Myah Marie o (współ)tworzeniu "Body Ache" z albumu "Britney Jean"!
Wpisany przez Curious   

residmid03Co łączy początkujący, praktycznie nieznany zespół My Crazy Girlfriend z będącą na scenie muzycznej od przeszło 15 lat i bardzo sławnej Britney Spears? Okazuje się, że jedna z piosenkarek zasilająca szeregi grupy. Mowa o Myah Marie, dobrze już znanej fanom Brit wokalistce, która wielokrotnie użyczyła swojego głosu w chórkach piosenek starszej koleżanki po fachu. W niedawnym wywiadzie zespołu dla serwisu DirectLyrics.com Myah zapytana o jej ostatnią współpracę z Brit, tym razem opowiedziała o piosence Body Ache z wydanego pół roku temu albumu Britney Jean.

"Myah Marie, jesteś jedną z autorek utworu, który znalazł się na ostatniej płycie Britney Spears, 'Britney Jean'. Jak zareagowałaś na wieść o tym, że Britney zdecydowała się nagrać 'Body Ache', a potem także umieścić tę piosenkę na swoim albumie? Czy twój udział w współtworzeniu My Crazy Girlfriend oznacza odłożenie współpracy z nią - zarówno jeśli chodzi o pisanie piosenek jak i o śpiewanie w chórkach - na bok?" - zainteresowali się redaktorzy serwisu "DirectLyrics". "Jestem wielką fanką Britney, inspiruję się nią od czasów '...Baby One More Time'" - wyznała piosenkarka.

Po raz kolejny także wyrażając swój podziw i fascynację osobą sławnej 32-latki, Myah Marie zdradziła, jak bardzo ucieszyła się na wieść o wyborze przez Britney właśnie jej piosenki! "Nagranie przez Britney kawałka mojego autorstwa było czymś, o czym zawsze bardzo marzyłam. To był zdecydowanie jeden z punktów na liście moich najskrytszych życzeń - Britney to moja ulubiona artystka! Kiedy dowiedziałam się, że nagrywa napisany przeze mnie utwór, dosłownie zaczęłam krzyczeć tak głośno, że prawdopodobnie przestraszyłam wszystkich sąsiadów" - dodała ze śmiechem.

Marie pośpieszyła również z odpowiedzią na drugą część pytania, uspokajając przy tym wszystkich fanów, którzy mają dużą nadzieję na jej ponowne wtrącenie się do muzycznego świata Britney Spears. "Obecnie działalność zespołu My Crazy Girflriend to dla mnie absolutny priorytet zajmujący większość mojego czasu, ale pisanie piosenek to moja wielka pasja, którą zawsze będę się dzielić w utworach pisanych dla innych wykonawców" - przyznała. Czy w przyszłości obie panie znowu połączą swe muzyczne siły? Na odpowiedź trzeba będzie zapewne poczekać do premiery kolejnego krążka studyjnego Britney Spears (nad którym piosenkarka, według wielu prawdopodobnie nieprawdziwych, ale systematycznie pojawiających się pogłosek rozpoczęła już prace).

***

tixonsaletweet

Komentarze (9)add comment

DD :

0
tak bardzo się Myah postarała dla swej idolki, że nawet zaśpiewała za nią piosenkę smilies/wink.gif
17:39 - 16.05.2014

yhym :

0
ba.. nawet album smilies/wink.gif
18:58 - 16.05.2014

Adam-nz :

0
Ha, przestańcie, bo zaraz jacyś 'fani' będą mieli bóle dolne smilies/grin.gif
19:37 - 16.05.2014

dżab :

0
Jesteście nie poważni britney sama śpiewa na albumie i w las vegas zresztą też ! xD Jak można tak w nią nie wierzyć smilies/grin.gif
20:00 - 16.05.2014

mef :

0
Niech jeszcze się okaże że pracuję nad następnym najbardziej osobistym albumem to padnę smilies/cheesy.gif
20:07 - 16.05.2014

BritaBrita :

0
Nie chyba już wiedzą że tekst ,,najbardziej osobisty album" nie sprzedaję się smilies/wink.gif
20:11 - 16.05.2014

Bb :

0
Będzie osobistszy ;]
21:02 - 16.05.2014

virke-nz :

0
gdzie znaleźć to zdjęcie,które jest na avatarze?
11:41 - 17.05.2014

Cassie :

cassie
Mayah, może lepiej będzie jeśli zajmiesz się swoją karierą, skoro Britney i tak ma wszystko w czterech literach. ;] + dziękuję za newsa ;**
16:08 - 19.05.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy