Britney Spears kibicuje amerykańskim sportowcom!
Wpisany przez amyseeker   

Britney Spears za pośrednictwem Twittera wyraziła swoje wsparcie dla dwóch sportowców, którzy w barwach amerykańskich biorą udział w tegorocznych Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Narciarz Gus Kenworthy i łyżwiarz Adam Rippon to pierwsi sportsmeni z USA biorący udział w Olimpiadzie, którzy otwarcie powiedzieli o swojej orientacji homoseksualnej. Nie bez znaczenia jest więc reakcja piosenkarki, która już wkrótce oficjalnie zostanie wyróżniona nagrodą GLAAD za swoją postawę wobec społeczności LGBTQ.

Po wypowiedzi Rippona o tym, że "hejterzy są tak naprawdę fanami, którzy się tego wypierają", nasza gwiazda napisała: "Hey Adam Rippon... Chciałam tylko dać znać, że jestem twoją fanką, nie wypieram się tego i uważam, że jesteś przezabawny! Rozbawiaj nas dalej podczas Olimpiady i powodzenia dzisiaj!". Sportowiec zareagował na wpis Britney wyznając, iż czuł jej obecność podczas jazdy na lodzie.

"Jestem taka dumna z zespołu USA! Hey Gus Kenworthy, gimme gimme more na stoku dzisiaj! #ItsGusBitch" - napisała piosenkarka kolejnego dnia, po czym otrzymała odpowiedź: "O. Mój. Boże. Nie byłem na to przygotowany po przebudzeniu. Nie mam pojęcia, jak dziś będę jeździł na nartach, bo DOSŁOWNIE umarłem, ale przejadę dodatkową milę dla Ciebie, Britney!" - napisał Kenworthy, który nigdy nie ukrywał tego, iż jest fanem Britney, a w listopadzie ubiegłego roku na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcie z koncertu Brit w Las Vegas!

Komentarze (1)add comment

Armin :

0
Kocham ją za szacunek, w stosunku co do LGBT i za promowanie opinii, że to nic złego być homo.
18:14 - 19.02.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy