Pitbull mówi o niedoszłej kolaboracji z Britney Spears!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, jakoby Britney nagrała z Pitbullem piosenkę o tytule Hey Ma, która miała promować nowy film Szybcy i wściekli. Ostatecznie producenci filmu zdecydowali o zastąpieniu w utworze Brit byłą członkinią grupy Fifth Harmony - Camilą Cabello. Nasza gwiazda nie była jedyną osobą, której wokale zostały wymienione - w pierwotnej wersji piosenki, u boku Britney, brał udział również Romeo Santos, na którego miejsce zatrudniono J Balvina. W jednym z ostatnich wywiadów Pitbull tłumaczył zaistniałą sytuację oraz opisał rzekomą reakcję Brit, jak również zapewnił, iż praca z nią była dla niego zaszczytem. Przyznał, iż był pod wrażeniem profesjonalizmu Spears i tego, gdyż przyjęła ona tę informację ze spokojem, jak również zaproponowała wykorzystanie wokali w remixie utworu, bądź wspólne nagranie zupełnie nowej kompozycji. Całą wypowiedź rapera dotyczącą pracy nad utworem możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej, natomiast aby posłuchać finalnej wersji utworu, kliknij TUTAJ.

 
Komentarze (4)add comment

Luk :

0
Ktoś poszedł po rozum do głowy i zrezygnował z Brygidy i jej zaangażowania we wszelaką promocję i jaka jest to jakość. Wybrali laskę, której się chce, jest ładna i śpiewa live. Eiadomo, sukces piosenki może pomóc filmowi i odwrotnie.
16:23 - 10.03.2017

marcin.hare :

0
Cud, ze z tego nic nie wyszlo, bo nie ma wiekszej wiochy niz pitbull
16:51 - 10.03.2017

Nemo :

0
Czy ta ochyda - pitbul zapłacił Britney za pracę jaką ona włożyła w ten utwór? który nagrał ten OSZUST pod swoim nazwiskiem. I podstępnie ukradł pomysły Britney i teraz je przedstawi jako swoje największe osiągnięcie. Czy ten PITBUL- ten GENETYCZNY ZWAŁ zapłacił choć za czas Britney, tak tak tak za stracony czas tez ten,, mieszaniec,, musi Britney zapłacić.I jeszcze się sprytnie na nazwisku Britney wypromował, za to tez musi ten zaprzedaniec zapłacić.Za promocję tego utworu tez musi Britney zapłacić. Za zerwanie umowy następne pieniądze Britney się nalezą.I za stracone nerwy i łzy i poniżenie potrujnie musi Britney, ten drań zapłacić.
22:35 - 11.03.2017

Dark :

0
Po rozum to poszła Britney że tego nie wydali piosenka okropna nijak sobie radzi na iTunes. A ostatnio Britney promowala płytę bardzo dobrze była wszędzie gdzie się dało więc nie rozumie tego zarzutu
17:31 - 13.03.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy