"Britney Live In Concert" w Paryżu!? / Britney pozdrawia swoich izraelskich fanów!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Podczas, gdy fani Britney Spears w Azji szturmem wykupują bilety na nadchodzące koncerty ulubionej gwiazdy, ich koledzy z innych kontynentów powoli zaczęli tracić nadzieję na jakiekolwiek występy w ramach trasy Britney Live In Concert. Nieoczekiwanie, na stronie wytwórni piosenkarki - RCA Records, pojawiła się informacja o planowanym show w Paryżu! Koncert miałby odbyć się 17 lipca na hali AccorHotels Arena, która może pomieścić do 17 tysięcy widzów. Czy to oznacza zatem, iż Britney zawita ze swoją trasą do Europy?

Ponadto w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym nasza gwiazda pozdrawia swoich izraelskich fanów. Przypominamy, iż już 3 lipca artystka zawita do tego kraju, aby zaprezentować swoje show w Tel Awiwie. Filmik można zobaczyć po kliknięciu TUTAJ. 

AKTUALIZACJA: Po kilku godzinach od opublikowania informacji, z kalendarza na stronie RCA Records zniknął koncert, który miał odbyć się w Paryżu. Mamy nadzieję, iż jest spowodowane to tylko przedwczesnym ujawnieniem informacji, a sama piosenkarka ogłosi europejskie daty trasy już wkrótce. 

alt

Komentarze (4)add comment

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif grunt ze plotka poszla w swiat
09:26 - 10.05.2017

abc :

0
Miło by było jakby Bryśka dała kilka koncertów w europie. Na pl nie ma co liczyć, ale chociaż Francja, Niemcy i Uk?
14:17 - 10.05.2017

Rearview :

0
Wydaje mi się, że Paryż i Londyn są tylko kwestią czasu
21:14 - 10.05.2017

Nemo :

0
A właśnie dlaczego niby nie w POLSCE? Chociaz po ostatniej wpadce organizatorów koncertu który miał się odbyć w Warszawie i do którego niedoszło. To szanse mamy raczej znikome.
21:24 - 10.05.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy