Tourbook "Piece Of Me" pod lupą... / Nowy remix "Alien"!
Wpisany przez Curious   

angelicabritneymidWraz z zakończeniem trzeciej serii występów Britney Spears w Planet Hollywood w Las Vegas, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia tourbooka, czyli pamiątkowego albumu ze zdjęciami ilustrującymi przygotowania oraz samo show Britney: Piece Of Me. Obecnie, album mogą zakupić wszyscy szczęśliwi posiadacze biletu na koncert rezydentury. Poza niepublikowanymi wcześniej zdjęciami fani znajdą tam kilka zupełnie nowych cytatów pochodzących od samej Britney oraz jej współpracowników.

"Po mroku zawsze następuje światłość" - głosi zdanie uświetniające uchwycony w kadrze, anielski lot Britney wykonującej singiel "Everytime". Inna fotografia, w iście artystyczny sposób obrazująca skok piosenkarki z gigantycznego drzewa podczas występu z utworem "Toxic", dopełniona jest podpisem: "W głębi serca każdy z nas jest nieokiełznany - ta piosenka w każdym wyzwoli drzemiącego lwa".

Sporo zdjęć z albumu zostało poświęconych piosence "Me Against The Music", będącej kiedyś hitowym duetem Britney z królową popu, Madonną. Brit komentuje ją słowami: "To jeden z moich ulubionych kawałków; ukazuje, jak bardzo można zatracić się w muzyce poprzez taniec". Poza obrazkowym streszczeniem całej kariery, fani Britney znajdą również osobisty, podpisany przez nią list, skierowany właśnie do jej drogich, wieloletnich wielbicieli. 

"Czasami marzenia faktycznie się spełniają..." - głosi jeden z nagłówków. Można by rzec, że podsumowuje on wszystko to, co Britney rzeczywiście osiągnęła przez lata swej oszałamiającej kariery. "Naprawdę cieszę się, że goszczę was w Axis, należącym do Planet Hollywood!" - stwierdziła gwiazda. "Piece Of Me to celebracja mojej kariery jako performerki i piosenkarki. To prawie dwie dekady hitów!" - zaznaczyła. "Czasem ciągle nie mieści mi się w głowie, jak cudowna była ta podróż. Jestem wdzięczna każdemu z was, fanów za spełnienie mojego marzenia. Mam nadzieję, że w tym czasie inspirowałam was równie mocno, jak wy mnie. Całuję was i ściskam, Britney".

Tymczasem muzyk William Orbit, odpowiedzialny za utwór Alien z wydanego w grudniu zeszłego roku ósmego albumu studyjnego Brit, Britney Jean opublikował na swoim koncie Soundcloud nowy, oficjalny remix tejże piosenki. Brytyjczyk - który jak widać to tej pory nie może przeboleć, iż jego kompozycja stworzona dla Britney (pomimo obietnicy wydania jej na singlu) prawdopodobnie przejdzie do lamusa - udostępnił również wersję instrumentalną piosenki. Obu wersji, zatytułowanych wdzięcznie Alien Insurrection można posłuchać kolejno TUTAJ i TUTAJ. Zapraszamy do odsłuchania!

***

konytweetbritsin01

Komentarze (12)add comment

Niewidzialny Ja :

0
Fajny remix smilies/smiley.gif
16:34 - 18.05.2014

gerda :

gerda
Średnio ciekawa ta książeczka.
16:39 - 18.05.2014

lenaa :

0
Nieźle ją wyszczuplili na tych fotach z tourbooka smilies/smiley.gif
17:59 - 18.05.2014

Kubek :

Kubek
Bardzo ładny Tourbook. Szkoda, że nie miałem okazji sobie takiego kupić :/ Brawo dla Kony'ego!
19:54 - 18.05.2014

Łukasz89 :

Łukasz89
Bardzo mi się podoba ten tourbook
19:55 - 18.05.2014

Arczi. :

0
Zdjęcia ok ale ZMIENIĆ grafików! Rozumiem chcą ją wychudzić ale jak można robić to tak nieumiejętnie?!
20:20 - 18.05.2014

Maniek24-1 :

0
Kurde to chyba na serio będzie zakończenie jej kariery...ona już się z nami żegna :/
21:29 - 18.05.2014

lenaa :

0
@Maniek24-1, gdyby tak było, toby powiedzieli o tym wprost i reklamowaliby tę rezydenturę jako pożegnalną, co na pewno przyciągnęłoby jeszcze więcej ludzi, wiedząc, że to ostatnia szansa, żeby zobaczyć ją live, więc nie sądzę smilies/wink.gif Po prostu nie jest to typowa trasa, a jako że show jest w LV i z założenia ma przyciągać nie tylko zagorzałych fanów, ale ma być jedną z atrakcji Vegas, to został pomyślany jako właśnie "celebracja kariery" Brit. Po 16 latach kariery i takim dorobku jest na pewno co uczcić smilies/wink.gif
22:24 - 18.05.2014

kto :

0
Britney nie odejdzie tak predko bo to DIVA nad DIVY. Jeszcze pokaze z nastepna plyta co znaczy to nazwisko!
00:19 - 19.05.2014

klałdik :

0
Chciałabym by Britney się z nami teraz pożegnała, jej sceniczna forma nie jest warta jej i naszego czasu.
10:20 - 19.05.2014

Adam-nz :

0
Britney divą nigdy nie była i nią nie będzie. Zapoznajcie się ze znaczeniem tego słowa. Na następnej płycie pewnie pokaże co znaczy kasa i wynajęci producenci.
10:22 - 19.05.2014

Matiz :

MatiSimek
klałdik, jak nie chcesz marnować na nią czasu to nikt ci przeciez nie każe
15:02 - 19.05.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy