Britney Spears otrzyma nagrodę "Fragrance of the Year"!
Wpisany przez amyseeker   

Zgodnie z informacją podaną przez serwis LAFT USA, podczas tegorocznej gali Hollywood Beauty Awards, która odbędzie się już 25 lutego 2018 roku Britney Spears zostanie uhonorowana nagrodą "Fragrance of the Year" za perfumy Fantasy In Bloom, które zostały uznane za najlepszy zapach roku. Podczas zapowiedzianej imprezy wyróżnieni zostaną również fryzjerzy, wizażyści, fotografowie i styliści związani z przemysłem rozrywkowym. 

Piosenkarka zdążyła już podziękować za nagrodę. "Wow! Dziękuję Hollywood Beauty Awards!!! Jestem zaszczycona tym, że Fantasy In Bloom zostało nazwane zapachem roku!" - napisała na Facebooku. Przypomnijmy, że perfumy te to już 21 produkt stworzony razem z Elizabeth Arden odpowiadającą za warty ponad miliard dolarów pachnący biznes naszej gwiazdy. Czy Britney pojawi się na imprezie, by osobiście odebrać nagrodę? Nie jest to wykluczone!

Komentarze (4)add comment

bucks. :

0
jak ktos nadal uwaza ze Brit ma tylko 200sta mln? to moze kwota od czasu kiedy nie wlada swoim majatkiem ale od 1998 - i majac taki profit z perfum musi byc conajmniej warta 500mln #lubieto smilies/cheesy.gif
22:58 - 7.02.2018

Fan69 :

0
Witam , mam pytanie czy ktoś orientuje się gdzie najlepiej kupić bilety na piece of me?? I czy są w ogóle jeszcze miejsca w Berlinie?
12:12 - 8.02.2018

kol33 :

0
Moim skromynm zdaniem 200MLN$ to ma majatku ale ulokowanego czyli nieruchomości , ziemia, samochody, samolot i inne dodatkowe materialne rzeczy, dobra luksusowe. Patrząc ile zarabiała wczesniej na trasach światowych a było ich kilka od początku kariery to juz wtedy były setki mln$ za trase do tego inne grube projekty w tym perfumy gdzie juz z firma Elizabeth Arden przy chyba 5tym zapachu było szacowane ze osiągneli sprzedaż kolo 1 mld flakonów wiec wielkiej matematyki nie potrzeba by sobie wyobrazić jje zarobki zyski :]
12:24 - 8.02.2018

Rearview :

0
Fan69 - Viagogo
11:30 - 9.02.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy