Chirurg plastyczny komentuje wygląd Britney / Zachwyt Missy Elliot
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Wielu fanów Britney Spears krytykuje zmieniony wygląd swojej idolki uzyskany dzięki pomocy lekarzy medycyny estetycznej. Dużą burzę w internecie wywołała niedawna kampania naszej gwiazdy z marką KENZO, przy okazji której wielbiciele piosenkarki, i nie tylko, zarzucili jej, iż przestała przypominać siebie. W związku z licznymi kontrowersjami, Daily Mail poprosił o komentarz jednego z lekarzy medycyny estetycznej. Ten zaś stwierdził, iż... Britney starzeje się wspaniale i z gracją, a winę za jej tak odmienny od znanego z teledysku "...Baby One More Time" wygląd ponosi utrata tkanki tłuszczowej w okolicy twarzy. Jakie jest Wasze zdanie na temat wyglądu Brit? Filmik z debatą na temat transformacji naszej gwiazdy możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej.

Znana amerykańska raperka, Missy Elliot, na swoim koncie na Twitterze postanowiła wyrazić swój zachwyt nad naszą gwiazdą. W odpowiedzi na dodany przez Brit filmik, artystka napisała: "Jestem szczęśliwa widząc, iż cieszysz się życiem. Pokazujesz nam prawdziwe znaczenie słowa zwycięzca. Przeżyłaś trochę ciężkich chwil, ale wciąż jesteś tutaj i wciąż jesteś wspaniała!". Britney sama niejednokrotnie wypowiadała się w samych superlatywach na temat Missy i jej twórczości. Jak widać, mimo wyniszczającej presji show-biznesu, panie darzą się ogromnym szacunkiem i wsparciem. :)

Spieszymy się również donieść, iż teledysk do pierwszego singla z albumu Circus - Womanizer - doczekał się 200 milionów wyświetleń w serwisie YouTube! Jest to już piąty klip w karierze Britney Spears, który został obejrzany aż tyle razy. Z tej okazji zachęcamy do przypomnienia sobie teledysku do Womanizer (kliknij TUTAJ).

 
Komentarze (8)add comment

Emma :

0
Co za bzdura.Winne są operacje plastyczne,nos jak u Michaela Jacksona.Nie mówiąc już o tym że jest zaniedbana.Wyleniale brwi, rozczochranewlosy
08:06 - 16.04.2018

lol :

0
Nie skomentował jej ust.
08:55 - 16.04.2018

Muffinka :

Muffinka
Ciało ma boskie! Widać, że dużo nad sobą pracuje. Sam ma na nią dobry wpływ, może to jest ten, który sprawi, że się kobieta ustatkuje? Życzę jej tego.
To video z twittera pokazuje, że marnie tańczą smilies/tongue.gif A ten układ w ogólnie nie pasuje do muzy... ale widać, że się kochają i dobrze, że potrafią się wygłupiać. Taka jest właśnie LOVE.
10:14 - 16.04.2018

fanka xitny i britney :

0
co jak co ale britney z buzi wyglada bardzo zle. Jest młoda a ma buzie o 15 lat starszą.
10:47 - 16.04.2018

Karolina :

gerda
Najgorszy jest chyba stan skóry, a po drugie nos po kolejnej operacji, który żyje sobie własnym życiem. Wiem coś na ten temat bo sama miałam i operacja nosa to jest naprawdę ryzyko, tym bardziej, że to nie jej pierwsza.
14:10 - 16.04.2018

Tomasz! :

Tomi
Nos jest straszny a miała taki ładny smilies/angry.gif
17:21 - 16.04.2018

laceandleather :

0
2 różne osoby. Britney ma DOPIERO 36 lat, a wygląda na podrasowaną 50tkę i nie pitolcie mi tu o starzeniu, to młoda laska i tak powinna wyglądać, zwłaszcza, że ją stać i widać, że majstruje przy Fejsie, więc to nie tak, że jej to lata jak wygląda. Przede wszystkim spartoliła sobie nos i cała twarz się posypała przez to i po co jej to było?! Zawsze mi się podobał (czas przeszły) jej nos i usmiech, który był jej znakiem rozpoznawczym, a teraz przypomina grymas jokera smilies/sad.gif Ale najbardziej i tak ucierpiała jej skóra, tak się kończy nadmierne opalanie, 30-parolatce nie powinny opadac poliki, temu doktorowi chyba zapomnieli wspomnieć, ile ona ma lat...
22:35 - 16.04.2018

Konrad :

Persephone
A ja tam wierzę chirurgowi, sam mam wychudzoną twarz w wieku 23 lat i moja twarz wygląda również na zmęczoną.
13:39 - 17.04.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy