Britney Spears śpiewa utwór Eltona Johna / Wystepy z Apple Music Festival na kanale Brit
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears po raz kolejny postanowiła zaśpiewać na żywo i wrzucić nagranie na swój Instagram, jak również po raz kolejny nałożyła na swój głos mocno zniekształcający filtr. Tym razem artystka wykonała "Your Song" Eltona Johna. Do tej na żadnym z jej instagramowych coverów ["Think" Arethy Franklin, "New York, New York" Franka Sinatry, "Can't Help Falling In Love" Elvisa Presleya] nie możemy usłyszeć jej naturalnego wokalu. Myślicie, że Britney aż tak nie lubi swojego głosu, że za każdym razem postanawia go modyfikować? By nagrania były bardziej bliskie rzeczywistości muszą zostać przerobione przez fanów... Filmik udostępniony przez Britney możecie zobaczyć TUTAJ, nagranie z mniej zniekształconym głosem wokalistki obejrzycie TUTAJ, natomiast oryginalne "Your Song" dostępne jest TUTAJ.

W między czasie na kanale Britney w serwisie YouTube pojawiły się profesjonalne nagrania z Apple Music Festival. Koncert miał miejsce w Londynie 27 września 2016 roku i niewiele różnił się od tych prezentowanych przez artystkę w ramach rezydentury Piece Of Me. Prawdopodonie tak samo będzie wyglądać też nadchodząca trasa koncertowa. Wcześniej nagrania z festiwalu dostępne były wyłącznie w Apple Music. Teraz na kanale artystki możemy znaleźc występy z utworami Toxic, ...Baby One More Time, Oops!... I Did It Again, Gimme More, Work Bitch, Piece Of Me, I'm A Slave 4 U, If U Seek Amy i Womanizer (kliknij w nazwę, by zobaczyć performance).

alt

Komentarze (4)add comment

abc :

0
Zdecydowanie nie lubi swoje głosu. To też by tłumaczyło czemu zawsze śpiewa z playbacku. Bo po prostu wie, że na żywo, do tego jednocześnie tańcząc nie śpiewa aż tak dobrze. Aczkolwiek ballady mogłaby śpiewać.
17:34 - 28.04.2018

Muffinka :

Muffinka
chce do you wanna come over i make me... starocie już osłuchane. trasa bedzie wygladac jak Piece of me, zmiany w strojach pewnie beda jakies drobne i tyle smilies/smiley.gif
22:10 - 28.04.2018

lol. :

0
przykro sie patrzy na te klipy.... smilies/cheesy.gif
18:12 - 29.04.2018

LOL :

0
NIE WIEM NA CO NARZEKACIE JEST O NIEBO LEPIEJ JAK BYŁO W 2012-2014,I CHCĘ CZEGOŚ NOWEGO NA TRASIE.POWINNIŚMY O TYM PISAĆ NA JAKIMŚ JEJ FORUM MOŻE JEJ EKIPA TO PRZECZYTA.
11:02 - 30.04.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy