Pharrell Williams NIE pracuje nad B10 / Britney sprzedaje "cyrkową" pamiątkę
Wpisany przez Hinami   

Znany amerykański producent Pharrell Williams, odpowiedziallny za powstanie takich piosenek jak I'm A Slave 4 U, Boys i Why Should I Be Sad?, podczas Q&A z fanami zdradził, że nie pracuje z Britney Spears nad jej dziesiątym albumem studyjnym. "Nie, nie skontaktowano się ze mną" - odpowiedział krótko na zadane mu pytanie. Chcielibyście by Pharrell jednak pracował z Britney nad materiałem na jej nowy krążek?

Tymczasem mamy świetne wieści dla fanów ery Circus! Na jednej z aukcji na stronie eBay możecie kupić pamiątkową skrzynkę z trasy The Circus Starring: Britney Spears. Cena zaczyna się od ponad 1000 dolarów (około 3400 złotych). Do ceny tej należy jednak dodać koszty przesyłki z rodzinnego miasteczka Britney - Kentwood w stanie Luizjana - gdzie przechowywany jest rekwizyt. Na stronę aukcji możecie przenieść się TUTAJ.

alt

Komentarze (4)add comment

Womanizer :

Womanizer
Szkoda, mógłby chociaż jedną piosenkę dla niej zrobić. Chociaż i tak chce, żeby na B10 pracowała z DJ Mustard, bo uwielbia Mood Ring, no i niech się z Danja przeproszą i coś wysmażą!
16:09 - 7.03.2018

Sowa008 :

0
A ona coś w ogóle nagrywa nowego ??
12:04 - 8.03.2018

Tbio :

0
A o jaki konflikt chodzi ze maja się przeprosić o co poszło?????
14:30 - 8.03.2018

Womanizer :

Womanizer
O nic xD Chodzi o to, że dawno ze sobą nie pracowali. Takie powiedzenie, jak np. zbliża się zima to się mówi, że czas przeprosić się z czapką xD
17:27 - 9.03.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy