Britney inspiracją dla sztuki! / Druzgocący teledysk do "Everytime"...
Wpisany przez Belle   

Przez lata swojej kariery Britney Spears inspirowała wielu artystów… Inspiruje i teraz, a najnowszym dowodem jest chociażby sztuka wystawiana od zeszłego miesiąca na deskach Waterloo East Theatre w Londynie. Główny bohater spektaklu, zatytułowanego Positive, jak szybko przekonują się widzowie, to ogromny fan Britney Spears. Oznacza to, że w przedstawieniu pojawia się wiele odniesień do gwiazdy popu! "Britney nie jest tak naprawdę integralną częścią fabuły, ale Benji jest jej wielkim fanem, zatem bawienie się [podczas realizacji sztuki] różnymi odniesieniami do jej osoby, było naprawdę przyjemne i jest poniekąd złożonym jej hołdem" - zdradził dramaturg, Shaun Kitchener.

W międzyczasie, redaktorzy serwisu VH1 pokusili się o stworzenie własnej listy… 10 Najbardziej Druzgocących i Smutnych Teledysków Wszech Czasów i na 8. miejscu umieścili Britney Spears i jej klip do nastrojowej ballady z albumu "In The Zone" - Everytime. "Być może jest to najbardziej szczery i wrażliwy utwór w karierze Britney Spears. Powstał prawdopodobnie w odpowiedzi na Cry Me a River byłego chłopaka Britney, Justina Tmberlake’a".

"Klipy jednak, znacznie różnią się od siebie przesłaniem. [W swoim teledysku] Britney stacza walkę z fotoreporterami, topi się w wannie, by narodzić się ponownie jako dziecko. W końcowej scenie okazuje się jednak, że piosenkarka wychodzi ze zdarzeń bez szwanku. Czyżby był to tylko sen? Traciliśmy puentę, kiedy Britney zniknęła pod wodą. Ale dobrze się stało, [że nie odeszła], bo trudno byłoby wyobrazić sobie świat bez Britney Spears" - napisano w uzasadnieniu.

everytimesinglecoverpic

Komentarze (6)add comment

YourTheWorstNightmare :

YourTheWorstNightmare
Troszkę bezsensowne uzasadnienie i szkoda, że oryginalny klip nie został wyemitowany. smilies/sad.gif
15:30 - 12.06.2014

Konrad :

Persephone
Dla mnie klip do Everytime zawsze był komedią. Britney ma lepsze teledyski.
15:34 - 12.06.2014

agata98 :

0
no bo jest smutny tylko ten koniec trochę niszczy to jakie uczucia w widzach stworzył teledysk.smilies/sad.gif
15:53 - 12.06.2014

Konrad :

Persephone
Dla mnie znacznie gorszy od końca Eveytime jest początek, ta akcja najpierw z paparazzi, a potem z fochami i kopaniem kartonów smilies/wink.gif
17:18 - 12.06.2014

nzBilly :

0
Ostatnia scena jak Britney wypływa z wody, została dodana później, bo niektórzy "mądrzy" fani myśleli, że Britney naprawdę umarła.
23:36 - 12.06.2014

Majka :

0
Akurat Everytime to jeden z moich ulubionych teledysków Britney smilies/wink.gif
13:33 - 13.06.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy