Viva Las Vegas, czyli podekscytowana i smagana Nicole Richie...
Wpisany przez Belle   

gimmevegasmidnicoleKiedy w drugiej połowie lutego Nicole Richie zawitała do przybytku Axis w "Planet Hollywood" na jeden z koncertów Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas, została potraktowana z właściwymi dla show gwiazdy popu "honorami". I chociaż nie każdemu smaganie biczem przypadłoby do gustu, Nicole przyznała, że był to jeden z najlepszych momentów jej życia. Będąc niedawno gościem w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, celebrytka opowiedziała prowadzącemu o doświadczeniu, jakim był dla niej czynny udział w występie Britney Spears.

"Na początku, pragnę wszystkim wyjaśnić, że kiedy Britney Spears rozpoczynała swoją karierę muzyczną, miałam 15 lat. To właśnie wtedy po raz ostatni byłam czyimś wielkim, naprawdę zagorzałym fanem. Kiedy jest się w tym wieku, ma się 15 lat i pojawia się ktoś taki [jak Britney Spears], jest się zwyczajnie oczarowanym… I muszę przyznać, że to moje uwielbienie dla Britney nigdy nie odeszło, trwa do tej pory. Kiedy ją widzę, znowu zmieniam się w 15-letnią dziewczynę i nawet nic nie jestem w stanie na to poradzić" - wyznała Richie szczerze zainteresowanemu i wyraźnie rozbawionemu Jimmy’emu Fallonowi.

"I kiedy w końcu wybrałam się na jej koncert, postanowiłam dać się ponieść, świetnie się bawić, jak to w Vegas" - kontynuowała swą opowieść dziewczyna. "I nagle [w czasie trwania koncertu] poczułam, że rosły ochroniarz Britney łapie mnie za ramię… 'Chodź ze mną' - powiedział. 'Ok' - odparłam. Zaciągnął mnie pod samą scenę. Nikt niczego mi nie wyjaśnił, ale z miejsca wydało mi się to wszystko takie ekscytujące… Nagle otoczyli mnie tancerze Britney i szepnęli: 'Padnij na czworaka'. Pomyślałam: 'No, dobra…'. Cała ta sytuacja, chwila należała do tych, kiedy po prostu nie zadajesz żadnych pytań".

"Założyli mi uprząż… Teraz z perspektywy czasu zastanawiam się, dlaczego nie zapytałam o co chodzi… Ale w tamtym momencie ogarnęła mnie tak wielka ekscytacja… Weszłam na scenę, padłam na czworaka i wtedy Britney zaczęła oprowadzać mnie jak pieska, smagając przy tym biczem" - opowiedziała Nicole Richie nie zapominając o obrazowej gestykulacji. I kiedy Jimmy Fallon zaprezentował zdjęcia ze wspólnego występu Britney i Nicole, celebrytka wyznała, jak wiele szczęścia przyniosły jej te chwile... "Była to najwspanialsza chwila mojego życia. I opowiadając o tym staram się zachować spokój, ale zdjęcia z tego cudownego wydarzenia wcale w tym nie pomagają. Spójrzcie tylko na moją twarz" - wskazała Nicole na jedno ze zdjęć. "Ach… Ja tu widzę naprawdę 15-letnią dziewczynę zachwyconą koncertem" - podsumował prowadzący. Wywiad, można zobaczyć TUTAJ.

Aktualizacja: Nie trzeba było długo czekać i video z wypowiedzią Nicole Richie na temat koncertu Britney Spears pojawiło się we wpisie pozostawionym na oficjalnym koncie Twitter piosenkarki. "Grzeczne dziewczynki też potrzebują klapsów, Nicole ;)" - napisała żartobliwie Britney, a następnie zwróciła się do sprawcy całej dyskusji, komika Jimmy'ego Fallona, który przyznał, że chętnie wybrałby się na koncert ze... smaganiem. "Jimmy, zaproszenie na mój występ dla ciebie jest zawsze aktualne" - stwierdziła gwiazda z uśmiechem. Co oznacza(ł), pozostawiamy Waszej wyobraźni i kreatywności samego zainteresowanego, który nie raz pokazał, że ma naprawdę szalone pomysły!

Komentarze (4)add comment

Mati :

Mati
A kto by nie chciał, by Brit go posmagała...? smilies/smiley.gif
23:16 - 8.07.2014

lenaa :

0
Oj, chyba miała więcej niż 15 lat smilies/wink.gif
00:25 - 9.07.2014

Łukasz89 :

Łukasz89
Uwielbiam to zdjęcie w newsie. Britney wyszła na nim bardzo seksownie smilies/smiley.gif
08:08 - 9.07.2014

agata98 :

0
Britney powinna mieć taką fryzurę jak na zdjęciu. Bez doczepów. Wyglądałaby tak seksownie i tajemniczo.
19:45 - 10.07.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy