Britney Spears i Charlie Ebersol oraz historia ich znajomości...
Wpisany przez Belle   

Na oficjalnych kontach portali społecznościowych Facebook i Twitter Britney Spears pojawiły się nowe wpisy. Do wpisów dołączono zdjęcie piosenkarki z jej nowym chłopakiem, Charliem Ebersolem. "Ten facet 8)" - napisała Britney w opisie fotografii. Aby zobaczyć zdjęcie w pełnym wymiarze, kliknij w poniższy obrazek.

***

Od kilku dni sama Britney Spears dba o to, by świat dowiedział się, że jej serce no nowo zabiło mocniej dla pewnego mężczyzny. Gwiazda popu spotyka się obecnie z producentem telewizyjnym Charliem Ebersolem, a pojawiające się w mediach szczegóły ich znajomości mogą się wydać dość interesujące, by nie powiedzieć osobliwe… Tych dwoje miało poznać się przy okazji omawiania szczegółów (ewentualnego) powstania nowego dokumentu poświęconego osobie Britney Spears.

Nowy film dokumentalny (?) miałby ukazać gwiazdę jako filantropkę, której nie są obce bolączki społeczeństwa, nieobce na tyle, by brać czynny udział w życiu swojej społeczności. Co ciekawe dokument miałby zostać podzielony na odcinki, a każdy z nich pokazywałby Britney Spears od całkiem innej strony, dotykałby innej sfery jej sławnego życia. "Ojcu Britney, Jamie’emu Spearsowi bardzo podoba się ten pomysł" - zdradził anonimowy informator w rozmowie z redaktorem serwisu Mail Online.

"Takie przedstawienie osoby Britney zarówno jemu jak i jej samej odpowiadałoby najbardziej. Pokazałaby się w roli, która jest jej obecnie najbliższa, przede wszystkim w roli mamy, ale także w roli gwiazdy muzyki i osoby, która jest wrażliwa na los innych i pomaga potrzebującym" - wyjaśniło owe źródło. "Koncepcja proponowanego dokumentu zabrzmiała dla Pana Spearsa na tyle dobrze, iż doprowadził on do zaawansowanych prac nad tym projektem. Na jedno z takich spotkań zabrał Britney i wtedy właśnie poznała Charliego Ebersola… Od początku dało się wyczuć chemię między nimi. Ich znajomość rozwija się już od kilku miesięcy".

Czy nowe, miłosne perypetie Britney i Charliego zobaczymy w nadchodzącym dokumencie? Tego jeszcze nie wiadomo, choć nic nie jest wykluczone przy aprobacie ojca gwiazdy. Jednak zdaniem źródła, nie to jest najważniejsze. "Jamie szybko przystał na pomysł tego swoistego reality show. Trzeba pamiętać, że Britney Spears jako osoba znana bierze udział w wielu przedsięwzięciach. Media nieustannie się nią interesują [co bywa dla niej męczące], jednak jej tacie najbardziej podoba się idea ukazania jego córki jako osoby wychodzącej do ludzi i czyniącej dobro dla świata" - powiedział informator.

W ukazaniu dobrego serca Britney Spears - jego zdaniem - ma pomóc jej wrodzona szczodrość. "Britney potrafi być hojna, to wypływa z jej natury i charakteru. W tej kwestii Charlie jest do niej bardzo podobny" - powiedział. I tak coraz częstsze spotkania biznesowe, połączone z kolacją wpłynęły na zaciśnięcie więzów producenta telewizyjnego i sławnej gwiazdy popu… "Podczas tych wszystkich wieczorów biznesowych Britney i Charlie zwyczajnie się poznawali" - wyjaśniło źródło. Papa Spears, który od niespełna siedmiu lat sprawuje opiekę prawną nad córką, czuwa także nad jej nowym związkiem. "Zasadniczo, to on decyduje, kto ma styczność z Britney także w jej życiu prywatnym" - napisał dziennikarz "Daily Mail", powołując się na swojego informatora.

"Charlie już dawno dostał przepustkę do świata Britney Spears, jednak musiał przejść przez test Jamie’ego Spearsa" - przyznał wieloletni partner biznesowy ojca piosenkarki. "To świat pełen z góry ustalonych zasad postępowania, w którym o wszystkim decydują prawnicy - tak właśnie funkcjonuje świat Britney Spears" - dodał. Według jego słów, pan Spears pokierował nową parą tak, by nie dawała się za bardzo (i naiwnie) ponieść uczuciu! Co jednak zdecydowało o tym, że Britney Spears po niespełna dwóch miesiącach po zerwaniu z poprzednim chłopakiem, Davidem Lucado zaangażowała się już w nowy związek?

"Britney funkcjonuje lepiej, kiedy w jej życiu obecny jest mężczyzna, A Jamie doskonale zdaje sobie z tego sprawę" - wyjaśnił informator. "Ma wprawę w doborze dla niej odpowiednich kandydatów. I tak… Życie Britney Spears [pod względem życia uczuciowego] jest dość skomplikowane. Jamie zwerbował Charliego w niespełna miesiąc [po rozstaniu z Davidem]. Na początku, traktował go z rezerwą, miał na oku. Po kilku spotkaniach [biznesowych] jednak wiedział już, że znalazł odpowiedniego faceta dla córki. Musiał być przy tym i był bardzo rozważny oraz niezwykle ostrożny. Nie chciał, by Britney buntowała się [przeciwko swataniu jej z mężczyznami, którzy jej się nie podobają]. Sprawił, że miała wrażenie, że to ona sama, w naturalny sposób wybrała Charliego, że to ona sama zaczęła i pragnie się z nim spotykać. Inaczej to wszystko nie miałoby sensu".

A co pomaga Britney Spears i jej nowemu partnerowi sądzić, że być może są naprawdę dla siebie stworzeni? "Oni są bardzo do siebie podobni" - wyjaśniło źródło. "Tworzą udaną i piękną parę. Charlie urodził się w domu, w którym nigdy niczego nie brakowało. Od dziecka [jako syn twórcy popularnego programu rozrywkowego] był na uprzywilejowanej pozycji. Teraz wiedzie podobny do Britney [majętny] styl życia, ma ten sam status społeczny. Jak to się mówi: dorasta jej do pięt. Oboje wiedzą, jak to jest dysponować ogromnym majątkiem już w bardzo młodym wieku. Może są trochę oderwani od problemów zwykłych śmiertelników, ale pod każdym względem nadają na tych samych falach. Oboje dorastali w przemyśle rozrywkowym. I oboje największy nacisk, mimo wszystko kładą na rodzinę. Uwielbiają ponadto udzielać się charytatywnie. To Jamie Spears uwielbia w nowym chłopaku Britney najbardziej" - podsumował informator serwisu "Mail Online".

Okazuje się jednak, że pomimo największej sympatii do Charliego Ebersola, Jamie Spears nie zamierza dać wywieść się w pole... Jak donosi serwis Radar Online, mężczyzna już nakazał nowemu Lubemu swej córki podpisać odpowiedni dokument zawierający klauzulę poufności. Jak powszechnie wiadomo, podobne zobowiązania podpisał wcześniej zarówno niedoszły "prawie mąż" Jason Trawick jak i jej niewierny chłopak, David Lucado. "Nasz serwis może ekskluzywnie i z dumą poinformować was o tym, że nowy chłopak Britney Spears przeszedł śpiewająco surowe testy jej ojca, Jamie'ego Spearsa" - napisał z wyraźnym przytykiem dziennikarka "Radar Online" Jen Heger. "Pomimo faktu, że Charlie Ebersol - jako syn byłego szefa stacji NBC - pochodzi z zamożnej rodziny, ojciec piosenkarki nie dał mu taryfy ulgowej".

"Jamie stanowczo, ale jednak poprosił 31-latka, by ten podpisał odpowiednie dokumenty. Charlie zgodził się, podpisał umowę" - wyjaśniła redaktorka. W ramach "porozumienia", Ebersol zobowiązał się do nieudzielania prasie żadnych informacji dotyczących swojego związku z Britney Spears w czasie jego trwania ani w momencie jego ewentualnego ustania. Gest ten ma pozostać jednak aktem dobrej woli mężczyzny. Jamie Spears zobowiązał się także do zwrócenia wszelkich kosztów prawnych związanych z postępowaniem sądowym. Teraz na przeszkodzie miłości Britney Spears i Charliego Ebersola nie stoi już nic!

Aktualizacja:  Serwis "Radar Online" nie przestaje spekulować na temat nowego związku Britney Spears. "Po całej serii nieudanych - jednak zaakceptowanych przez tatę Spearsa - związków Britney, wszyscy z otoczenia sławnej 32-latki mają nadzieję że nowy partner, 31-letni Charlie Ebersol jest tym właściwym i jedynym" - napisał na wstępie swego krótkiego artykułu dla portalu dziennikarz James Wituscka. "Teraz, po czasie Britney jest bardzo wdzięczna ojcu za wyswatanie jej z Charliem. Przyznała, że nie ma pojęcia, skąd jej tata za każdym razem potrafi wytrzasnąć jej faceta, jednak Charliego już przedstawiła swoim współpracownikom. Pojawił się on ostatnio za kulisami koncertu w Las Vegas" - zdradziło źródło.

"Charlie jest bardzo przystojny i dostał oczywiście zielone światło od wszystkich z otoczenia Britney. Naprawdę wspaniale jest nam obserwować jej szczęście. Cieszymy się, że znalazła kogoś odpowiedniego dla siebie, kogoś ze swojej półki" - przyznała osoba powiązana (jak twierdzi) z Britney Spears. Redaktorzy "Radar Online" zaczęli już spekulować także na temat... ewentualnego powiększenia rodziny przez piosenkarkę, matkę dwójki dzieci. "Ebersol może mieć ręce pełne roboty po tym, jak Britney przyznała niedawno, że pragnie mieć więcej dzieci i stawia przede wszystkim na życie rodzinne, nawet kosztem kariery. "Chciałabym mieć więcej dzieci... Ustatkować się. Chciałabym urodzić bliźniaki" - przyznała gwiazda.

Komentarze (38)add comment

Martaaa :

0
Ślicznie razem wyglądają Britney nalezy sie szeczęście smilies/grin.gif
10:24 - 11.11.2014

HeavenOnEarth :

0
Ale fajnie nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie. Wreszcie jakiś ogarnięty facet. Jest na czym oko zawiesićsmilies/grin.gif
10:30 - 11.11.2014

kingaa :

0
Ładnie wygladaja. smilies/wink.gif
10:36 - 11.11.2014

Janeth :

Janeth
Może zacznie się przy nim ubierać jak człowiek smilies/tongue.gif
10:40 - 11.11.2014

Leila :

Leila
Janeth - nowy boy toy nie pomógł w Vegas to i nie pomoże w garderobie. Prędzej on się zmeneli jak Jason.
10:41 - 11.11.2014

ytr :

0
No i super życzę im szczęścia. Oby ten uśmiech nie schodził z jej twarzysmilies/smiley.gif
11:03 - 11.11.2014

Britfan :

0
Britney wygląda świetnie , wciąż jest piękną kobietą szkoda , że czasem to ukrywa smilies/cheesy.gif
11:30 - 11.11.2014

koballo :

koballo
Tak nie chciała zdradzać co to za facet a już po kilku dniach wstawia z nim foty i pisze durne opisy jak nastolatka jakaś.
11:35 - 11.11.2014

Britfan :

0
Każdy dorosły człowiek robi to na co ma ochotę , Brit ma ochotę wstawiać zdjęcia to wstawia smilies/smiley.gif Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie dalej smilies/smiley.gif
11:39 - 11.11.2014

Ann5 :

0
Ciekawe ilu jeszcze nowych wujków będzie przedstawiać dzieciom. Nawiasem mówiąc, wątpie że to miłość na całe życie, tak samo wątpiłam przy jej poprzednim facecie, no ale niech Britney robi co chce, w końcu ona najlepiej potrafi pokierować swoim życiemsmilies/grin.gif
11:49 - 11.11.2014

Britfan :

0
Miejmy nadzieję , że ten związek przetrwa i to będzie już ostatni smilies/wink.gif
11:54 - 11.11.2014

rafal :

0
Ann5 - a jaki ma wpływ na to ilu "wujków" będzie musiała przedstawiać dzieciom? Oczywiście może się już z nikim nie wiązać, ale czemu miałaby to robić? Niestety tak wygląda życie po rozwodzie, trzeba zaczynać wszystko od nowa, recepty na dobry i trwały związek nie zna nikt. Britney na pewno... Natomiast odnosząc się już do samego newsa, czyta się te informacje dziwnie, jest w tym pozornie coś nienaturalnego. Przesrane musi być życie z tatą na karku decydującym kto może znaleźć się w jej życiu, już chyba lepiej byłoby gdyby kuratorem był ktoś obcy.
12:14 - 11.11.2014

Leila :

Leila
Może jakby był ktoś obcy kuratorem to nie ingerowałby aż tak bardzo w jej życie tylko czuwał nad aspektem prawnym. Nie prowadziłby Britney za rączke, nie wybierał facetów tylko czuwał nad podpisaniem przez nich odpowiednich facetów.
12:18 - 11.11.2014

b :

0
Mówcie co chcecie, ale dla mnie to patologia
12:32 - 11.11.2014

Emma :

0
Nie podoba mi sie ani troche ale to juz swoja droga.Britney dla mnie to troche taka....miała 14 lat jak straciła dziewictwo,poznije była z najlepszym facetem w swojej karierze czyli Justinem ale go zdradziła z kolega z zespołu,nastepnie były przelotne romanse z wokalistą Linkin Park,tym murzynem Columbusem az w końcu szybki ślub z Jasonem Alexandrem i za kilka chwil znowu ślub z ledwo co poznanym Kevine,który miał partnerke w ciąży.Zwiazek sie rozpadł a ta od razu po w niesieniu rozowdu prowadzała sie w galerii cąłując sie z jakims typkiem,pozniej był jakiś producent telewizyjny aż w końcu islamski paparazzi co sprzedawał o niej informacje.Aż w końcu ''wziął''sie za nią tatuś więc z braku laku wzieła sobie Jaosona,na którego lała wczesniej.Nalge po zerwaniu zareczyn po tylu latach bycia razem 2 miesiace pozniej znajduje sobie jakiegoś małolata i ten zwiazek oczywiscie sie kończy klapa.Nie mija nastepne 2 miesiace jak Britney oznajmia światu że znów poznała''miłość zycia''.Matko boska niezły dorobek jak na 33 letnie kobiete smilies/cheesy.gif.Brak słów...
13:06 - 11.11.2014

lol :

0
Cóż, mało można powiedzieć aktualnie.. czekajmy więc na rozwinięcie sytuacji smilies/smiley.gif Można się było domyśleć że Brit długo sama nie potrzyma.. ale prawdę mówiąc da się wytrzymać z jednym facetem, tacy państwo Carterowie.. Bey trzyma się Jay'a od wieeelu lat i dalej są razem smilies/smiley.gif
13:07 - 11.11.2014

agata98 :

0
fajnie... ciekawe czy tez sprawdza czy jej się nie spóźnia smilies/cry.gif
13:11 - 11.11.2014

Leila :

Leila
Z mojego forumowego dochodzenia wynika, że ona niespełna miesiąc po rozstaniu z Davidem miała już na oku tego typa. W wywiadzie z Polski, Maximuss zwrócił uwagę, że wspomina o kimś na C a to było 24.09. Rozstała się z Davidem 28.08. Cóż, dziewczyna nie marnuje czasu.
13:20 - 11.11.2014

koballo :

koballo
Dla mnie sytuacja jest żałosna. I żałośni są wszyscy - Britney, jej tato i jej sztab. I nie wiem, co tak ciągnie tych facetów do Britney, że w dupie mają, że muszą podpisywać klauzule.
13:27 - 11.11.2014

emma :

0
Leila własnie obejrzałam filmik z newsa poniżej i miałam napisac to samo napisać.Ta dziewczyna to rekordowy przecinak... A ja tu się 6 lat nie moge pozbierać po swojej jedynej miłości..ahh chyba chciała bym taka jak Britney..
13:28 - 11.11.2014

hmm :

0
A taka Rihanna może się prowadzić z kim chce, będąc widzianą w miesiącu, roku, z nie wiadomo jaką ilością przypadkowych facetów wokół niej. A jak Brita poszukuje prawdziwej miłości, może na swój specyficzny sposób, przeskakując z związku na związek, będąc z danym parnterem przynajmniej rok, to już katastrofa, upadek moralnego zachowania. Jak dla mnie coś tu nie gra ...
13:40 - 11.11.2014

Leila :

Leila
Widzę, że niektórzy już nie pamiętają lat 2006-2007 kiedy Britney miała swój Rihannowy okres i co chwila miała kogoś innego i była fotografowana naga z basenie z obcym typem mając przy tym dwoje małych dzieci...
13:42 - 11.11.2014

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Dopóki każdy następny jej związek nie przestanie się opierać na podpisywaniu umów, klauzul poufności i innych tego typu zobowiązań, nie ustabilizuje ona życia dla siebie samej i dzieci. Poza tym my wiemy tylko o jednostronnym przyczynie rozpadu kolejnego związku, bo jej wybrankowie zobowiązani są do zachowania milczenia. A to, że Britney ma mentalność dziecka może bardzo negatywnie wpływać na relacje między nią, a partnerem.
13:43 - 11.11.2014

Arczi. :

0
A narzekajcie dalej. Ja jej życzę szczęścia i zeby w końcu urodziła dziewczynke i której marzy
13:52 - 11.11.2014

Muffinka nz :

0
Jej za bardzo zależy na seksie dlatego pewnie cały czas kogos chce mieć smilies/tongue.gif I dlatego tak szybko przechodzi ze starego związku do nowego. ładnie razem wyglądają, ale Britney wygląda sztucznie przez to zmienione uzębienie. Nie jest to sławny uśmiech Britney. Życzę im szczęścia, jemu przede wszystkim, bo z nią pewnie nie jest łatwo smilies/tongue.gif
14:17 - 11.11.2014

lenaa :

0
Patolodżi na bogato smilies/cheesy.gif To kiedy ona zaczęła z nim kręcić, skoro w njusie jest napisane, że "ich znajomość rozwija się już od kilku miesięcy"? Kilka miesięcy temu to ona była jeszcze z Davidem...Od początku coś mi nie grało z tym rozstaniem...to tak, jakby chcieli za wszelką cenę pozbyć się tego Davida, ale tak, żeby Brit nie wyszła na tym jako ta zła...Może wcale nie było żadnej zdrady i żadnego video, którego nikt, notabene, nawet nie widział i już to wydało mi się podejrzane...Może się mylę, ale skutecznie kneblują usta wszystkim jej facetom, więc ich wersji nigdy nie poznamy, a że związek z Brit musi być, delikatnie mówiąc, niełatwy, to wszyscy wiedzą...

14:17 - 11.11.2014

lenaa :

0
@Emma, to była PLOTKA z tą utratą dziewictwa w wieku 14 lat...

@Arczi, a ja jej życzę, żeby najpierw odzyskała prawa do tych dzieci, które już ma i żeby ogarnęła swoje życie w końcu..
14:20 - 11.11.2014

emma :

0
Lenaa jaka plotka skoro jej własna matka napisała tak w swojej ksiażce??
14:31 - 11.11.2014

lenaa :

0
@Emma, a czytałaś tę książkę??? Ja czytałam i wyobraź sobie, że tam nie ma ani słowa nt. życia seksualnego Britney, na próżno szukać tam też innych tego typu historii, to był wymysł tabloidów ! smilies/smiley.gif
14:52 - 11.11.2014

Muffinka nz :

0
Emma- tak, to była plota, bo w książce Lynne nie ma nic na ten temat.
15:24 - 11.11.2014

uhlala :

0
ja pierdziele. ta kobieta ma 32 lata, dwojke dzieci, a tatus wybiera jej facetow. co za bagno smilies/cool.gif smilies/cool.gif
16:04 - 11.11.2014

plus :

0
Jestem ciekaw czy tatuś tez osobiście zakłada jej facetom prezerwatywy skoro nie chce dopuścić do zajścia w ciążę swojej córki, chyba że w tym temacie także została zawarta stosowna umowa.
16:20 - 11.11.2014

Muffinka nz :

0
I dobrze, że się Britney nie produkuje...sorry,ale najpierw niech zadba o te dzieci które już ma, a później zachodzi w kolejną ciąże, bo to nie jest normalne żeby osoba, która nie jest na tyle zdrowa by zająć się tymi co ma miała następne, z którymi nie dałaby sobie najprawdopodobniej rady...kuratela skoro jest to wciąż jest jej bardzo potrzebna. Ja wole taką Britney niż tą puszczalską z 2007 roku.
16:48 - 11.11.2014

koballo :

koballo
Ja Wam mówię, że zdrady Davida nie było. Dlaczego nawet nie pozwolili mu z nią porozmawiać? Czemu za niego wypowiadał się tylko sztab Spears, a on nie mógł pół słówka powiedzieć? Otoczenie Britney jest chore i tyle. Współczuję jej facetom i jej dzieciom.
17:28 - 11.11.2014

PewDew :

Blue
Bardzo łatwo zrzucić winę za rozpad związku na faceta, który nie ma prawa się wypowiedzieć. Znamy tylko stronę biednej i pokrzywdzonej Britney, która z rozstania zrobiła kabaret. Nie rozumiem dlaczego ciągle znajdują się frajerzy którzy pakują się w "związki" z tą kobietą.
17:42 - 11.11.2014

Janeth :

Janeth
Normalnie nie lubię teorii spiskowych, ale tym razem kiedy tylko usłyszałam, że jej ojciec poznał Charliego dużo wcześniej, też mi się wydaje, że podziałali jakoś, żeby pozbyć się Davida. Może np. go śledzili i czekali, aż podwinie mu się noga (np. z tą prostytutką czy kim tam ona była). Wszystko jest możliwe w paranoicznym świecie Britney smilies/smiley.gif
11:40 - 12.11.2014

assd :

0
no z tym Davidem to może być prawda, równie dobrze mogli wynająć jakąś prostytutke i specjalnie ich nakręcili jak się obściskują, lub w ogóle takiej sytuacji nie było, bo David nie miał prawa nawet sie bronić. Poza tym kto normalny chciałby sie wiazać z ubezwłasnowolnioną kobietą, kuratela trwa już 7 lat i nie widać szansy na jej zniesienie! MASAKRA!
08:07 - 16.11.2014

carmen :

0
Przecież to jest jakaś patologia. Ojciec wybiera jej facetów, przeprowadza im testy. To jest jakaś masakra. Traktują Britney jak 14 latkę. Ona powinna się leczyć, a oni razem z nią, bo wszyscy są bardziej porąbani od Brit. Ja rozumiem kuratelę, gdyby ojciec kontrolował jej kasę i karierę, ale życie osobiste na to wpływ powinna mieć tylko Britney. A ona tak gada o tych dzieciach, że tak je kocha, ale to też propaganda. Gdyby jej zależało, to by zrobiła wszystko, by mieć do nich prawa. A ona je traktuje jak zabawki. Doczekamy się jeszcze absurdu, gdy 45 letnia Britney będzie prosiła Prestona, żeby kupił jej piwo, bo ona żyje na prawach nastolatki.
15:28 - 22.12.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy