Britney zachęca do głosowania na "World Music Awards"!
Wpisany przez Belle   

Po dłuższej przerwie, na koncie Twitter Britney Spears pojawił się nowy wpis. To retweetowany wpis jednego z fanów, zachęcający do udziału w głosowaniu na Najlepszą Fanbazę w ramach nagród World Music Awards! "Britney Spears oto najlepsza fanbaza <3 Najlepsza Rodzina <3 Największa rodzina ze wszystkich!" - głosi pełen ekscytacji tweet. Aby przenieść się na stronę z głosowaniem w tej kategorii, kliknij TUTAJ. Po kliknięciu w obrazek można obejrzeć teledysk do "Work Bitch". Zachęcamy również do oddawania głosów w innych kategoriach "World Music Awards", które - wraz z odnośnikami - prezentujemy poniżej! Zapraszamy do udziału!

workbitchbenmorfilm

***

Worlds Best Song -  Work Bitch  / Najlepsza Światowa Piosenka

Worlds Best  Album - Britney Jean / Najlepszy Światowy Album

Worlds Best Video - Work Bitch / Najlepszy Światowy Teledysk

Worlds Best Female Artist / Najlepsza Światowa  Artystka

Worlds Best Live Act / Najlepsze Światowy Wykonawca [Koncertowy] na Żywo

Worlds Best Entertainer Of The Year / Najlepszy Światowy Wykonawca Roku

Komentarze (31)add comment

Fan..' :

0
Worlds Best Live Act / Najlepsze Światowe Wykonanie na Żywo juz zagłosowałem xD
11:32 - 26.05.2014

PewDew :

Blue
Live Act to najlepszy artysta koncertowy, a nie żadne wykonanie na żywo.

Belle: No tak... Trzeba mi poprawić i kombinować jak tu przetłumaczyć "poprawnie" dla Britney, bo tłumacząc dosłownie (także poprawnie) narażę Britney na śmieszność... Koncert powinien być także live Darling... dlatego jest LIVE act. Każdy to rozumie poza Britney. Jednak tutaj w jej przypadku musi chodzić o występ na żywo ale w kontekście koncertu który sam w sobie odbywa się jako wydarzenie na żywo, chociaż jest grany z playbacku. Zawiłe? To nic... Britney na nowo uczysz mnie angielskiego, dziękuję... ;]
11:51 - 26.05.2014

eyesore :

eyesore
lol, best live act...
11:57 - 26.05.2014

thomas98 :

0
Wykaze sie takim zaangazowaniem w głosowanie jak Britney w promocje ostatniej plyty;-)
12:18 - 26.05.2014

PewDew :

Blue
Belle, to żadna nowość, że w przypadku Britney wszystko trzeba interpretować trochę inaczej ;]
12:21 - 26.05.2014

kto :

0
B, ale mysle, ze ta kategoria to sie nie odnosi do Britney i playbacku,tylko do wykonania, wykonawcy na zywo, czyli ogolnie koncertu, nie wazne, czy spiewa live, czy nie, jakby bylo unplugged to inaczej. Tak mi sie wydaje. Za bardzo wzielas sobie do siebie (do Britney) ta kategorie redaktorko B smilies/wink.gif
13:13 - 26.05.2014

patrick :

patrick
już oddałem głosy smilies/smiley.gif
13:18 - 26.05.2014

Caro. :

0
Świetny obrazek
13:29 - 26.05.2014

Cassie :

cassie
Zagłosowałam na Najlepszy Album. Jedyna kategoria, w której Britney zasługuje na oddanie na nią głosu. Reszta to pomyłka. Na wykonawcę roku nie zasługuje z prostej przyczyny : nie robi zupełnie NIC.
14:48 - 26.05.2014

kto :

0
Worlds Best Song - Work Bitch / Najlepsza Światowa Piosenka - dlatego, ze to cos, czego Britney nie miala, niby lupanka, ale jednak swiezosc i kontrowersja.

Worlds Best Album - Britney Jean / Najlepszy Światowy Album - dlatego, ze pracowala z nowymi producentami i w ogole, muzyka dance, rowniez Britney dance nie nagrywala.

Worlds Best Video - Work Bitch / Najlepszy Światowy Teledysk - dlatego bo teledysk jest warty uwagi i sporo pracy w niego w lozyla, chociazby upal na pustyni, na ktorej nagrywane byly sceny. Taniec tez nie jest najgorszy i uklad rowniez. Lepszy niz za czasow Femme Fatale.

Worlds Best Female Artist / Najlepsza Światowa Artystka - dlatego bo krazek wyszedl jej bardzo dobrze, wokal tam prezentowany takze mega dobry.

Worlds Best Live Act / Najlepsze Światowy Wykonawca [Koncertowy] na Żywo - dlatego, bo show w Vegas jest niesamowite, niekoniecznie spowodu samej Brit, ale ona sama daje rade, chociaz sa tez te gorsze wystepy.

Worlds Best Entertainer Of The Year / Najlepszy Światowy Wykonawca Roku - dlatego swiatowy bo uwazam, ze dlatego bo krazek wyszedl jej bardzo dobrze, wokal tam prezentowany takze mega dobry.
15:36 - 26.05.2014

Justyna :

xyz
Obrazek wymiata smilies/wink.gif
15:40 - 26.05.2014

klałdik :

0
nie głosujemy, nie mam powodu.. wole oddać swój głos na kogoś kto się stara
16:01 - 26.05.2014

Bb :

0
kto - wytłumaczenia nie mające związku z kategorią. Biorąc pod uwagę, jak starają się inni muzycy stwierdzam, że tak naprawdę w tym przypadku Britney nie zasługuje na żadną z tych nagród. Mogę być fanem, ale potrafię obiektywnie ocenić sytuację.
16:01 - 26.05.2014

diane22 :

0
kto: co do pierwszego World Best Song - Britney miała już do groma łupanek na FF. World Best Album "bo pracowała z nowymi producentami, i w ogóle..." - świetny argument, nie ma cosmilies/cheesy.gif tak samo jak Best Video - "bo taniec nie jest najgorszy" - w przypadku Britney już nawet nikt nie oczekuje dobrego tańca, wystarczy że jest "nienajgorszy". "show jest niesamowite - niekoniecznie z powodu samej Brit" - a czy to właśnie ONA nie powinna być najlepsza z tego całego show i robić największe wrażenie swoją osobą?
16:22 - 26.05.2014

DD :

0
"Worlds Best Live Act" WYGRA!
16:55 - 26.05.2014

Adam-nz :

0
Haha, trochę to żenujace. Postawa Britney jest taka, że głosował nie będę. kto jak zwykle w kosmos odleciał/odleciała, szczególnie z "kontrowersją" WB i głosowaniem na Best Live Act. No ale "fani" zawsze znajdą usprawiedliwienie.
21:18 - 26.05.2014

lenaa :

0
Jak zwykle miss Britney Spears ma wszystko w czterech literach, zero inicjatywy...Zagłosowałam, mimo że nie zasłużyła na nagrodę.
21:55 - 26.05.2014

Łuki :

bryloK
Mógłbym oddać głos na Britney w kategoriach: Song, Album i Video, ale mi się nie chce wypełniać tego formularza. Work Bitch to dla mnie jedna z lepszych piosenek, ale Britney przez brak promocji zaprzepaściła jej potencjał.
23:10 - 26.05.2014

kto :

0
Luki to wlasnie jest obiektywna ocena, a nie, jak pewien osobnik, co mu ciagle cos nie pasuje, Ad am.
23:22 - 26.05.2014

Adam-nz :

0
Obiektywnie Britney tańczy słabo, obiektywnie Britney śpiewa z playbacku, obiektywnie zachowuje się jakby miała wszystko gdzieś. Ale to ja jestem ten zły bo mi jak zwykle coś nie pasuje. Work Bitch jest kompozycyjnie po prostu słabe - zapętlony beat a'la niemiecki haous/techno z początku 2000 roku. Zero struktury piosenki popowej. Może się podobać, ale producent powinien się wstydzić.
Poza tym kto - twoja "obiektywna" ocena jest po prostu na siłę. Bronisz ślepo Britney od jakiegoś czasu, kiedy ewidentnie pewne rzeczy są obiektywnie kiepskie. żadna z tych nagród nie należy się Britney, tylko raczej jej producentom, tekściarzom, tancerzom, reżyserom, wszystkim wokoło. Podobno z g... bata nie ukręcisz - ci ludzie to dowód na to, że się da.
07:37 - 27.05.2014

luk :

0
nie głosuje. są lepsi
09:27 - 27.05.2014

klałdik :

0
Cieszę się że są tu rozsądne osoby, nie głosując robimy to też dla jej dobra..
10:46 - 27.05.2014

kto :

0
No tak, bo inne nominowane gwiazdy same produkuja sobie teledyski, bez pomocy rezyserow i operatorow, dlatego Britney sie nawet w tej kategori nie nalezy nagroda? smilies/cheesy.gif Adam ze skrajnosci w skrajnosc! Oceniasz(cie) jej taniec i uklad za slaby w tym teledysku na podstawie przeszlosci. Chociaz uklad nie jest jak np w MATM, czy Slave to i tak dala rade, postarala sie, wiec w kategori za najlepszy teledysk jej nikt nagrody nie powinien odmowic.
11:03 - 27.05.2014

Adam :

weirdo
kto - śledzę poczynania wielu gwiazd i serio, poziom ich zaangażowania w to co robią jest nieporównywalnie większy niż Britney. Tańca nie oceniam na podstawie przeszłości, tylko na podstawie tego co widzę. A widzę jedną wielką tragedię, jak oglądałem ostatnio występ do Do Somethin' to myślałem, że z zażenowanie wrosnę w podłogę i wpadnę do sąsiadki. Teledysk jest spoko, ale znów - to nie Britney jest tam tym co najlepsze, a obrazki, tancerze, ładne ujęcia. To samo w Vegas. W tym jest problem - że nawet jeśli całość jest ok, to Britney jest najsłabszym ogniwem. Nagrodę dałbym tym co to zrobili, reżyserowi że z tak marnego materiału potrafił zrobić coś dobrego. Poza tym proszę popatrzeć na nominowanych - nie wiem ktoś "obiektywnie patrzący" może na tle tego wszystkiego gloryfikować Brit.
11:32 - 27.05.2014

arab-nz :

0
Prawdziwi fani powinni przestać głosować w tego typu plebiscytach. Po co Ją dalej klepać do plecach i pokazywać, że wszystko jest ok. Nie starasz się, to i ja nie będę się wysilać, gdy dookoła jest wielu innych artystów, którzy starają się dotrzeć gdzie tylko się da. Zagłosować, zagłosowałem, ale tylko na Coldplay i 21 Adelesmilies/wink.gif
18:38 - 27.05.2014

lenaa :

0
Za teledysk się należy nagroda, bo to kawał dobrej roboty! To jeden z jej najlepszych klipów, IMO. @Adam, głosując na klip, głosujesz też na reżysera i na wszystkie osoby, które się przyczyniły do jego powstania, to samo tyczy się płyty czy poszczególnych utworów. Przecież inne piosenkarki też w większości nie piszą sobie tekstów, korzystają z pomocy reżyserów, producentów, choreografów czy kogo tam jeszcze, więc taka nagroda to też docenienie ich pracy. Ewentualnie 3 ostatnie kategorie dotyczą samej Brit, jej zaangażowania czy formy scenicznej i tu można się kłócić, czy zasługuje na nagrodę..
19:31 - 27.05.2014

arab-nz :

0
Jeżeli ktoś nie docenia własnej i innych pracy, to nie zasługuje na żadne nagrody. Pomijam zlanie fanów wrzącym moczem. Jeszcze te teksty o najbardziej osobistym albumie, gdzie Jej nazwisko przewija się tylko z grzeczności, żeby fani się cieszyli. Sorry, ale nie. Nadal ją będę wspierać duchowo, ale dopóki nie zmieni swojego nastawienia, to nic więcej ode mnie nie dostanie - z pieniędzmi na czele.
20:12 - 27.05.2014

Blanka :

bialad
Głosuję, ale nie na Britney. Nie zasłużyła. smilies/tongue.gif
22:13 - 27.05.2014

Łuki :

bryloK
Ja jeśli mam oddać głos w kategorii np. najlepsza piosenka, to liczy się dla mnie sama PIOSENKA, a nie to jak i czy była promowana. Podobnie jest z klipem i albumem. Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź, bez wchodzenia w szczegóły, które na dobrą sprawę powinny być mało istotne.
23:03 - 27.05.2014

Adam-nz :

0
Łuki - zatem tym bardziej na Brit nie głosuję smilies/smiley.gif
09:14 - 28.05.2014

Łuki :

bryloK
Nikt Cię do tego nie zmusza. Było tam kilkadziesiąt propozycji, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
18:25 - 28.05.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy