Musical Britney na Broadwayu! / „Work Bitch” w filmie / Zdjęcia Britney z 7 klasy
Wpisany przez Hinami   

Czy marzyliście kiedyś, by usłyszeć piosenki Britney Spears w musicalu? Teraz będzie to możliwe, bo jak się okazuje, muzyczne show z utworami gwiazdy jest już w przygotowaniu! O przedstawieniu, które będzie można oglądać na Broadwayu, poinformował nas jeden z aktorów na swoim Instagram Story. Oprócz zdjęć gwiazdy dodał także informacje, że Brit przyleciała do Nowego Jorku, by przeczytać scenariusz. Jak się okazuje twórcą musicalu jest Jerry Mitchell, który wcześniej wspomniał w rozmowie z Forbes, że to nie będzie opowieść biograficzna, lecz fikcyjna historia z piosenkami Brit. My już nie możemy się doczekać premiery!

Muzykę Britney będzie można usłyszeć nie tylko na Broadwayu, ale także w filmie „The Spy Who Dumped Me" z Milą Kunis i Kate McKinnon w rolach głównej. Piosenką, która promuje obraz jest... singiel Work Bitch z 2013. Zachęca Was to do pójścia do kina?TUTAJ zobaczycie zwiastun, w którym została używa piosenka.

Tymczasem do internetu, oprócz niezrealizowanych piosenek, przedostały się również zdjęcia Britney z 7 klasy. Podczas ich robienia gwiazda miała 13 lat. Znajdziecie je w naszej galerii po kliknięciu TUTAJ.

alt

Komentarze (2)add comment

Muffinka :

Muffinka
No spoko, spoko, niech o czyms sie mowi, jak sama Britney niewiele juz robi. Mam tylko nadzieje,ze sie nie zamknie w Vegas na zawsze, juz bym wolala zakonczenie kariery i spokojny jej zywot w gronie rodzinnym niz kompletne spoczecie na laurach czy tez odcinanie kuponow od kariery, ktora byla super w latach 99-04.
16:55 - 14.05.2018

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif byle ten musical byl lepsiejszy od tego tam tego filmu z australji

tez sie nie mogje doczekac smilies/wink.gif
22:33 - 14.05.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy