Show "Britney: Piece of Me" w liczbach
Wpisany przez Hinami   

Na początku kwietnia Britney Spears ogłosiła, że jej odnosząca niebywałe sukcesy rezydentura Britney: Piece of Me zakończy się 31 grudnia. Od tej ważnej informacji minęłu już sporo czasu, w którym Brit zdążyła wyruszyć w trasę koncertową po Azji, otworzyć nazwany własnym imieniem ośrodek Nevada Childhood Cancer Foundation i wygrać cztery statuetki na tegorocznym Best of Las Vegas. W międzyczasie gwiazda koncertowała w Mieście Grzechu, zachęcając wielu fanów i turystów do odwiedzenia teatru Axis należącego do Planet Hollywood. Takim sposobem do końca rezydentury zostało tylko pięć show, które zaplanowano na ostatnie dni grudnia. Oczywiście koniec czegokolwiek to czas wszelkich podsumowań. Magazyn Billboard przygotował więc podsumowanie Piece of Me w liczbach. Ile biletów zostało sprzedanych? Ile zarobiła rezydentura? Zapraszamy do czytania.

alt

881 000 - liczba sprzedanych biletów do dnia 28 października zgodnie z Billboard Boxscore. Według magazynu, zanim rezydentura się zakończy, zostanie sprzedanych aż 900 tysięcy biletów. Wśród osób mających szansę zobaczyć show znalazły się znane osobistości takie jak Beyoncé, Miley Cyrus, Kirsten Dunst, Selena Gomez, Calvin Harris, JAY-Z, Nick Jonas, Anna Kendrick, Lady Gaga, Adam Lambert, Katy Perry, Sia i Steven Tyler.

130 milionów dolarów - tyle rezydentura zarobiła, a po jej zakończeniu liczba ma wzrosnąć o 5-6 milionów.

2000 - szacowana liczba wieczorów panieńskich, które miały miejsce podczas koncertów Brit.

7300 - aż tylu fanów spotkało się z Britney podczas Meet&Greet. [Udostępnione fotografie ze spotkań możecie obejrzeć w naszej galerii po kliknięciu TUTAJ].

24 miliony - liczba wykonanych pociągnieć w grze Britney Spears Slot Game, która została wyprodukowana przez grupę Aristocrat we wrześniu 2015 roku i umiejscowiona w kasynach należacych do Caesars Entertainment w całym Las Vegas.

240 - liczba osób, które miały szansę wejść na scenę podczas występu z utworem Freakshow. Wśród nich również znajdziemy sławy - Lance Bass, Tyson Beckford, Howie Dorough, The Fat Jew, Kathy Griffin, Colton Haynes, Perez Hilton, Mario Lopez, AJ McLean, Tyler Oakley i Whitney Port.

90 minut - czas trwania koncertu.

26 - średnia liczba utworów podczas każdego występu.

8-12 - liczba zmian kostiumu Brit podczas show.

250 i więcej - tyle poszczególnych ubrań wyprodukowano dla obsady Piece of Me.

16 - jest to liczba tancerzy towarzyszących Britney podczas trwania show. Na scenie wspiera ją też czteroosobowy zespół.

400 - liczba ruchomywch świateł.

3500 - światła LED używane do inscenizacji.

60 - projektory o wysokiej rozdzielczości wykorzystywane podczas show, które czynią go największym teatrem projekcyjnym na świecie według Caesars Entertainment.

4600 - pojemność teatru Axis na jedno show Britney.

Komentarze (4)add comment

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Nie spodziewałem się, że ta rezydentura osiągnie aż tak wielki sukces.
09:31 - 19.11.2017

Tom :

Tom
Czy pomimo tej całej niechęci i znudzenia PoM'em komuś jeszcze jest trochę smutno kiedy czyta, że po tych latach pozostało tylko PIĘĆ koncertów? smilies/cry.gif
23:26 - 19.11.2017

Joan :

0
Trochę szkoda show było na poziomie... Powinna kiedyś przyjechać z POM do Europy
17:11 - 20.11.2017

Fan5 :

0
Coś czuje że Britney będzie jeszcze koncertować z Piece of Me
22:13 - 20.11.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy