Kolejne show serii Britney Live In Concert! / OK! Magazine zachwycone sylwetką Britney!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Podczas, gdy reszta świata z upragnieniem wypatruje jakichkolwiek dat koncertów na swoim kontynencie, fani Britney Spears mieszkający w Azji mają kolejny powód do radości. Wszystko to za sprawą kolejnego ogłoszonego show trasy Britney Live In Concert, które odbędzie się 24 czerwca w Bangkoku w Tajlandii. Jest to już siódmy ogłoszony koncert naszej gwiazdy w tym rejonie świata. Jak zwrócili uwagę niektórzy fani piosenkarki, poza Tokio, Brit wystąpi w nieodwiedzonych do tej pory przez siebie miejscach. Rodzi to nadzieję wśród innych, równie spragnionych wizyty Britney w ich kraju fanów, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż koncerty rezydentury w Vegas powracają dopiero pod koniec sierpnia. Na chwilę obecną nie jest wiadome, czy w ramach tej trasy koncertowej gwiazda odwiedzi inne kontynenty poza Azją.

Tymczasem w rodzimym kraju artystki, w najnowszym wydaniu OK! Magazine możemy znaleźć całą stronę poświęconą sylwetce Britney. Zdobią ją liczne zdjęcia z niedawnych wakacji piosenkarki na Hawajach, gdzie udała się z mamą Lynne oraz swoimi synami. Aby zobaczyć skan z magazynu, kliknij TUTAJ.

alt

Komentarze (3)add comment

Rearview :

0
Najpierw powielaliście informację, jako że Britney wystąpi w Europie m.in. w Londynie, teraz bezczelnie piszecie, że na chwilę obecną nie wiadomo czy wystąpi poza Azją- trochę więcej konsekwencji moi drodzy.
22:32 - 24.04.2017

Muffinka :

Muffinka
Spoko, niech promuje Vegas po świecie to może kolejna płyta odniesie sukces jaki powinien mieć GLORY smilies/sad.gif tak mi szkoda tego albumu, bo zapowiadało się super, a kolejne dzieło zapewne będzie bardziej komercyjne i robione pod wytwórnie.
08:41 - 25.04.2017

abc :

0
powinni ogłosić jeszcze kilka koncertów w europie, ale rozważnie bo Britney już nie ma takiej pozycji z czasów Circus by sprzedawać wielkie stadiony w mniejszych krajach smilies/cheesy.gif
11:10 - 25.04.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy