Wymarzone duety muzyczne Demi Lovato...
Wpisany przez Belle   

Okazuje się, że portale społecznościowe to dość niebezpieczna metoda prowadzenia konwersacji, a jeden niewinny wpis na Twitterze może wywołać lawinę następnych wpisów, mających na celu sprecyzowanie wcześniejszych wypowiedzi. Przekonała się o tym mocno była koleżanka Britney Spears z panela jurorskiego programu "X Factor USA", Demi Lovato. Piosenkarka zapytana o wymarzoną muzyczną współpracę, wyliczyła: "Kelly Clarkson, Eminem, Ed Sheeran, Marc Anthony, Christina Aguilera, Macklemore, Lil Wayne, Nicki Minaj & Drake". Nie przypuszczała, jaki czeka ją los...

"Demi Bitch, a co z Gagą?" - zapytał z oburzeniem jeden z fanów Lady Gagi. "Marzę o współpracy z Gagą, ale ona prawdopodobnie mnie nie znosi…" - zażartowała Demi w odpowiedzi, dodając rozdarte, animowane serduszko. "Chyba o kimś zapomniałaś, Demi… Nie widzę w twoim spisie Rihanny!" - zauważył inny fan, tym razem przeżywającej lata swej świetności Barbadoski. "Oddałabym wszystko za duet z Rihanną" - odparła grzecznie panna Lovato. "A chciałabyś współpracować z Sią i Beyonce?" - padały kolejne pytania.

Jak można się domyślać, wszystkie odpowiedzi był twierdzące… "Chciałabym także współpracować z Britney i [obecną jurorką programu X Factor] Pauliną [Rubio]" - dodała Demi Lovato, śląc animowane uśmiechy. "Nie bądźcie na mnie źli… Po prostu jest wielu artystów, z którymi chciałabym nawiązać współpracę, ale ci, których wymieniłam znajdują się na samym szczycie mojej listy" - podsumowała młoda artystka. Nie ucięła jednak tym stwierdzeniem kolejnych pytań, ale to już całkiem inna historia… My, w odtwarzaczu poniżej przypominamy duet Britney Spears z Madonną, Me Against Music, który znalazł się na albumie In The Zone - w całkiem nowej remiksowej odsłonie kreatywnego fana, zapraszamy!

inthezonecolorcover

Komentarze (13)add comment

Dark :

0
Britney nie jest już na takim topie jak kiedyś co z tego ze nagrałby ktoś z nią duet jak nie ma szans na to aby zaśpiewać to wspólnie live Miała ostatnio chociażby okazje z Miley zawsze to by wzbudziło duże zainteresowanie. Najgorszy duet z jakim dała występ to z Nicki Minaj na Billboard gdzie wychodzi na końcu a playback aż razi w uszy i oczy.
11:34 - 6.05.2014

patrick :

patrick
nie widze potrzeby by mialy cos wspolnego nagrac, demi muzyka to klapa smilies/smiley.gif)
12:01 - 6.05.2014

Jas :

0
a ja nie widze potrzeby by miały coś nagrywać wspólnie bo Demi to prawdziwa artystka a Britney nie... I co Demi śpiewalaby na żywo a Britney leciała z playbacku jak na billboardzie Rihanna śpiewała na żywo a Britney z pleja? Ale co ja mówie, Britney nawet nie pofatygowalaby sie na wspólny występ. Szkoda Demi dla Britney. Niech Demi nagrywa duety z kims komu chce sie naprawde śpiewać i wystepować.
12:09 - 6.05.2014

Karolcia90 :

Karolcia90
Britney nie nadaję się do duetu. Nie wystąpi na scenie, teledysku tez nie nagra...a lecieć z playbacku gdy Demi śpiewa na żywo...już dała takie popisy w duecie z Riri i Nicki - dziękuję.
12:15 - 6.05.2014

klałdik :

0
Przeraża mnie głupota niektórych fanów, może nie chce z nimi pracować. Ma do tego prawo.. Demi to fajna mądra dziewczyna, i stara się robić muzyka która naprawdę ją odzwierciedla..
13:14 - 6.05.2014

R. :

0
Demi, powiedziała na początku z kim by nagrała duety, potem to po prostu czysta życzliwość. W Stanach większość artystów mówi o sobie dobrze, Mało kto teraz Britney w świecie muzyki szanuje. Kiedyś mimo playbacku Brit była uważana, bo dawała świetne występy i miała niesamowite piosenki. Teraz odcina kupony od dawnych czasów.
13:17 - 6.05.2014

Adam-nz :

0
Britney wciąż jest szanowana, ale za to co było kiedyś. A to kiedyś jest coraz bardziej w przeszłości. Czasy się zmieniają, ona jest księżniczką już tylko dla swoich "fanów".
13:57 - 6.05.2014

Mish :

0
Co to za remix MATM pod obrazkiem? Może ktoś zna chociaż nazwę? jest mega!

Belle: Proszę: http://www.sendspace.pl/file/4...e239687a20 smilies/wink.gif
15:23 - 6.05.2014

Lilka :

0
No niestety z Brit już raczej nie da się zrobić porządnego duetu. Ta piosenka którą zrobiła z Miley była nawet spoko, ale miałam nadzieję na teledysk i Miley chyba też, ale nie wyszło. Na żywo to nie ma szans śpiewać, więc to z góry przegrana sprawa. Za to Christina Aguilera to zupełnie co innego, taki duet byłby genialny, bo tu talent jest ogromny smilies/smiley.gif Życie zweryfikowało kto jest większą gwiazdą jak widać smilies/wink.gif
16:59 - 6.05.2014

koballo :

koballo
Gdyby Demi miała tego samego menedżera co Britney, to duet byłby raczej pewny xD
17:09 - 6.05.2014

T.M :

0
świetny remix!
20:58 - 6.05.2014

katie :

katie
Britney mogłaby nagrać coś z Shakirą smilies/smiley.gif
15:03 - 7.05.2014

gerda :

gerda
Fajny remiks- bardzo mi się podoba smilies/grin.gif
16:06 - 7.05.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy