Taryn Manning: "Britney ma przepiękny głos. Ma wyjątkową barwę"
Wpisany przez Belle   

lucymid2014Taryn Manning to dla fanów Britney Spears przede wszystkim rezolutna i trochę pyskata Mimi, bohaterka filmu Crossroads z udziałem gwiazdy popu. Panna Manning nigdy nie ukrywała swej wielkiej i szczerej sympatii do Britney Spears, z którą zżyła się dość mocno podczas realizacji wspólnego filmu. Teraz po kilkunastu latach od premiery obrazu, aktorka nadal żywi dla Britney ciepłe uczucia, a pociągnięta za język przez dziennikarza przyznała ostatnio, że ma zamiar wybrać się do Las Vegas na koncert rezydentury Britney: Piece Of Me!

"Nie miałam jeszcze okazji zobaczyć występu Britney, jednak planuję się na niego wybrać z racji Urodzin jednej z moich przyjaciółek" - zakomunikowała aktorka. Jej rozmówca, Peter Dee przyznał, że koncert Britney Spears ma już za sobą, bo właśnie tak świętował swoje urodziny, które przypadły w styczniu. "Była dobra? Pewnie tak… Zapewne dała czadu" - dopytywała Taryn z wyraźnym zainteresowaniem. Następnie wypowiedziała się na temat Britney, oczywiście w samych superlatywach...

"Uwielbiam ją! Na planie filmu 'Crossroads' spędziłyśmy wspólnie cudowny czas. Ludzie zawsze prosili mnie, bym zdradziła na temat Britney jakąś niekoniecznie grzeczną ciekawostkę… Przeważnie mówiłam im: 'Britney nieustannie zajada się Cheetosami!'" - wyznała. "Jak widać, już wtedy była prawdziwą Britney Bitch!" - zauważył dziennikarz. "Tak… Łamała już wtedy wszelkie zasady…" - zażartowała aktorka. "Ale nie, tak naprawdę była bardzo kochaną dziewczyną!" - skwitowała już całkiem poważnie. Na koniec zrzuciła jednak prawdziwą bombę wyznając nieoczekiwanie - bo wcale o to nie pytana - że słyszała Britney śpiewającą na żywo i była zauroczona jej głosem!

"Zmusiłam ją, by zaśpiewała dla mnie na żywo. Wykonała nasz hymn narodowy. Wyszło jej doskonale!" - stwierdziła Taryn we właściwy sobie sposób, czyli szczerze wypowiadając to, co myśli naprawdę. "Wszyscy uważają, że Britney Spears nie potrafi śpiewać… No może nie wszyscy…" - poprawiła się. "Britney ma przepiękny głos. Ma wyjątkową barwę" - wyznała po chwili, a mowa jej ciała nie pozostawiła złudzeń: Taryn Manning była całkowicie pewna tego, co mówi! "Chrzańcie się zatem, jeśli uważacie, że Britney Spears nie potrafi śpiewać! Bo potrafi!" - pogroziła palcem w stronę kamery. Wywiad z aktorką prezentujemy TUTAJ. Mowa o Britney od 1:36 minuty. Zapraszamy!

Komentarze (17)add comment

Adam-nz :

0
Przepraszam, ale "wyjątkowa barwa" to nie umiejętność śpiewania. Britney nawet w czasach kiedy jeszcze siliła się na śpiewanie na żywo (10 lat temu...) nie potrafiła zbyt długo śpiewać czysto, głos jej się trząsł, skrzeczała i śpiewała przez zaciśnięte gardło. Umiejętność śpiewania to dobra technika, a tego u Britney nie było, teraz pewnie tym bardziej nie ma. Dobre śpiewanie w studiu, gdzie można poprawiać wszystko, i jedną linijkę śpiewać po kilkanaście razy - to nie jest wyczyn.
17:24 - 31.05.2014

katie :

katie
Taryn ma również świetną barwę. smilies/smiley.gif Szkoda, że tak rzadko mamy okazję słyszeć Britney na żywo.
17:41 - 31.05.2014

Muffinka nz :

0
Wszystko super, ale pokazać jednej osobie, że się umie śpiewac to chyba nie wszystko droga Taryn. Poza tym słyszeliśmy ją na żywo jakieś ładne lata temu i szczerze mówiąc ma ładną barwę jednak strasznie fałszuje swoje piosenki...np. Everytimew SNL...straszny fałsz. Kiepsko jej wychodzi live, więc nie dziwie się, że przestała to robić...co się ma męczyć skoro ludzie i tak chodza ją oglądać jak rusza ustami?
18:15 - 31.05.2014

Janeth :

Janeth
Tak, ten tajemniczy głos, którego nikomu nie było dane usłyszeć od lat... Ciekawe, że właśnie podczas przerwy w rezydenturze wychodzą takie "rewelacje". Zapewne wcale nie mają za zadanie zachęcić ludzi do odwiedzenia Vegas smilies/wink.gif
18:21 - 31.05.2014

Łukasz-->nz :

0
Ona nie śpiewa rzadko, tylko w ogóle xD Wszyscy tak wychwalają głos, którego Britney nie używa. Trochę to naciągane. Dla mnie to ona głosu nie ma, gdyby potrafiła śpiewać, to by zaśpiewała, a od 10 lat wali z playbacku. Już za czasów debiutu miała problemy wokalne, dlatego teraz po takiej przerwie pewnie nic już z tego głosu nie zostało.
19:47 - 31.05.2014

Adam-nz :

0
Cóż, paradoks Britney był taki, że im młodsza, tym lepiej. Najlepiej śpiewała jako dziecko. Po 'oops' było już tylko gorzej, ale tak to jest jak się w ogóle głosu nie ćwiczy.
20:55 - 31.05.2014

Britney ma najlepszy głos :

0
jeszcze Brit wam wszystkim pokaże!niedowiarki ja słyszałem mnustwo audio i widziałem video na którym śpiewa na źywo i umie! Britney jest najlepsza mimo wszystko!
20:55 - 31.05.2014

Billy :

Billy
buahahaa @muffinka, nie ośmieszaj się! Britney na SNL zaśpiewała świetnie Everytime, piękna barwa, prosto z serca. Płynęła podczas tej piosenki, bardzo lubię wracać do tego występu. Mamy dema z Break The Ice, jak śpiewała zajadając się chrupkami, też ładna czysta barwa. Problem tkwi w psychice Britney. o to demo mi chodziło: https://www.youtube.com/watch?v=Oby51h_8BWM naturalnie i fajnie, Brit bawi się piosenką i o to chodzi.
02:01 - 1.06.2014

Adam-nz :

0
Znów - studio. Czemu na trasie tak nie śpiewa? A Everytime to sorki, ale dużo tam fałszu, strasznie się męczyła. "mnustwo", tak, kolejny zaślepiony "fan" z podstawówki.
11:06 - 1.06.2014

Britney ma najlepszy głos :

0
Adamie proszę cie widocznie nieznasz się na śpiewie Britnney wykonując wtedy everytime chciała wykonać ją rozpaczliwie i emocjonalnie i wyszło jej pięknie
17:47 - 1.06.2014

Pinokio :

Pinokio
Plejbek srejbek, można sobie darować te odliczanie 10 lat, bo połowę z tego co najmniej Britney spędziła w domu albo w szpitalu... Raz na jakiś czas potem się ośmielała 'dać głos', a co do tego czy jej głos się trząsł itp., to są to subiektywne zastrzeżenia do jej maniery a nie techniki. Michael Jackson czy Justin Timberlake też śpiewali sobie jak dwa komary, ale im nikt braku talentu jakoś nie zarzuca, bez sensu. Nie można zawsze wszystkiego lepiej wiedzieć niż ktoś, kto był bliskim świadkiem. Ludzie w muzyce pop wolą słuchać wokalistów charakterystycznych niż bezbłędne diwy operowe.
18:10 - 1.06.2014

Adam-nz :

0
To nie są subiektywne zastrzeżenia do maniery, tylko obiektywne do jej koszmarnej techniki. Brit wali z playbacku od czasów oops, to zatrważająca większość jej kariery. A jak już na żywo to i tak słabo. Więc pinokio, z całym szacunkiem, ale trochę bez sensu twój komentarz. Każdy moze sobie sprawdzić, jak Brit na żywo sobie radzi, youtube dostępny jest dla każdego.
18:41 - 1.06.2014

Muffinka nz :

0
Billy-kto tu sie ośmiesza. Widocznie nie masz słuchu...co mi z barwy jak w dźwięki nie trafiała w ogóle. Fałśz to się nazywa.
22:41 - 1.06.2014

Pinokio :

Pinokio
po co te emocje przesadnie negatywne? Koszmarna technika dla ciebie, a miliony ludzi ją uwielbiają. W tym ja. Przy czym słoń mi na ucho nie nadepnął, bo przed Britney słuchałem wyłącznie głosów operowych... Wszyscy ogólnie są muzykologami tutaj widzę, tylko w tym poście jest mowa o wykonaniu, które mogła słyszeć tylko i wyłącznie pewna aktorka. Więc dajcie sobie spokój.
23:29 - 1.06.2014

Adam-nz :

0
Nie dla mnie, tylko po prostu, koszmarna technika. Każdy trener wokalu ci to powie, to nie są rzeczy subiektywne. Ja się bardzo nie znam, dlatego zasięgałem opinii osób które się znają. Poza tym fałsz to słyszy każdy. Powtarzam - youtube dostępny jest dla każdego.
21:01 - 2.06.2014

Fan :

0
Nie znasz się Adam i tyle...
14:54 - 3.06.2014

Adam-nz :

0
Ja nie muszę, ważne że nauczyciele śpiewu się znają. Jak ktoś uważa, że Brit nie fałszuje to niech się ustawi w kolejce do laryngologa.
16:58 - 3.06.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy