Britney na otwarciu Nevada Childhood Cancer Foundation’s Britney Spears Campus!
Wpisany przez Hinami   

Jak wiadomo Britney Spears od wielu lat wspiera fundację Nevada Childhood Cancer Foundation zajmującą się walką z chorobami nowotworowymi. Niedawno informowaliśmy was, że Britney zebrała milion dolarów na pomoc dzieciom chorym na raka. Warto wspomnieć, że pieniądze te zbierane były dzięki rezydenturze Britney: Piece of Me. Dzięki zebranym funduszom w sobotę nastąpiło wielkie otwarcie NCCF Britney Spears Campus - nowoczesnego ośrodka, w którym leczeni będą podopieczni fundacji. Na otwarciu pojawiła się sama Brit, która uroczyście przecięła wstęgę. Nie zabrakło też paru słów od pop gwiazdy - "Jestem naprawdę podekscytowana stojąc tutaj dla naszego nowego kampusu NCCF. Zaczęliśmy fundację w 2014 i zebraliśmy 1 milion dolarów, by zbudować ten niesamowity obiekt, by wspierać dzieci i ich rodziny. Dziękuję wszystkim za hojność w urzeczywistnianiu tego." Żeby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia kliknij w poniższy obrazek. Jesteśmy dumni z Britney, która mimo statusu światowej gwiazdy, ma złote serce i jest chętna pomagać.

alt

Komentarze (6)add comment

LOL :

0
Super dobrze wiedzieć że potrafi wykorzystać swoją sławę do czegoś dobrego!
12:11 - 5.11.2017

Nemo :

0
Brawo Britney. Masz złote serce.
14:56 - 5.11.2017

Billy :

Billy
Ładnie wygląda, ale choć raz mogła włożyć dłuższą kieckę ;-) Chyba uwielbia eksponować nogi.
17:42 - 6.11.2017

kolo34 :

0
Wyglądała super sexi ale nudno juz w tych czarnych kieckach mogłaby załozyc coś bardziej szalonego a zarazem z klasą- smilies/wink.gif
21:27 - 6.11.2017

Mk :

0
Britney gorraca. Fajnie wuglada smilies/smiley.gif
22:29 - 6.11.2017

fanka xtiny i britney :

0
Billy a tych nóg jakis mega zgrabnych nie ma smilies/cheesy.gif łądnie wyglada ale ja bym ja inaczej umalowała i troche odmlodzila zabiegiem twarz. Mogłaby brit zmienic troche image tak jak ostatnio christina (dzieki Bogu bo już nudą wiało)
00:22 - 7.11.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy