Britney Spears wspiera uczniów szkoły w Parkland
Wpisany przez Hinami   

„Czuję się tak zainspirowana przez „Shine", piosenkę wykonywaną przez uczniów Stoneman Douglas, którzy przeżyli tragedię w Parkland. Wszystkie zyski z tego utworu będą dla nich przekazane." - oznajmiła Britney Spears na swoim Facebooku, zachęcając jednocześnie swoich fanów, by przekazali datek. Cała sprawa dotyczy strzelaniny w szkole w Parkland na Florydzie, w wyniku której zginęło 17 osób, a kilkanaście innych zostało rannych. Zabójca to 19-letni Nicolas Cruz, były uczeń szkoły, który legalnie zdobył broń. Po tych wydarzeniach dwójka uczniów ze szkoły - Sawyer Garrity i Andrea Peña - napisały piosenkę „Shine", o której wspomniała Britney.

Na razie dzięki naszej gwieździe zebrano 343 dolary na rzecz Shine MSD. Jesteśmy dumni, że Britney angażuje się w takie zbiórki i chce pomagać. Pamiętajcie, że Wy również możecie dołożyć coś od siebie!

alt

Komentarze (2)add comment

abc :

0
343 dolary? Cała fortuna. Sama Britney by mogła dać o siebie 10 tys i by nawet nie odczuła tego wydatku. Żenada
12:42 - 20.03.2018

Muffinka :

Muffinka
Nie każdy się chwali tym co dał. Po prostu zachęca swoich fanów i nie tylko, by również się dorzucili. Założe się, że Brit jak i inne gwiazdy regularnie pomagają przy zbiórkach, jednak wewnętrzna skromność pozwala niektóre z tych datków im zachować tylko do własnych wglądów smilies/tongue.gif
14:08 - 21.03.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy