Rezydentura Britney: Piece Of Me na szczycie listy Current Boxscore!
Wpisany przez Roten   

W serwisie Billboard pojawiło się nowe zestawienie Current Boxscore ukazujące najlepiej sprzedające się koncerty. Tym razem, na pierwszym miejscu listy, pojawiła się rezydentura Britney: Piece Of Me. Przez trzy dni w tygodniu od 9 do 26 sierpnia, aby zobaczyć występ Britney Spears w teatrze Axis w Planet Hollywood, przybyło łącznie 34,167 osób. Gdyby na każde show zostały wyprzedane wszystkie wejściówki, frekwencja mogłaby wynosić 39,109 widzów. Sierpniowie koncerty przyniosły zysk w wysokości 5,715,090 dolarów, przez co nasza gwiazda znalazła się na szczycie zestawienia, wyprzedzając tym samym Lady Gagę, czy grupę Dead&Company.

picc

Komentarze (3)add comment

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Coby nie mówić o jek formie,to rezydentura okazała się sukcesem finansowym na dużą skale i mimo wszystko nie pogrzebała jej kariery.
11:43 - 30.08.2017

Łukasz-->nz :

0
Właśnie, że pogrzebała. Jej płyty już się nie sprzedają. To, że koncerty i idą jak świeże bułeczki, to żaden wyczyn. W końcu przez lata nabyła fanów, którzy do dziś kupują bilety. Tak jest z wieloma artystami, których już dawno nie ma na listach przebojów. Britney już nie wyda żadnego hitu, bo nikt liczący się w branży nie chce z nią współpracować, a i sam pomysł na nią się wyczerpał. Nic z resztą dziwnego skoro sama gwiazda nie wykazuje chęci. Patrząc na to jak promuje swoje wydawnictwa, taka kolej rzeczy nikogo nie powinna dziwić. Kiedyś osiągnęła wielki sukces, dzięki czemu dalej funkcjonuje w branży i mimo wszystko jest na nią popyt. Jakąś tam markę sobie wyrobiła, ale to ciągle odcinanie kuponów od dawnych sukcesów.
19:52 - 30.08.2017

pimpineliusz :

0
Aldous Harding, Katie von Schleicher miazdza system z zyskiem 907$ i 48osobowa publika smilies/cheesy.gif
00:20 - 31.08.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy