Wywiad z Britney Spears dla izraelskiego magazynu!
Wpisany przez Roten   

W izraelskim magazynie Yediot Ahronot pojawił się wywiad z Britney Spears. Mająca zagrać na początku lipca w Tel Awiwie gwiazda zaskoczyła dość mocno swoich fanów, ponieważ tym razem rozmowa z piosenkarką nie dotyczyła jej dzieci, czy ulubionych potraw. Poruszono ciężkie i zapewne niewygodne dla naszej gwiazdy tematy, jednak wydaje się, że Brit starała się szczerze na nie odpowiedzieć. Tłumaczenie wywiadu znajduje się poniżej.

pic

***

Jak to jest być Britney Spears?

Czasami wypieram się tego, że jestem celebrytką. W głębi chciałabym mieć dużo prywatności, w co bardzo wierzę. Ta cała sława to trochę za dużo dla mnie, ciężko mi pojąć jej ogrom. Kiedy jesteś młody, na początku swojej kariery, to rozumiesz, że dopiero wkroczyłeś do tego świata. Ale gdy dorastasz i przyglądasz się temu całemu przemysłowi stwierdzasz, że to szalone. Mam momenty, w których po prostu chcę się ubrać jak zwykła osoba i przejść się po ulicy. Dość często siedzi mi to w głowie.

Jeśli mogłabyś dać 16-letniej Britney jedną radę, co by to było?

Miałabym bardzo prostą radę: ciesz się chwilą. Ciężko to zrozumieć, gdy za młodu stajesz się cześcią tego biznesu.

I ty do końca tego nie robisz?

To nie tak. Wydaje mi sie, że świetnie się bawiłam, gdy byłam młodsza. Byłam normalną dziewczyną, chłopczycą. Ale po dwudziestce było okropnie. Po trzydziestce jest zdecydownie lepiej. Nauczyłam się poznawać lepiej samą siebie.

Co zrobiłaś nie tak, będąc dwudziestolatką?

Myślę, że musiałam się bardziej przebić i wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie psychiczne. Dużo decyzji nie było podejmowanych przeze mnie.

Byłaś nadmiernie chroniona...

Coś w tym stylu. Moje życie było kontrolowane przez zbyt wielu ludzi, a to naprawdę nie pozwala na bycie sobą. W sytuacji, gdy nie jesteś nadzorowany, stajesz się mniej podekscytowany i zmiejsza się pasja do muzyki. Byłam zagubiona i nie wiedziałam, co ze sobą zrobić. Próbowałam uszczęśliwić każdego wokół mnie. Są chwile gdy patrzę w przeszłość i zastanawiam się: "Co ja do cholery sobie myślałam?"

To też odnośnie węża podczas występu na VMA?

To było bardzo straszne. Nawet i głupie. Nie zrobiłabym tego ponownie.

Kiedy byłaś najbardziej wymagająca dla samej siebie?

Lepsze pytanie to: kiedy nie byłam?

W ciągu trwania jej kariery zapadł w pamięci jeden moment, gdy prowadzi samochód, trzymając swojego syna Seana na kolanach. Później zrzuciła całą winę na paparazzi przyznając, że mocno ją zestresowali.

To były najtrudniejsze czasy. Wydaje mi się, że paparazzi zredukowali mój stres po tym, jak przez dwa lata nie opuszczałam mojego domu.

Zapytałem jej, czy to był największy kryzys w jej życiu, a ona odpowiedziała:

Kryzys to bardzo mocne słowo. Każdy z nas, kto rozoczął karierę w młodym wieku musi się liczyć z tym, że jeżeli chce się pozostać w przemyśle, konieczne jest znalezienie równowagi i zarządzanie własnym życiem. Czasami to trudne wyzwanie. Wtedy byłam innym człowiekiem, byłam młodsza, nie zawsze świadoma tego, co dobre, a co złe, działałam instynktownie. Dzisiaj jestem w lepszym miejscu swojego życia. Moje dzieci ukształtowały moje życie i wypełniły je. Sprawił, że nie przejmuję się tym, co działo się ze mną kiedyś.

Gdybyś przez jeden dzień nie była rozpoznawalna i nie miała wokół siebie paparazzi, gdzie byś pojechała i co byś robiła?

Jeśli mam odpowiedzieć szczerze, to ludzie wiedzieliby, gdzie mnie znaleźć. Ale powiem ci, że moja ostatnia fraza wyszukana w Google to: "świetne plaże, na które można zabrać dzieci".

Czy jest ci ciężej, gdy w przemyśle pop pojawiły się takie osobistości jak Beyonce, Rihanna i Taylor Swift?

Nie patrzę na to w ten sposób, nie uważam tego za konkurencję wśród piosenkarek. Myślę, że musimy się wzajemnie wspierać z racji siły kobiecości.

Czy ciężej jest ci tworzyć hity teraz, w porównaniu do początku twojej kariery?

Świat muzyki jest aktualnie dostępny prawie dla każdego.

I oto znajduje się tym miejscu, niedługo po wydaniu dziewiątego albumu Glory (w tamtym roku), co sprawiło, że wyruszyła w trasę koncertową. 3 lipca przyjedzie do Tel Awiwu, aby zaprezentować występ na Hayarkon Park. Według przewidywań, na show przyjdzie 50 tysiecy osób.

Jestem bardzo podekscytowana tym, że odwiedzę Izrael.

I żadna partia polityczna, ani piosenkarz nie byli przeciwko twojemu przyjazdowi?

Słyszalam tylko same dobre rzeczy na temat Izraela.

Nasi czytelnicy wybrali "Oops...", "Baby One More Time" i "Born To Make You Happy" jako twoje najlepsze utwory. Zgadasz się z tym?

Uwielbiam te piosenki, ale mam też innych faworytów. I nie, nie mam dosyć żadnego ze swoich utworów.

Odkąd zrzuciłaś 3 kilogramy, jakie są twoje grzeszące przyjemności?

Ciągle się to zmienia, ale jest to zazwyczaj czekolada w niedzielę.

Nie tak źle. Tak na marginesie, podczas "Carpool Karaoke" powiedziałaś, że masz dość mężczyzn. Czy to prawda?

Ej, to był żart!

Komentarze (11)add comment

xd :

0
W końcu konkretny wywiad, długo czekałam na takie pytania aczkolwiek Britney na prawie wszystkie odpowiedziała tak jakoś, że ...I nie wiem czy się z tego cieszyć czy nie. :/ Szczególnie przy pytaniu , gdzie odpowiedziała : Dzisiaj jestem w lepszym miejscu swojego życia. Moje dzieci ukształtowały moje życie i wypełniły je. Sprawił, że nie przejmuję się tym, co działo się ze mną kiedyś.
11:47 - 25.06.2017

Mati :

Mati
Ej, świetny wywiad!
12:09 - 25.06.2017

lol :

0
Spoko wywiadsmilies/smiley.gif
12:37 - 25.06.2017

abc :

0
To chyba jeden z jej najlepszych wywiadów
12:41 - 25.06.2017

koballo :

koballo
O kurde. Jestem w szoku.
13:27 - 25.06.2017

Karolcia90 :

Karolcia90
Jak widać można przeprowadzić wywiad gdzie nie będą leciały głupie pytania w stylu : jaki jest Twój ulubiony zapach, kolor, danie główne czy film. Oby więcej takich wywiadów.
13:34 - 25.06.2017

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Bardzo mądry i rzeczowy wywiad. Zero infantylnosci,tylko normalne wypowiedzi
14:50 - 25.06.2017

Muffinka :

Muffinka
Super wywiad, nie bali się poruszyć niewygodnych kwestii jak jazda z Seanem. Widać, ze jakoś się z tym uporała chociaż przyznam, ze teraz wychodzi ma jaw to, ze była marionetka w rękach managera i wytwórni (dziwie się, ze wywiad ujrzał światło dzienne). Te lata świetności tak naprawdę to nie ona mimo ze kochamy ja właśnie z tych lat 1998-2004. Cały jej wizerunek i twórczość była z góry ustalona, wszystko co mówiła, robiła, śpiewała miało konkretny kierunek. I zgodziła się bo po prostu chciała być sławna a zrobili z niej dziewice przemieniającą się w szybkim tempie w symbol seksu. Zaczęła się buntować dopiero w 2005 roku kiedy to chciała wydać po swojemu Original Doll. Szkoda mi jej, nawet bardzo i teraz rozumiem utratę pasji do muzyki i występów. Dobrze, ze ma dzieciaczki i wie, ze tak naprawdę rodzina jest najważniejsza!
16:39 - 25.06.2017

Kkkggg :

0
Wow, nie spodziewałem sie takiego wywiadu, myslalem ze znowu bedzie rozmowa o glupotach smilies/smiley.gif
17:20 - 25.06.2017

dave :

0
Wywiad fajny, ale co to za tłumaczenie? Mnóstwo błędów stylistycznych i składniowych.
16:37 - 26.06.2017

paulacz :

0
Super dokładny wywiad
00:30 - 27.06.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy