Nowa znajomość Britney, czyli randkowanie z Charliem Ebersolem!
Wpisany przez Curious   

Wygląda na to, że w dość burzliwym ostatnio życiu uczuciowym Britney Spears znowu zaświeciło słońce... Zdaniem informatora serwisu E! Online, piosenkarka od kilku tygodni spotyka się z producentem telewizyjnym oraz pisarzem, Charliem Ebersolem. 31-letni Ebersol to syn znanego i cenionego w amerykańskiej telewizji producenta Dicka Ebersola, odpowiedzialnego m.in. za współtworzenie tamtejszego programu rozrywkowego Saturday Night Live, od lat rozbawiającego Amerykanów i wypełnionego skeczami z udziałem najjaśniejszych gwiazd show biznesu (swego czasu samej Britney). 

Piosenkarka poznała swego nowego przyjaciela dzięki wspólnym znajomym. Jak twierdzi źródło, Charlie to najbardziej uroczy facet na ziemi - para uwielbia spędzać ze sobą czas i coraz lepiej się poznawać. "Oboje są przy sobie szczęśliwi i dobrze się bawią. To dopiero początek ich znajomości, więc nie jestem w stanie stwierdzić, na ile poważna jest ta relacja, ale teraz po prostu świetnie czują się przy sobie" - stwierdził informator.

Warto zauważyć, że w podobnych okolicznościach Britney poznała swego byłego już chłopaka, 28-letniego obecnie Davida Lucado, który po trwającym ponad półtora roku związku zdradził ją podobno ze striptizerką o imieniu Cali Lee. W sierpniu tego roku oficjalnie ogłoszono zerwanie ich związku. Dowedem zdrady miało być video ukazujące Lucado w objęciach dziewczyny. Taśmę wykupił ostatecznie ojciec piosenkarki, Jamie Spears.

Kim natomiast jest nowy "wybranek" Britney Spears? To dwa lata młodszy od niej człowiek telewizji, mający na swoim koncie liczne doświadczenia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. W zeszłym roku Charlie wziął udział w realizacji programu rozrywkowego The Moment dającego ludziom drugą szansę na zrobienie kariery. Przedsięwzięcie to miało dla niego duże znaczenie ze względu na wydarzenia, kryjące się w mroku przeszłości...

W 2004 roku Charlie Ebersol wraz z ojcem przeżył katastrofę lotniczą, która pozbawiła jednak życia jego młodszego brata, Teddy'ego Ebersola. To traumatyczne przeżycie - poza drobnymi uszczerbkami na zdrowiu - pozostawiło w nim głębokie przekonanie, że w życiu należy robić to, co naprawdę się kocha. A mówiąc o miłości... W randkowej kartotece Charliego znajdują się m.in. znana tenisistka Marija Szarapowa oraz aktorka Sophia Bush. "To przemiły mężczyzna, zobaczymy jak rozwinie się jego znajomość z Britney" - dodało (to samo?) źródło w rozmowie z magazynem Us Weekly. Czy Britney Spears i Charlie Ebersol są dla siebie stworzeni? Czas pokaże...

Komentarze (8)add comment

adrian :

rebellion
może te przeżycia jakoś ich zespolą, ludzie mimo wszystko szukają podobnych do siebie, nie wiem czy te plotki o "nowym chłopaku" są prawdziwe... Ale niech ona nie wpada od razu w związek
21:22 - 5.11.2014

koballo :

koballo
I będzie kolejny wujek dla dzieciaków...
21:36 - 5.11.2014

hotasice :

0
i britney znowu zacznie sie ubierac jak menela :/
22:21 - 5.11.2014

Mateusz :

Mateo
samej jej chyba lepiejsmilies/cheesy.gif
22:44 - 5.11.2014

lenaa :

0
WOW, przystojniak, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że są razem...Jak zobaczę, to uwierzę smilies/smiley.gif Dobrze, że tym razem to ktoś z branży..
22:45 - 5.11.2014

Janeth :

Janeth
Jeśli to prawda,l to wreszcie ktoś, kto ma własną kasę i (najwyraźniej) coś w głowie. Ale plotkom nie uwierzę jednak, dopóki nie zobaczę jakichś zdjęć czy oficjalnego potwierdzenia.
00:27 - 6.11.2014

Justyna :

xyz
szybka jest smilies/cheesy.gif
07:20 - 6.11.2014

BreatheOnMe :

doricia90
A czy fakt posiadania dzieci przekreśla szansę na związek? Niech będą miały kolejnego wujka, to sprawa Britney, jeżeli chodzi o dzieci to na pewno Britney krzywdy im nie zrobi. Może to w końcu TEN?? Trzymam kciuki aby w końcu jej się udało.
10:20 - 6.11.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy