Sto lat Lynne Spears! / Britney i Sam: "Silniejsi razem"
Wpisany przez Hinami   

4 maja swoje urodziny świętowała Lynne Irene Spears. Mama Britney skończyła 63 lata i z tej okazji sławna córka złożyła jej życzenia za pośrednictwem Twittera: "Jestem bardzo wdzięczna za wskazówki, których udzieliła mi moja mama w ciągu całego mojego życia. Moja intuicja, chęć bycia silniejszą oraz chęć działania, by każdy dzień się liczył, wychodzi od niej! Mam nadzieję, że masz cudowne urodziny! Kocham Cię!" My również życzymy mamie naszej gwiazdy wszystkiego najlepszego oraz dużo uśmiechu i miłości.

"Silniejsi razem" - tak Britney podpisała najnowszy filmik ze wspólnego treningu ze swoim chłopakiem Samem Asgharim. Gwiazda i jej parter, zajmujący się zawodowo treningami, pokazali jak ciężko muszą ćwiczyć by mieć tak piękne figury. Nagranie dostępne jest TUTAJ. Brit postanowiła też trochę powspominać i opublikowała urocze zdjęcie z dzieciństwa oraz fotografię z sesji autorstwa Gillesa Bensimona sprzed 18 lat. Już wcześniej na Instagramie naszej gwiazdy zagościły m. in. zdjęcia z sesji autorstwa Stevena Kleina czy Ellen Von Unwerth.

alt

Komentarze (3)add comment

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif oj bryta! jak ja cie kocham smilies/wink.gif
11:45 - 6.05.2018

Muffinka :

Muffinka
Lynne zawsze była mega laską, nie powiedzialabym, ze to juz tyle jej stuknęło. Czekam na slub z Samem i baby number 3 xd
15:06 - 6.05.2018

fanka xtiny i britney :

0
i dlaczego matka wyglada lepiej ?smilies/cheesy.gif
22:06 - 6.05.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy