"Work Bitch" na liście Billboardu / Relacja z Planet Hollywood!
Wpisany przez Belle   

Niespełna pięć miesięcy po premierze rynkowej ósmego albumu studyjnego Britney Spears, zatytułowanego Britney Jean, fani piosenkarki nie mają złudzeń. Brak należytej promocji sprawił, iż krążek przeszedł prawie niezauważony przez szerszą publiczność, rozchodząc się w USA w liczbie zaledwie 250,000 egzemplarzy. Ostatni powiew "Britney Jean" na listach Billboardu, to pierwszy singiel promujący - Work Bitch. Utwór nadal gości w zestawieniu muzyki elektronicznej, Dance/Electronic Digital Songs, zajmując obecnie pozycję 32.

Przykrej sytuacji nie zmieni już zapewne sama Britney Spears, która 25 kwietnia wznowi swe występy w ramach rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me. Nieprzerwanie jednak, jak grzyby po deszczu pojawiają się w sieci kolejne fanowskie projekty związane z naszą gwiazdą popu. TUTAJ prezentujemy relację Eduardo z wizyty w Planet Hollywood, zrealizowaną na potrzeby kanału internetowego Wow! Que Pasa. Zapraszamy do obejrzenia!

workbrokencover

Komentarze (7)add comment

lenaa :

0
WOW, pół roku od premiery nadal w zestawieniu, nieźle smilies/smiley.gif Z należytą promocją płyty, Brit mogłaby znów rządzić smilies/smiley.gif
21:16 - 19.04.2014

Pawel Fanbrit :

0
Dziwicie się że tak mało osób kupiło płyte?przecież to jasne że więcej ludzi sciaga z netu muze...
21:58 - 19.04.2014

lila :

0
A trzeciego singla jak nie było tak nie ma smilies/sad.gif Szkoda bo troche piosenek się zmarnowało
22:25 - 19.04.2014

Niewidzialny Ja :

0
Work Bitch najlepszy smilies/cheesy.gif
22:40 - 19.04.2014

Łukasz---> :

0
Jakoś Timberlake sprzedał bodajże ponad 2 miliony płyt w USA, a nawet jest całkiem blisko 3 milionów. Jak widać można przyzwoicie sprzedać płytę. Po prostu teraz nastała moda na rozbieranie się przed kamerą + kiczowaty wizerunek, że nie wspomnę o tekstach piosenek. Dobrym przykładem jest Katy Perry - królowa kiczu. Ludziom przejadła się ta wylewająca się sztuczność z ekranu. Brakuje obecnie takiego prawdziwego artysty, który po prostu czuje swoją muzykę i jest w tym wszystkim prawdziwy. Britney może nie tworzyła nic szczególnie ambitnego, ale przynajmniej coś w sobie miała i w tym wszystkim była naturalna. Kochała taniec, miała pasję, była po prostu fają dziewczyną. Szkoda, że już nie przypomina tamtej dziewczyny.
23:56 - 19.04.2014

polo :

0
belle podaj link do piosenki błagam błagam cie proszę ?

Belle: Proszę: http://www.sendspace.pl/file/e...19b41dfda1
09:45 - 20.04.2014

Pinokio :

Pinokio
Timberlake wydał płytę po 7 latach od poprzedniej. Gdyby Britney zrobiłą sobie przerwę po Blackoucie, to zapewne teraz przebiłaby nawet tę sprzedaż Timberlake'a. Biorąc pod uwagę fakt, że mało kto sobie ceni muzycznie tę jego nową płytkę. Pewnie niedługo ludzie się stęsknią i wróci na listy albo i nie stęsknią się i nie wróci, trudno smilies/smiley.gif
13:25 - 23.04.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy