Nadchodzi wielkie ogłoszenie, czyli nowe doniesienia Robina Leacha!
Wpisany przez Roten   

Niektórzy fani Britney Spears zaczęli wątpić w wiarygodność informacji podawanych przez Robina Leacha, który pracuje jako dziennikarz dla portalu Las Vegas Sun. Wszysto za sprawą tego, że do tej pory nie wyciekły jeszcze żadne zdjęcia z planu teledysku do nowego singla (czego się spodziewano), który nasza gwiazda miała rzekomo nagrywać ponad trzy tygodnie temu, ani nadal nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia, że owe plotki są prawdą. Z tego powodu Leach opublikował artykuł, w którym zapewnił, że źródła, z których czerpie informacje, są jak najbardziej wiarygodne.

Miało to zapewne na celu chwilowe uspokojenie fanów przed ponownym wprowadzeniem ich w stan euforii. "Spodziewajcie się wielkiej nowiny, którą w poniedziałek ogłoszą producenci gali Billboard Music Awards i z której się ucieszycie. Wiem, co się szykuje, ale obiecałem, że nie zdradzę tego, dopóki oni tego nie zrobią. Fani Britney będą szczęśliwi, a nasze sensacyjne doniesienia okażą się prawdą" - dodał. Przypominamy, że niedawno dziennikarz poinformował, że toczą sie spektakulacje nad ewentualnym występem piosenkarki na wcześniej wspomnianej gali.

pic

Komentarze (7)add comment

Mimis :

0
Jeżeli znów bedzie powtórka z Pretty Girls i nie wystąpi na żywo to ją uduszę albo po prostu wytargam za kłaki smilies/grin.gif Świat i tak już jest sztuczny a te nagrywane wcześniej występy oprócz specialnego przeznaczenia np. do teledyaków powinni być zakazane fani przychodzą oglądać gale na żywo a nie telewizje nie dosc ze spiewa z playbacku to jeszcze daje występy nagrane wcześniej no nie ja tego nie moge zrozumiec i bede tupac noga z wielkim fochem jak dziecko...
17:52 - 29.04.2016

LuckyStar :

LuckyStar
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wiedziałam całe te działania "marketingowe" są tak zaplanowane,artykuły Robina także smilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gif żeby było mega zakoczeniesmilies/cool.gifsmilies/cool.gifsmilies/cool.gifsmilies/cool.gifsmilies/cool.gifsmilies/cool.gif
19:44 - 29.04.2016

lenaa :

0
Ładna fotka smilies/smiley.gif
23:51 - 29.04.2016

gość1 :

0
Jaaasne, nie ma co się nastawiać na występ, jedyne, co jest w stanie zaoferować fanom Britney to nagranie występu i puszczenie go tak jak w zeszłym roku. Za takie coś to ja dziękuję, już lepiej niech nic nie robi i siedzi sobie w tym Vegas i niańczy dzieciaki, bo to tylko wstyd.
13:45 - 30.04.2016

panek :

0
Tylko, ze jak nagrala pretty girls to wystepowala w Vegas, a teraz ma wolne, wiec raczej nie bedzie jechala any nagrac tam jeden wystep.
09:19 - 1.05.2016

LELE :

0
juz jest info ! Bryta zaprezentuje swoje największe hity podczas gali Billboard !
13:49 - 2.05.2016

LELE :

0
Bryta dostanie nagrodę Billboard Millenium Award
13:52 - 2.05.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy