Britney spotyka się z chorymi dziećmi!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Przed poniedziałkowym koncertem w Tel Awiwie, poza standardowym Meet&Greet, Britney Spears spotkała się z kilkoma dziećmi z lokalnego szpitala. Stało się to dzięki działaniom izraelskiego oddziału fundacji Make A Wish, która zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Piosenkarka otrzymała od małych fanów koszulki upamiętniające spotkanie. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii po kliknięciu w obrazek poniżej.

"Niesamowite móc zobaczyć ponad 50 tysięcy osób, które przyszły na moje show w Izraelu!" - napisała podekscytowana Britney na Instagramie, dzieląc się krótkim nagraniem z Meet&Greet przed swoim ostatnim koncertem trasy Britney Live In Concert. Mamy nadzieję, że ostatnia azjatycka trasa pobudziła w Brit chęć do ponownego wyruszenia w świat i już wkrótce usłyszymy o kolejnym, tym razem obejmującym więcej krajów, tournee. 

Komentarze (4)add comment

Muffinka :

Muffinka
Super, wiem, ze ciężko jest patrzeć na te dzieciaki. Taka wyprawa nie jest dla niej błahostką wiec tym bardziej szacun i oby częściej uszczęśliwiała maluchy. Przynajmniej robi coś pożytecznego od czasu do czasu, za to szacun smilies/wink.gif
08:48 - 6.07.2017

Nemo :

0
A ja czekam na moment, kiedy Britney załozy gustowną sukienkę w kwiaty.
13:22 - 7.07.2017

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
Bluzkotop raczej niezbyt dobry jak na wizyte u chorych dzieci - ale i tak super wyglądałą smilies/smiley.gif
20:46 - 7.07.2017

pimpineliusz :

0
nemo! kylie m. sie wystroila i katy p. tyz smilies/grin.gif
10:10 - 9.07.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy