Britney dziękuje za życzenia i śpiewa utwór Elvisa Presleya! [AKTUALIZACJA]
Wpisany przez amyseeker   

Britney Spears zainspirowana wpisem Madonny z okazji Światowego Dnia AIDS postanowiła sama zabrać głos w sprawie. Na Instagramie naszej gwiazdy pojawił się krótki filmik, na którym śpiewa ona fragment piosenki Elvisa Presleya pt. "Cant't Help Falling in Love". We wpisie, którego tłumaczenie prezentujemy poniżej, piosenkarka podziękowała również za urodzinowe życzenia i przyznała, że zawsze chciała wystąpić w taki właśnie sposób. Co ciekawe, fani szybko zauważyli, że śpiew na nagraniu nie przypomina prawdziwego głosu Britney, gdyż prawdopodobnie został on przyspieszony! TUTAJ możecie zobaczyć filmik udostępniony przez samą Britney, natomiast poniżej prezentujemy wersję, która mogłaby brzmieć jak domniemany oryginał.

"Wczorajszy post Madonny bardzo mnie zainspirował. Ona ma rację... milczenie = smierć! Te słowa naprawdę we mnie utkwiły, bo są takie prawdziwe..."  - pisze Britney. "Zawsze chciałam wystąpić w ten sposób... śpiewając w ładnej, małej czarnej, w prostym, jednym ujęciu. Pomyślałam, że skoro są moje urodziny, to dlaczego nie?! Kiedy więc zegar wybił północ, zrobiłam to! Dziękuję za wszystkie, piękne urodzinowe życzenia i za to, że mogę robić to, co kocham. Doceniam was bardziej niż myślicie!!!".  

Aktualizacja: Pod nagraniem udostępnionym przez Britney pojawiła się odpowiedź Madonny: "Piękna dziewczyna! Piękna piosenka! Wszystkiego najlepszego!" - napisała królowa popu składając naszej gwieździe raz jeszcze urodzinowe życzenia. Fragment utworu Elvisa w wykonaniu Brit nie umknął również uwadze Miley Cyrus, która nigdy nie ukrywała tego, jak wielką fanką Britney jest. "Jesteś dla mnie wszystkim. Wszystkim. Czy mogłabyś proszę zaśpiewać jakąś piosenkę Dolly Parton z dedykacją dla mnie?" - spytała młodsza koleżanka. Myślicie, że uda jej się namówić Britney?

Komentarze (7)add comment

Misiu :

0
Raczej ten filmik jest zpowolniony przez fanów...Tu i tu brzmi supersmilies/kiss.gif

amyseeker: Tak, trochę źle to ująłem. Już zrobiłem edit smilies/smiley.gif
12:07 - 3.12.2017

lol :

0
Piękna piosenka Elvisney Sto lat!
18:26 - 3.12.2017

Ewelina :

0
Wszystkiego najlepszego , zdrowia , szczęścia , miłości , dalszej kariery piosenkarki, Sto lat ! Spóźnione o jeden dzień na Polski czas . Pozdrawiam z Poznania
19:01 - 3.12.2017

Tom :

Tom
na tym z YT brzmi milion razy lepiej niż na "oryginale" z instagrama. nie pojmę tego nigdy, dlaczego oni nie dadzą jej śpiewać swoim naturalnym głosem, tylko robią z niej 18latkę z baby one more time. Nie ogarneli tego jaki był zachwyt kiedy Bryta zaśpiewała something to talk about? Gdyby ona nagrała kolejny album tekstowo i muzycznie tak dobry jak Glory i do tego śpiewałaby swoim prawdziwym mocnym głosem, a nie tym udawanym i sztucznym, to śmiem twierdzić, że oczywiście przy odpowiedniej promocji (wystarczyłoby dosłownie kilka występów live, bo wtedy nie miałaby problemu ze śpiewaniem live) to ona jeszcze by mogła wrócić na szczyt i bić kolejne rekordy. Ah te marzenia... smilies/wink.gif
17:22 - 4.12.2017

Muffinka nz :

0
Ona chyba bardziej gardłem niż przeponą śpiewa smilies/tongue.gif Wole wersje Elvisa. Niech Britney śpiewa swoje piosenki live, n iech nam pokaże jakby je zaśpiewała tez tej całej obróbki smilies/smiley.gif Byłoby miło w każdym razie. Ciekawe czy z Samem zdecydują się na jakiś większy krok niebawem. Super by było gdyby życie prywatne sobie ogarneła przy kimś kto ją bedzie kochał i cenił.
16:36 - 6.12.2017

Tray :

0
Słowo "śpiewa" jest lekkim nadużyciem. Z całym szacunkiem dla Britney.

amyseeker: Przecież nie recytuje...
13:20 - 7.12.2017

kkkggg :

0
Tom: w 100% sie z Tobą zgadzam
23:20 - 9.12.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy