Britney jedną ze 100 najbardziej inspirujących kobiet według magazynu Marie Claire!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Mija dokładnie 100 lat odkąd kobietom w Wielkiej Brytanii zostało przyznane prawo do głosowania w wyborach. Z tej okazji brytyjskie wydanie magazynu Marie Claire postanowiło przedstawić swoją listę 100 najbardziej inspirujących kobiet ostatnich 100 lat. Wśród nich została umieszczona również Britney Spears! Autorzy tekstu zauważyli jej ogromny wpływ na popkulturę, jak również uznali za inspirujący fakt, iż piosenkarka nie boi się rozmawiać o swoich słabościach. Redaktorzy przytoczyli fragment wypowiedzi naszej gwiazdy: "Sukces nie polega na zdobywaniu czegoś; jego celem jest bycie szczęśliwym z takim, jakim się jest". Pełną listę wyróżnionych kobiet możecie zobaczyć TUTAJ.

Komentarze (3)add comment

Oko :

0
Dlaczego nie ma tam Tiny Turner?
05:48 - 8.02.2018

kol34 :

0
Jak najbardziej zasluguje na takie miano kobieta inspiracja - nie wielu mlodym ludziom udawało sie wychodzic z bagna w ktorym sie znależli niestety. Brit pokazala ze ma sile ma wole i ze potrafi ( fakt kasa tez swoje robi )ale dała kobieta rade i dzis jest zadowolona kochająca i kochana przez najbliższych ale i na całym świecie . Super!
11:27 - 8.02.2018

jusatme :

0
Dała radę? Nigdy nie wróciła do spanu sprzed. Wciąż się dziwnie zachowuje i pod kopuła nie do końca wszystko ok. Ani z niej piosenkarka, ani tancerka.
16:15 - 8.02.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy