Lindsay Lohan zaprasza Britney na swoją imprezę urodzinową!
Wpisany przez Roten   

W okresie trwania załamania nerwowego, Britney Spears była często fotografowana przez paparazzi, podczas gdy udawała się na nocne imprezy. Zazwyczaj towarzyszyła jej amerykańska celebrytka Paris Hilton oraz aktorka Lindsay Lohan. I mimo, iż od dłuższego czasu panie nie są widywane razem, najwidoczniej jedna z nich chciałaby spędzić wspólnie czas. 2 lipca Lohan kończy 31 lat i z tej okazji, we wpisie na Twitterze, zaprosiła swoje koleżanki na imprezę. "Britney Spears, Paris Hilton - przyjedźcie na Mykonos, aby świętować moje urodziny w ten weekend. Ty też, Beyonce" - napisała na portalu społecznościowym. Nasza gwiazda, jak dotąd, publicznie nie odpowiadziała na to zaproszenie.

pic

Komentarze (2)add comment

Muffinka :

Muffinka
Cóż, podejrzewam, ze britney może być na skraju kolejnego "załamania" po ostatnim wywiadzie o "śpiewaniu" na koncertach. Niech jedzie się bawić smilies/grin.gif
19:36 - 28.06.2017

Łukasz--> :

pietajasia
Też jestem zdania, że powinna przyjść na tę imprezę. Co było, to było, ale to obecnie nie powinno mieć znaczenia. Chociaż nie wyobrażam sobie Beyonce na tych urodzinach, pewnie Lindsay to dla niej dno, a szkoda bo dziewczyna zasługuje na jeszcze jedna szansę.
15:04 - 29.06.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy