Dj Mustard o współpracy z Brit! / Certyfikat dla "Pretty Girls"!
Wpisany przez Curious   

Co nowego w muzycznym życiu zawodowym Britney Spears? Jak się okazuje, piosenkarka powoli, lecz sukcesywnie kolekcjonuje materiał na swój nowy, dziewiąty z kolei album studyjny. Takie przynajmniej  można wyciągnąć wnioski śledząc najnowsze doniesienia medialne, gdyż o współpracy z Brit (po raz kolejny) wypowiedział się producent muzyczny Dj Mustard. Jak w ogóle do niej doszło?

"Podczas tworzenia jednego kawałka mój muzyczny kompan stwierdził, że 'jest on bardzo w stylu Britney Spears'. Zapytałem go zatem, czy Britney obecnie nagrywa coś nowego, a on potwierdził. Kawałek powędrował więc do niej, a ponieważ trafił w jej gust, już u niej pozostał" - wyznał muzyk w rozmowie z prowadzącymi audycji amerykańskiego radia Real 92.3. Niestety, piosenka została nagrana przez Brit bez jego osobistego udziału.

"Spóźniłem się. Kiedy dotarłem na miejsce powiedziano mi, że Britney wyszła stamtąd dosłownie chwilę wcześniej" - stwierdził Dj Mustard. TUTAJ można posłuchać rozmowy (wspomniany fragment dotyczący Britney w ok. 5:55 minuty). Tymczasem z radością informujemy, że wydany przeszło dwa miesiące temu teledysk Britney Spears i Iggy Azalei do singla Pretty Girls zdobył właśnie Certyfikat VEVO za przekroczenie 100 milionów wyświetleń. Gratulujemy pięknym paniom ;)

Komentarze (5)add comment

Twist :

0
Niech się Pan Musztarda nie zdziwi jak z jego kawałka nic nie zostanie jesli chodzi o zamysl jeśli nie był przy nagraniach. W ogóle co to za robota jesli główny twórca nie jej przy nagraniu? Czlowiek który wie dokładnie jak ma brzmieć kawalek. Pewnie go Britney nagrała w 15 minut a przepalony falsz wzbogacą o autotune, zrobią wiewióre i będzie "przebój" na miarę PG smilies/grin.gif
16:01 - 25.07.2015

olx :

0
Dokładnie. Jak śmie się tym chwalić w mediach? Poziom muzyki odpowiedni poziomem do producenta i wokalistki.
22:21 - 25.07.2015

Lucy 14 :

0
Britney musiała szybko nagrać kawałek, bo musiała biec na samolot na Hawaje na zasluzony odpoczynek smilies/wink.gif
06:36 - 26.07.2015

Marcinnn :

0
fajnie ze pracuje z Mustardem, może będzie z tego coś fajnego smilies/smiley.gif
13:12 - 26.07.2015

Grzegorz :

0
DJ Mustard jeden z najlepszych producentów na świecie, fajnie że możliwa jest współpraca. Napewno zrobili coś fajnego. W sumie to kawałem ”Pretty Girls" jest mega podobny do stylu DJ'a Mustarda.
01:04 - 21.02.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy