jako matka, bardziej niż obserwowaniu jak chłopcy dorastają i śmieją się i uśmiechają. Są moim całym światem i kocham dni jak ten, gdy po prostu biegamy w kółko i bawimy razem." - podpisała pierwsze nagranie, na którym gwiazda woła Seana Prestona i Jaydena Jamesa, by następnie wyjść z nimi do pięknego ogrodu i bawić się w berka z... ich psem!

„Kocham oglądać jak chłopcy odnoszą sukcesy, kiedy całkowicie skupiają się na czymś... nawet jeśli trochę oszukują przy podciąganiu ;)" - tak brzmi podpis pod filmikiem przedstawiającym synów piosenkarki ćwiczących i wykonujących salta i inne przewroty.

„Malowanie wydaje mi się takie takie terapeutyczne! Robienie tego z moimi chłopcami w taki piękny dzień to ogromne błogosławieństwo." - ostatni podpis pod ostatnim z filmików. Jak się domyślacie video przedstawia Brit, Prestona i Jaydena malujących śliczne obrazy.

alt

Komentarze (4)add comment

Emma :

0
Strasznie infantylna jest.Te jej piski,a poza tym gdyby nie figura wyglądala by jak 7 nieszczęść.
11:06 - 16.05.2018

Carla :

0
Wiem, że to wygłupy z dziećmi i można pozwolić sobie na trochę szaleństwa, ale odnoszę wrażenie, że strasznie to wymuszone i sztuczne. W ogóle od jakiegoś czasu nie poznaję Bryty, to zupełnie inna osoba i nie mam tu na myśli wyłącznie wyglądu. Pomyśleć, że jako 16-latka była zdecydowanie bardziej dojrzała i rozgarnięta, no i ten cudowny urok osobisty.... A teraz dostajemy żenujące "pokazy mody", śpiewy z filtrami ze Snapchata, strojenie dziwnych min i infantylne piski. Nawet głos (jak mówi) ma zupełnie inny niż dawniej. Niesamowite jak można się zmienić na przestrzeni 20 lat smilies/sad.gif
22:05 - 16.05.2018

lol :

0
Ona się cofa w rozwoju przykre.
08:38 - 17.05.2018

Klaudunia27 :

0
Jestem pewna że jest to związane z jej problemami psychicznymi.
16:44 - 18.05.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy