William Orbit marzy o "Alien" w wersji acapella... / Nowy remix fana!
Wpisany przez Belle   

jeansomethiniconWygląda na to, że brytyjski producent muzyczny William Orbit naprawdę nie może przeboleć faktu, że pomimo oficjalnie wypowiadanych obietnic, skomponowana przez niego na ósmy album studyjny Britney Spears piosenka Alien ostatecznie nie zostanie singlem. Muzyk po raz kolejny już zamieścił na swoim koncie na Facebooku wiadomość, w której odniósł się do utworu i nieco DZIWNIE rozmarzył na jego temat.

"A mówiąc o radości z nagrywania i remiksowania, wyobraźcie sobie, gdyby wokale w wersji acapella pojawiły się na krótko w sieci, dajmy na to na pół godziny, bez możliwości pobrania, po prostu się pojawiły, tak tylko mówię… Może byłby to torrent z remixami. Niektóre byłyby okropne, inne w porządku, a jeszcze inne szokująco fantastyczne. Tak zwyczajnie sobie rozmyślam" - napisał Orbit.

"Tego typu posunięcie powinno się wydawać całkiem prawdopodobne i mógłbym udostępnić link… W międzyczasie zamierzam sprawdzić, czy mogę z powodzeniem połączyć tę wersję z jednym z moich kawałków z Cargo, czy innych sekcji symfonicznych. Zachwycić uszy armii (Britney?) i sprawić, by mój solowy materiał (nie cierpię tej frazy, ale nie wiem, jak to inaczej określić) był nieco bardziej słyszalny" - zakończył muzyk. I nie wiadomo, czy było to pytanie, czy orzeczenie, gdyż zapomniał o znaku interpunkcyjnym. Nieważne... Od czasu publikacji wpisu, fani Britney błagają go o wersję Alien Acapella! "Już my sprawimy, że da się ją pobrać" - stwierdzili z uśmiechem ;) SOURCE: Facebook.com/WilliamOrbit

***

alienneemzremixtweet

Komentarze (5)add comment

b :

0
William - zapomnij smilies/wink.gif Jedyny utwór z tej płyty, który może odnieść jako taki sukces w radiu to ISBE (niestety)
21:25 - 12.06.2014

p :

0
A tam, ja czekam na wyciek Rebellion. smilies/cheesy.gif
21:46 - 12.06.2014

Łukasz89 :

Łukasz89
Brak słów na poczynania Britney i jej sztabu. Widać jak bardzo test dla niej osobisty, ciekawe czy pamięta o tym, że wydała "najbardziej osobisty album"....
09:57 - 13.06.2014

lol :

0
oj biedny Orbit, nie może przeboleć że jego kompozycja nie będzie singlem. nie przejmuj się, nie twoja wina że księżniczce nic się nie chce smilies/smiley.gif jedyne co może odnieść sukces bez promocji to jak ktoś wcześniej wspomniał ISBE.
12:26 - 13.06.2014

SzymoDance :

0
William mógłby być producentem każdej piosenki na albumie
22:01 - 13.06.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy